Jump to content



Need For Speed: Shift 2!


Evan

Recommended Posts

κυκλοφόρησε :shout:

Μόλις το "παρήγγειλα"!!

Το απογευματάκι που θα πάω σπίτι θα δω τι λέει με την g27. Δείχνει πολλά υποσχόμενο!

Αυτό μαζί με το crysis 2, που ξεκίνησα χθες θα με ξεκολλήσουν λίγο από το Battlefiled bad company 2...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

έχουμε και λέμε λίγο που έπαιξα γιατί με πονάει το κεφάλι μου ...

στο online έχει να γίνει κόλαση γιατί με το παραμικρό αν ακουμπήσεις άλλο αυτοκίνητο you are off the track ...

τώρα με το χειριστίριο το chilstream που έχω σαν να στρίβει πολύ γρήγορα ... θέλει απαλά και όμορφα .....

έχει μια νέα κάμερα μέσα από το κράνος η οποία δεν με βολεύει γιατί όταν έρχετε η στροφή στρίβει και το κεφάλι και μου σπάει τα νεύρα (μπορεί να φταίει και το κεφάλι μου)..

Link to comment
Share on other sites

ντάξει το παιχνίδι τα σπάει!! NOT

αίσχος οδήγηση, πανάρχαια γραφικά, όχι πολλές επιλογές και ακόμα και με controller χάλια...πρέπει να είχαι από τα χειρότερα nfs που έχω παίξει ποτέ...φαίνεται αντί να βελτιώνονται πάνε από το κακό στο χειρότερο...back to nfs underground!!!:fun:

Link to comment
Share on other sites

ντάξει το παιχνίδι τα σπάει!! NOT

αίσχος οδήγηση, πανάρχαια γραφικά, όχι πολλές επιλογές και ακόμα και με controller χάλια...πρέπει να είχαι από τα χειρότερα nfs που έχω παίξει ποτέ...φαίνεται αντί να βελτιώνονται πάνε από το κακό στο χειρότερο...back to nfs underground!!!:fun:

Σε κάθε καινούριο nfs το ίδιο λέγεται :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να μην θεωρησετε οτι μιλαω για παρανομα πραγματα...

Αν κατεβασω καποιες απο τις εκδοσεις που υποτιθεται οτι ειναι του θειου και δοκιμασω να βαλω το serial του original λετε να λειτουργησει η θα τα κανω σαν τα μουτρα μου και παιζει να μου γινει blacklist κανενα serial?

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να μην θεωρησετε οτι μιλαω για παρανομα πραγματα...

Αν κατεβασω καποιες απο τις εκδοσεις που υποτιθεται οτι ειναι του θειου και δοκιμασω να βαλω το serial του original λετε να λειτουργησει η θα τα κανω σαν τα μουτρα μου και παιζει να μου γινει blacklist κανενα serial?

Αν κατεβάσεις ένα απλό DVD-rip ( clone DVD ) δεν έχεις το παραμικρό θέμα ( εφόσον δεν βάλεις κάποιο... κρακεράκι ).

Link to comment
Share on other sites

Μετα την εγκατασταση ειπα να του ριξω μια ματια αλλα βαριομουνα να συνδεσω την τιμονιερα και ετσι το εβαλα με το πληκτρολογιο.Δεν εβγαλα ουτε τον 1ο αναγνωριστικο γυρο τελειως unplayable.Βγηκα και συνδεσα την τιμονιερα.Χρειαστηκε να αυξησω μονο το dead zone σε 5%(απο 0%) Καμια σχεση δηλαδη με τα κουλα που ειχε το 1 με τα adjustings..Θα το παιξω σιγουρα αφου τελειωσω το crysis 2>

Link to comment
Share on other sites

Μετα την εγκατασταση ειπα να του ριξω μια ματια αλλα βαριομουνα να συνδεσω την τιμονιερα και ετσι το εβαλα με το πληκτρολογιο.Δεν εβγαλα ουτε τον 1ο αναγνωριστικο γυρο τελειως unplayable.Βγηκα και συνδεσα την τιμονιερα.Χρειαστηκε να αυξησω μονο το dead zone σε 5%(απο 0%) Καμια σχεση δηλαδη με τα κουλα που ειχε το 1 με τα adjustings..Θα το παιξω σιγουρα αφου τελειωσω το crysis 2>

Χθες το έβαλα για 10 λεπτά με την g27 χωρίς να προλάβω να παίξω με dead zone και ρυθμίσεις (έπρεπε να φύγω επειγόντως) και δεν μου άρεσε ο χειρισμός. Θα δοκιμάσω αυτό που λες να δω μήπως βελτιώνει την κατάσταση...

Πάντως από γραφικά με όλα στο full μου άρεσαν αρκετά. Δεν πρέπει να είναι έτοιμοι ακόμα οι drivers 11.4 (8.840.6) επειδή έβλεπα τους πυρήνες στο 30-50% και τα fps έπαιζαν από 35 εώς 60...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.