Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Παρελαβα καινουργια φουρφουρια!!! μερικες φωτο απο τους καινουργιους "καρχαριες" και την βολτα του υπολογιστη εξω στην φυση

 

R4LYNyl.jpg

 

 

C1mYrn4.jpg

 

bowmiWK.jpg

 

για να δουμε καλητερα το εσωτερικο

 

uVVeBDw.jpg

 

M1oOBeo.jpg

 

llQi44t.jpg

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Για να βαλω και εγω το δικο μου "κουτι".. οτι εχει απομεινει δηλαδη..

 

Ειναι ενα antec skeleton (χωρις το πανω μερος)  το οποιο το εχω 6-7 χρονια και με εχει βολεψει αφανταστα στο βαλε-βγαλε. Παρολο που μαζευει σκονη αβερτα (ευτυχως εχω blower) δεν το αλλαζω με τιποτα!

 

Untitled.jpg

Παιδι μου ειναι μην πας μια φορα σε bench table μετα δεν εχει επιστροφη!Τωρα εγω πως την εκανα ακομα δεν ξερω η μαλλον ξερω ειχε παντοφλα απο γυναικα εαν το ειχα στο σαλονι οποτε το κορσερακι 540 ειναι ταμαμ για σαλονι :p

Έγινε επεξεργασία από azazil1190
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Παιδι μου ειναι μην πας μια φορα σε bench table μετα δεν εχει επιστροφη!Τωρα εγω πως την εκανα ακομα δεν ξερω η μαλλον ξερω ειχε παντοφλα απο γυναικα εαν το ειχα στο σαλονι οποτε το κορσερακι 540 ειναι ταμαμ για σαλονι :p

 

Nικο, εγω προνοησα και το εχω σε ενα δωματιο μαζι με το μονιτορ και κατι αλλα τσιμπραγκαλα!

 

Ναι για σαλονι ειναι λιγο too much.. παντως αν πηγαινα σε κατι τετραγωνο θα πηγαινα σε καποιο itx.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μετά την τελευταία αναβάθμιση σε σωλήνες Primochill και υγρό Υellow Sunset.Eπόμενη αλλαγή το 24πινο σε κιτρινόμαυρο sleeve και οι ανεμιστήρες στο πάνω ψυγείο

 

IMG_20150417_195315_zpsdivqu50v.jpg

 

IMG_20150417_195507_zpsadaippsh.jpg

 

IMG_20150417_195516_zpszlaqy8al.jpg

 

IMG_20150417_200925_zpsnuuskoed.jpg

 

IMG_20150417_200932_zpse8ap7trd.jpg

 

IMG_20150417_200941_zpsv5nn2kfk.jpg

 

IMG_20150417_200949_zps53ew8lk8.jpg

Έγινε επεξεργασία από alldaynews
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Με ένα "μαύρισμα" το εσωτερικό και ίσως καλύπτρες για το πλαινό και το PSU θα γίνει σούπερ!!

Έχεις απόλυτο δίκιο αλλα δεν θα μπω στη διαδικασία. Μπελάς....

Προτιμω κάποια στιγμή να αγοράσω άλλο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.