Jump to content



Need For Speed: Shift 2!


Evan

Recommended Posts

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Προσφατα εβαλα το 1 να το (ξανα)παιξω..! απογοητευτικα και ξενερωσα γιατι : τα 4 κινητα δεν εστριβαν!(δεν στριβει το R35 ? ) τα πισωκινητα δεν παταγαν στον δρομο... σφαλιαρες απο εδω και απο εκει! Εντομεταξυ το fail ειναι οτι στα ιδια χιλιομετρα με τους αλλους εσυ πας με τις πορτες διπλωμενος και οι αλλοι χαλαροι βγαινουν απο την στροφη! Ιδια αυτοκινητα!

Ελπιζω να το βελτιωσουν αυτο..!! αμα το κανουν καλως..! Αλλιως μας βλεπω να ψαχνουμε hacks για να βαλουμε 1920χ1080 αναλυση στο underground 2 και να γυρναμε στο 2004!

Link to comment
Share on other sites

Προσφατα εβαλα το 1 να το (ξανα)παιξω..! απογοητευτικα και ξενερωσα γιατι : τα 4 κινητα δεν εστριβαν!(δεν στριβει το R35 ? ) τα πισωκινητα δεν παταγαν στον δρομο... σφαλιαρες απο εδω και απο εκει! Εντομεταξυ το fail ειναι οτι στα ιδια χιλιομετρα με τους αλλους εσυ πας με τις πορτες διπλωμενος και οι αλλοι χαλαροι βγαινουν απο την στροφη! Ιδια αυτοκινητα!

Ελπιζω να το βελτιωσουν αυτο..!! αμα το κανουν καλως..! Αλλιως μας βλεπω να ψαχνουμε hacks για να βαλουμε 1920χ1080 αναλυση στο underground 2 και να γυρναμε στο 2004!

Τα 4-κίνητα είναι για τους μπέμπηδες ρε Ντίνο :D

RWD or nothing :D

Steer from the rear baby :D

Εμένα δεν με χαλάει το Shift 1 όπως είναι, με όλα τα βοηθήματα off, και φτιαγμένη πισωκούνα είναι super για drifty-racing ( time attack κυρίως, το A.I. είναι όντως ψιλοβλαμμένο και αντι-ρεαλιστικό ώρες ώρες ), μια χαρά φάση είναι με την τιμονιέρα :D

Link to comment
Share on other sites

Τα 4-κίνητα είναι για τους μπέμπηδες ρε Ντίνο :D

RWD or nothing :D

Steer from the rear baby :D

Εμένα δεν με χαλάει το Shift 1 όπως είναι, με όλα τα βοηθήματα off, και φτιαγμένη πισωκούνα είναι super για drifty-racing ( time attack κυρίως, το A.I. είναι όντως ψιλοβλαμμένο και αντι-ρεαλιστικό ώρες ώρες ), μια χαρά φάση είναι με την τιμονιέρα :D

Για να σε δω billpeppas στο GT Legends στην Nordschleife με ΜΚΙΙ χωρις βοηθειες!:p:)

NoGripRacing :: GT Legends Downloads - Nordschleife 2006

Link to comment
Share on other sites

Για να σε δω billpeppas στο GT Legends στην Nordschleife με ΜΚΙΙ χωρις βοηθειες!:p:)

NoGripRacing :: GT Legends Downloads - Nordschleife 2006

Δεν το έχω παίξει αυτό.

Περιστασιακά έπαιζα rFactor & GTR Evolution.

Θα το δοκιμάσω το ΣΚ λογικά να δω τι λέει, με ποιό αμάξι θες ? ( πισωκούνα plz :D )

[ Edit: τώρα πρόσεξα ότι γράφεις MKII :p ]

Link to comment
Share on other sites

Τα 4-κίνητα είναι για τους μπέμπηδες ρε Ντίνο :D

RWD or nothing :D

Steer from the rear baby :D

Εμένα δεν με χαλάει το Shift 1 όπως είναι, με όλα τα βοηθήματα off, και φτιαγμένη πισωκούνα είναι super για drifty-racing ( time attack κυρίως, το A.I. είναι όντως ψιλοβλαμμένο και αντι-ρεαλιστικό ώρες ώρες ), μια χαρά φάση είναι με την τιμονιέρα :D

Και εγω μονο πισωκουνες επερνα..! αλλα οταν δεν πανε ευθεια κοιτας κανα 4wd! αλλα δεν..!

Ολα τα βοηθηματα off και 350z@600+ αλογα και μονο ευθεια που δεν πηγαινε..!! Παιζω και με gamepad για να ελεγχω το γκαζι! φαντασου!

Ενω στο GT5 (καλα δεν συγκρινονται τα παιχνιδια) ειμουν με μια buik special 62 @ 807 αλογα(1100-1200 κιλα) και ηταν smooth.

Link to comment
Share on other sites

metacritic

NFS SHIFT -> 83/100

Need for Speed: Shift for PC Reviews, Ratings, Credits, and More at Metacritic

GT5 -> 84/100

Gran Turismo 5 for PlayStation 3 Reviews, Ratings, Credits, and More at Metacritic

Forza Motorsport 3 -> 92/100 ( THE KING )

http://www.metacritic.com/game/xbox-360/forza-motorsport-3

Το Shift 2 θα ειναι best game!!! Θα εχει αρκετά μεγάλη βελτίωση σε ολα τα σημεια του...

Παντως το SHIFT που το παιζω με τιμόνι και surround απλα μοναδική εμπειρία, ολα τα βοηθήματα στο OFF και με τα ταχύτητες manual!

Mην ξεχνάμε RFACTOR 2 και new GTR τελος 2011

Μην ξεχναμε FORZA 4 προς το τελος του 2011, μαλλον θα παρω ενα xboxaki να το χαρω και αυτο....

Γενικα το 2011 θα ειναι η χαρα των ralakidwn

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε, θες να πείς ότι δεν το έπαιξες με τιμονιέρα ?

Αν ναι, μην το ψάχνεις, με keyboard/gamepad το NFS:S απλά ΔΕΝ

Δεν εχω τιμονι..!δεν μου χρειαζεται αλλωστε γιατι δεν εχω ps3 για GT5! Ουτε προκειτε να δωσω 200-250 ευρω για logitech g25-g27 για να παιζω nfs! Ασε που δεν εχω και χρονο τωρα τελευταια για games!:hm:

Αμα τυχει και ερθεις προς τα νοτια φερτην μαζι σου να την βαλουμε πανω..!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.