Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Η καλή η γκόμενα φαίνεται και χωρίς make up αυτό ισχύει για το κουτί σου πριν από το cable management. Βασικά μου αρέσει πάρα πολύ ο συνδυασμός μεταξύ PSU και μητρικής.

Link to comment
Share on other sites

Ναι οντως αυτο το κιτρινακι πολυ τρελιαρικο :p ...αλλα σκεφτομουν για white-red ή white-blue build το κιτρινακι δν ταιριαζει στα γουστα μου και ελεγα να τα αλλαξω αλλα δν θα ειναι ευκολο μιας και ολα ειναι κιτρινα :S ..any ideas?

Link to comment
Share on other sites

Αντι για red theme μπορεις να κανεις orange, οπου το κιτρινο με το πορτοκαλι δενει ευχαριστα και σχεδον δεν καταλαβαινεις διαφορα.

Τι χρωμα sleeves εχεις παραγγειλει;

Τι cooler θα βαλεις;

Καλα το στοκ ειναι χαλια ε; :D χανεται μεσα στο 600Τ. Σαν να μην εχεις ειναι.

Link to comment
Share on other sites

*by far το καλυτερο case που εχω δει κατα την προσωπικη μου αποψη ...ρυθμιστη ανεμιστηρον-στιβαρο κουτι-ιδανικες τρυπες για cable management-ευρυχωρο-πλαινο window (που κατα την αποψη μου ειναι μεγαλο θετικο στις μερες μας για case) +++ ..εκτος αν δωσεις κανα 300αρι να παρεις 900D ...τοτε το δεχομαι ..(ή κανα cosmos :p) ...[MENTION=11813]javaneze:[/MENTION] πολυ ωραια ιδεα... μ αρεσει :p με orange led και orange sleeves το κιτρινο οντως θα "πηγαινει" προς το πορτοκαλι :D... nc idea ..thnx

Link to comment
Share on other sites

Πουλήθηκε το TJ07 μετα απο πολυ σκέψη, και προσωρινά έτοιμο το Cosmos ii μονο το πλαϊνό παράθυρο απο plexy περιμένω να δω τι θα κάνω, ευτυχώς χώρεσε απάνω το 480 το ψυγείο στο cosmos γιατι το φοβόμουν οτι δε θα χωρούσε.

post-14726-1416078147,8037_thumb.jpg

post-14726-1416078147,8956_thumb.jpg

post-14726-1416078147,945_thumb.jpg

post-14726-1416078147,9976_thumb.jpg

post-14726-1416078148,0705_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πουλήθηκε το TJ07 μετα απο πολυ σκέψη, και προσωρινά έτοιμο το Cosmos ii μονο το πλαϊνό παράθυρο απο plexy περιμένω να δω τι θα κάνω, ευτυχώς χώρεσε απάνω το 480 το ψυγείο στο cosmos γιατι το φοβόμουν οτι δε θα χωρούσε.

Βόλτα σε σαλόνι και κουζίνα ε; :hehe:

Ωραίο το Cosmos, καλή δουλειά και με τα νερά! :T:

Πραγματικά απαράδεκτο όμως που δεν έκαναν ανοίγματα για τα καλώδια στο κάτω μέρος την μητρικής

Link to comment
Share on other sites

Βόλτα σε σαλόνι και κουζίνα ε; :hehe:

Ωραίο το Cosmos, καλή δουλειά και με τα νερά! :T:

Πραγματικά απαράδεκτο όμως που δεν έκαναν ανοίγματα για τα καλώδια στο κάτω μέρος την μητρικής

τι να κανεις οπου μπορει ο καθενας,ναι οι μα.....ες επρεπε να ειχαν κανει τρυπες από κατω και ένα σωστο πλαινο παραθυρο ώστε να μην ψάχνεις τι θα κανεις

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=946]MADKiller7[/MENTION] Φίλε μου είσαι όνομα και πράμα!

Μας "σκότωσες"! ! ! ! :yu:

Χαρά στην υπομονή και τη τρέλα σου! ! ! !

Αλλά να μου επιτρέψεις να σου πω, ότι αυτά δεν τα κάνουν έτσι!:nono:

Παίρνουν και μια φωτογραφική μηχανή και απαθανατίζουν την διαδικασία!

Και μετά κάνουν ένα work log, έτσι να έχουμε και εμείς οι υπόλοιποι ερεθίσματα! ! !:slap:

Τι να πω???

Απλά respect ! !

:T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τον ενθουσιασμό.

Υπάρχου φωτογραφίες,σε διάφορες ποιότητες,το mod έχει ξεκινήσει απο το 2007 και έχει περάσει 3 αλλαγές (εξέλιξη θα το έλεγα) πριν καν τελειώσει (καλοκαίρι του 2013).

Χμμ μπορώ να φτιάξω worklog αν υπάρξει κατανόηση για τις διαφορετικες αναλύσεις σε φώτο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.