Jump to content



Need For Speed: Shift 2!


Evan

Recommended Posts

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Στο patch έχουν και fix για input lag λένε.

Πάντως εγώ με μοχλό xbox και ύστερα από κάποιες ρυθμίσεις που βρήκα στα φόρουμς (είναι unplayable stock) είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Είχα παίξει αρκετά το 1 και πιστεύω οτι το 2 είναι καλύτερο.

Και το drift πιο fun επειδή είναι πιο εύκολα ελεγχόμενο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Το κατέβασα με το που βγήκε , αλλά όταν τρέχω το παιχνίδι δε μου βγάζει τίποτα από το dlc (πίστες και αυτοκίνητα) ...Anyway το παιχνίδι είναι για τα μπάζα τελείως , άθλιος χειρισμός , γραφικά χάλια (για επίπεδο xfire τρελλό flickering , scaling ανύπαρκτο , κολλήματα κ.τ.λ.) .Εδώ και μήνες έχει βγει το παιχνίδι και από μεριά της ΕΑ δεν έχουν καταφέρει να βγάλουν ένα patch της προκοπής και από μεριά ΑΤΙ ούτε ένα CAP και μετά βγάλανε αυτή τη βλακέία το dlc τζαμπέ και καλά για να μας χαϊδέψουν τα αφτιά...ΡΕ ΟΥΣΤ !

uninstaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal έφυγεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...:bad:

Link to comment
Share on other sites

Έβαλες το 1.02 patch πριν το dlc;

Αυτό που λες υποτίθεται οτι μπαίνει με το dlc...Αλλά και και να μην είναι θα πρέπει να το κατεβάσω το patch να κάνω uninstall το dlc (που δε γίνεται) και να το ξανακατεβάσω από το origin που δε με άφηνει γιατί λέει οτι το έχω αγοράσει ήδη και δε με αφήνει να το ξανακατεβάσω...:suicide:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μολις εβαλα το dlc κ οδηγησα το Pagani Huayra speedhunters και τρομαξα...γενικα μπηκαν καλουτσικα αυτοκινητα..

Το antialising το έχεις ενεργό;Σε εμένα όταν είναι ενεργό τα αυτοκίνητα δείχνουν σαν μαυρες σκιές.

Link to comment
Share on other sites

Το antialising το έχεις ενεργό;Σε εμένα όταν είναι ενεργό τα αυτοκίνητα δείχνουν σαν μαυρες σκιές.

Ναι ολα τερμα τα εχω...μπα οχι δεν εχω τετοιο θεμα..στο εκανε γενικα η αφου περασες το dlc?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

ρε τσακαλοι, πως στο καλο κανω remap τα πληκτρα στο παλιοπαιχνιδο?? μου βγαζει ενα περιεργο κουμπι να πατησω για να κανει save τις αλλαγες, σαν ενα βελακι που δειχνει προς τα πανω, αλλα δν τα εχω καταφερει ακομα!:wall::wall:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

καλησπερα σε ολους απο ενα καινουργιο μελος....μπορει καποιος να με βοηθησει με την τιμονιερα μου (logiteght driving force gt) γιατι δεν μπορω να την ρυθμισω καλα σε κανενα παιχνιδι που εχω...(shift 2-grid 2-wrc 3)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.