Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

γιατί έκοψες τον πάτο ?

Δεν είναι κομμένο.

Δοκίμασα να βάλω ένα κομμάτι από φίλτρο απορροφητήρα, όπως και στο πάνω μέρος, για τη σκόνη.

 

Δεν βρήκα σε μαύρο ή γκρι. Πρέπει να ψάξω σε κάποιο άλλο υλικό.

Link to comment
Share on other sites

 

Οι sp120 είναι 4pin και τους ελέγχεις από το corsair link ή είναι 3pin και τους ελέγχεις με άλλο τρόπο;
Eπιπλέον ποια έκδοση είναι; (quiet/performance)

YΓ Συγγνώμη που γράφω εδώ αλλά δε γίνεται να σου στείλω pm 

 

Είναι η έκδοση quite και όντως ελέγχονται απο το corsair link

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@daospi, κούκλα έγινε και του πάει και το κοκκινάκι :T:

 

Τy Αγάπη!  :)

Πολύ καλό το plastidip αλλά με ταλαιπώρησε στην αρχή μέχρι να το μάθω καθώς χρειάστηκε να το ξηλώσω και να το ξαναβάψω από την αρχή με αποτέλεσμα να με φτάσουν οριακά τα 2 σπρέϋ. Αν και είχα άλλα σχέδια στο μυαλό μου (ήθελα να κάνω τριχρωμία) αλλά το κόστος του plastidip υπερβολικό και αναγκάστηκα να βάλω φρένο στα όποια σχέδια είχα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κομμένο.

Δοκίμασα να βάλω ένα κομμάτι από φίλτρο απορροφητήρα, όπως και στο πάνω μέρος, για τη σκόνη.

 

Δεν βρήκα σε μαύρο ή γκρι. Πρέπει να ψάξω σε κάποιο άλλο υλικό.

επειδη αυτο το καιρο θελω να φτιαξω φιλτρα  σαν υλικο σκέφτηκα την ψιλή σήτα , δες το σαν υλικό  πλαίσιο φτιάχνεις μεχρι και με χαρτόνι  (η πλαστικο απο φακελο  για Α4)  .Αν  ψαχτείς μπορεςι να βρεις και μαγνητακια για την στήριξη (εγώ βλέπω για velcro  που το εχω εύκαιρο )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ειναι ανθεκτικό ? δεν φευγει το χρώμα στα σημεια που ποιανουν τα κομμάτια μεταξύ τους ?

 

Όχι το χρώμα δεν έχει φύγει (ή τουλάχιστον δεν έχω προσέξει κάτι τέτοιο μέχρι στιγμής). Στο μόνο σημείο που έχει φύγει, είναι στο φίλτρο του PSU που μπαίνει συρταρωτό και λόγω του πάχους της βαφής + του glossifier και με το βάλε-βγάλε, τρίβεται με το κουτί (αλλά φαίνεται μόνο όταν βγει το φίλτρο οπότε μικρό το κακό).

Link to comment
Share on other sites

Εβγαλα μια βολτα το κουτι μ εξω στην φυση :

image.jpg

Μακραν απο τα πιο ωραια κουτιά που είχα στην κατοχή μου μαζί με το cosmos 2. Αν δεν έκαναν το τραγικό λάθος να βάλουν το πάνω ψυγείο να ειναι μέχρι 30mm δεν θα το εδινα ποτε. Το 900d ειναι μούφα.
Link to comment
Share on other sites

Αυτο παντως μια χαρα παιρνει 60 mm ψυγειο.Κ για τα λεφτα του τωρα κ μια αναπαλαιωση ειναι σουπερ εχει παρα παρα πολυ χωρο!ειμαι κατα των ακριβων κουτιων.Συντομα θα μπουν και οι ακρυλικοι σωληνες κουκλι θα γινει!

Έγινε επεξεργασία από Kostadinosfanourakis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.