Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Χαχα το ξέρω ρε συ...cool :D

Έγινε επεξεργασία από Kostadinosfanourakis
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ωραίος. Προσωπικά θα εξαφανιζα τα ροζοκοκκινα φωτα. Θα εβαζα ασπρο υγρό και ασπρο φωτισμο σε κάποιες γωνιες. Θα φαινεται πιο επιβλητικό κατα την αποψη μου.

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ Συμφωνώ με τον άσπρο φωτισμό. Δείχνει πιο περιποιημένο ενώ τα κοκκινο-πρασινο-φωσφοριζε είναι λίγο πιο καγκουρικα.

Ότι και να κανείς σημασία έχει να αρέσει σε εσένα. Αν το χαίρεσαι εσύ, μην ακούς κανέναν.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω για τις γνωμες παιδια..Ασπρο φωτισμο μπορω να βαλω αφου εχω rgb leds στο κουτι.Το ασπρο υγρο το σκεφτομαι αλλα δεν θελω διοτι σκεφτομουν να το κανω διαφανο επειδη το χρωμα του υγρου καταστρεφει τους σωληνες (προσωπικη εμπειρια).

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω για τις γνωμες παιδια..Ασπρο φωτισμο μπορω να βαλω αφου εχω rgb leds στο κουτι.Το ασπρο υγρο το σκεφτομαι αλλα δεν θελω διοτι σκεφτομουν να το κανω διαφανο επειδη το χρωμα του υγρου καταστρεφει τους σωληνες (προσωπικη εμπειρια).

Η καλύτερη επιλογή θεωρώ ότι είναι διάφανο υγρό και μετά ότι χρώμα σωλήνες θέλεις. Έτσι δεν μένει και χρώμα από το υγρό στο ψυγείο, αντλία κτλ.

 

Βέβαια αν θες να αλλάξεις χρώμα στην πορεία θα πρέπει να ξοδέψεις περισσότερα χρήματα μιας και οι σωλήνες είναι ακριβότεροι από το υγρό (αν δεν κάνω λάθος).

Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερη επιλογή θεωρώ ότι είναι διάφανο υγρό και μετά ότι χρώμα σωλήνες θέλεις. Έτσι δεν μένει και χρώμα από το υγρό στο ψυγείο, αντλία κτλ.

 

Βέβαια αν θες να αλλάξεις χρώμα στην πορεία θα πρέπει να ξοδέψεις περισσότερα χρήματα μιας και οι σωλήνες είναι ακριβότεροι από το υγρό (αν δεν κάνω λάθος).

Θα συμφωνησω οτι το διαφανο ειναι η καλυτερη λυση..Τα χρωματιστα υγρα εχουν την ταση να "κολλανε" το χρωμα τους στους σωληνες,τα blocks κτλπ..Θα ξοδεψεις 10 ευρω παραπανω αλλα θα εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

Off Topic: Αντεγραψα την υπογραφη σου...ελπιζω να μην σε πειραζει :p

Έγινε επεξεργασία από coolharris93
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.