Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από tolis86

και η οθονη

Καλέ τι ειν τούτο; :confused:

Τώρα θα γίνω :devil: (δεν ξέρω τι με έχει πιάσει σήμερα :p) αλλά μου θυμίζει το πλαστικό κάλλυμα, ενός, επίπλου να το πω;, το οποίο απαντάται συνήθως εις τον χώρο μπανιαρίσματος και το κάθισμα επί του οποίου διασφαλίζει (καλώς εχόντων των πραγμάτων) μετά από κάποια ώρα (το ακριβές διάστημα εξαρτάται από σειρά παραμέτρων όπως πχ η ηλικία του καθημένου) ένα βαθύτατο αίσθημα ανακούφισης.

Απαντάται συνήθως σε χρώμα λευκό, μπεζ κλπ. Μόντα σε μαύρο δεν έξω ξαναδεί.

:p

Link to comment
Share on other sites

γιατι ??? μαρεσει παρα πολυ παντως εμενα και τον αδερφο μου που περασε το πισι σε αυτον πια αλλα και σε ολα τα παιδια που το ειδαν..... γιατι σου θυμιζει λεκανη τουαλετας? τι ειναι αυτο που σου το θυμιζει??????

no offence.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 17:39]

Καλέ τι ειν τούτο; :confused:

Τώρα θα γίνω :devil: (δεν ξέρω τι με έχει πιάσει σήμερα :p) αλλά μου θυμίζει το πλαστικό κάλλυμα, ενός, επίπλου να το πω;, το οποίο απαντάται συνήθως εις τον χώρο μπανιαρίσματος και το κάθισμα επί του οποίου διασφαλίζει (καλώς εχόντων των πραγμάτων) μετά από κάποια ώρα (το ακριβές διάστημα εξαρτάται από σειρά παραμέτρων όπως πχ η ηλικία του καθημένου) ένα βαθύτατο αίσθημα ανακούφισης.

Απαντάται συνήθως σε χρώμα λευκό, μπεζ κλπ. Μόντα σε μαύρο δεν έξω ξαναδεί.

:p

τελικα το να σου χρωστανε λεφτα εχει αμεση επιδραση στην ψυχοσυνθεση ενος ατομου.........ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΑ ραααααααααα:hehe:

Αρχική απάντηση από tolis86 [Σήμερα, στις 17:47]

γιατι ??? μαρεσει παρα πολυ παντως εμενα και τον αδερφο μου που περασε το πισι σε αυτον πια αλλα και σε ολα τα παιδια που το ειδαν..... γιατι σου θυμιζει λεκανη τουαλετας? τι ειναι αυτο που σου το θυμιζει??????

no offence.....

τολη μην του δινεις σημασια(ακομα)........ειναι ενας παλιοσπαμερας τρισαθλιος τυπος που θελει παντα να πειραζει τον κοσμο..........θα τον συνηθισεις σε 1-2-315μηνες(εγω ακομα να τον συνηθισω)......μουχαχαχαχαχ:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tolis86

γιατι ??? μαρεσει παρα πολυ παντως εμενα και τον αδερφο μου που περασε το πισι σε αυτον πια αλλα και σε ολα τα παιδια που το ειδαν..... γιατι σου θυμιζει λεκανη τουαλετας? τι ειναι αυτο που σου το θυμιζει??????

no offence.....

Όχι βρε συ, τι ''no offence'';

Εγώ πρέπει να το πω αυτό.

Τεσπά, περί ορέξεως.....(απλώς εμένα αυτό το μαύρο, χοντρό, γυαλιστερό πλαστικό σε συνδυασμό με την ''λάμπα'' μου κάνει ''κάπως'')

Link to comment
Share on other sites

:ΟΤ: Tόλη, άρχισε να γράφεις παντού με ελληνικά και θα δεις οτι σε λίγο θα είναι εξίσου γρήγορο το γράψιμό σου. Συνήθεια είναι. Και τα greeklish συνήθεια είναι αλλά κακή όπου μπορεί να αποφευχεθεί και καλό είναι να αποβάλεται σιγά σιγά... No offence... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nekro8afths [Σήμερα, στις 17:01]

να ρωτισω κατι :help: που ειναι το ψυgeio???????? ????? ????? ????? :tomato: :tomato: :tomato: ????? ????? ?????

Είναι χωμένο στον φεύτικο πάτο (κάτω απο το κουτί ενα πράμα βαμμένο μαύρη λάκα)

Link to comment
Share on other sites

Καλή ιδέα ρε συ αν και ίσως να προτιμούσα να είναι μικρότερη η προσθήκη και απλώς να έκοβες από μέσα (δεν ξέρω κιόλας, ΜΠΟΡΕΙΣ να μειώσεις το μέσα χώρο;). Το λέω αυτό γιατί επειδή έχει την πόρτα η οποία υποτίθεται κατεβαίνει μέχρι κάτω, άμα του βάλεις άλλα 5 ξέρω γω εκατοστά απο κάτω ε... Βγαίνει λίγο περίεργα...

Υ.Γ.: Βασικά αυτό θα γινόταν πάρα πολύ ωραία σε Stacker...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis [13-09-2005 21:50]

Βγαίνει λίγο περίεργα...

Υ.Γ.: Βασικά αυτό θα γινόταν πάρα πολύ ωραία σε Stacker...

Αμπαααααα μην το λες :rolleyes: .Μια χαρουλα εχει βγει . Και το υψος δεν με ενοχλει αφου θα μπει χαμηλα (δικο μου ειναι το pc ;) ) Thanks Ταραμα για την βοηθεια και την καλη δουλεια σου :flower: :flower: :clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis [13-09-2005 21:50]

Καλή ιδέα ρε συ αν και ίσως να προτιμούσα να είναι μικρότερη η προσθήκη και απλώς να έκοβες από μέσα (δεν ξέρω κιόλας, ΜΠΟΡΕΙΣ να μειώσεις το μέσα χώρο;). Το λέω αυτό γιατί επειδή έχει την πόρτα η οποία υποτίθεται κατεβαίνει μέχρι κάτω, άμα του βάλεις άλλα 5 ξέρω γω εκατοστά απο κάτω ε... Βγαίνει λίγο περίεργα...

Υ.Γ.: Βασικά αυτό θα γινόταν πάρα πολύ ωραία σε Stacker...

Μάκη,

εγω έχω stacker και ο ψυγείο είναι στον πάτο σωρίς προσθήκη γιατί χωράει, στο kandalf δεν υπάρχει χώρος γιατί το mobo φτάνει μέχρι πάτο, φαίνεται ωραίο πάντως, η φωτογραφία το αδικεί λίγο, είναι βαμμένο μαύρη λάκα και το kandalf δένει όμορφα με την λάκα, το μόνο που σκέφτηκα μετά ήταν οτι θα μου άρεσε περισσότερο αν το έφερνα μέχρι εντελώς μπροστά δηλαδή ακόμη 2-3 πόντους.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ταραμας

Στη φωτογραφία φαίνεται υπέροχο και πραγματικά μου άρεσε η ιδέα σου. Αν εξαιρέσεις το πρόβλημα με τη σκόνη (που όμως δεν μπαίνει στον υπολογιστή και δυστυχώς δεν λύνεται με φίλτρα γιατί κόβουν τον αέρα και αυξάνουν το θόρυβο), όλα τα άλλα είναι θετικά. Πρώτα απ' όλα ψηλώνει το κουτί και γίνεται πιο εύχρηστο με ευκολότερη πρόσβαση στα drives. Η δεξαμενή νερού βρίσκεται κάτω σε ξεχωριστό χώρο από τον υπόλοιπο υπολογιστή. Μοιάζει να είναι ένα ενιαίο πολύ όμορφο σύνολο. Δημιουργείται χώρος μέσα στο κουτί του υπολογιστή ώστε να υπάρχει σωστή ροή του αέρα και καλύτερη ψύξη ενώ και εμφανισιακά το εσωτερικό θα δείχνει πιο όμορφο σε περίπτωση modding.

Μπράβο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.