Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Λοιποοοον... η οθονίτσα αυτή είναι ίδια με τη δική μου με τη διαφορά ότι αυτή συνδέεται σε usb θύρα και η δική μου σε παράλληλη.

Έστησα το software της και απλά στήνει το freeware LCDHype ΧΩΡΙΣ κανένα script μέσα που σημαίνει ότι θα πρέπει να το γράψεις μόνος σου. Εμένα μου πήρε 1 μήνα και κάτι για να το μάθω και να το κάνω να δουλεύει. Απορώ πως τη πουλάνε έτσι εντελώς άδεια ! Anyway...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vpapanik

Θενξ def, MaGiCMaN και F117. Kαλώς σας βρήκα, keep modding :)

πολυ καλι δουλια ορε

να σε πω κατι περη ττων οθονων..........

1)1780 ειναι???

2)εχουν μικρο κενο μετα3ι τους για τις ταινιες να μην υπαρχει μεγαλη διαφορα??/

Link to comment
Share on other sites

ειναι LG1980Q

Μπαααα, από ότι βλέπω είναι 4cm το κενό, αλλά ας μή τα θέλουμε όλα :) βασικά για να γράφω κώδικα εύκολα τις έβαλα. Με τσατίζουν οι φόρμες κάτω από το source.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vpapanik

ειναι LG1980Q

Μπαααα, από ότι βλέπω είναι 4cm το κενό, αλλά ας μή τα θέλουμε όλα :) βασικά για να γράφω κώδικα εύκολα τις έβαλα. Με τσατίζουν οι φόρμες κάτω από το source.

:T::T:

Κουκλα το σύστημα...

Ειδικά αν είσαι web developer το dual-view σε σώζει...

Link to comment
Share on other sites

Θα σας βοηθήσω σε ότι χρειαστεί...

ρίξτε πρώτα μια ματιά στο φορουμ του LCDHype, έχει ενδιαφέρον...

Πρέπει πρώτα να τρέχει σωστα το MBM στον υπολογιστή σας. Και αν είστε τυχεροί και έχετε ATI κάρτα βάλτε και το AΤΙ Τray Tools του Ray Adams. Για νNidia δυστυχώς δεν υπάρχει υποστήριξη ακόμα ...

Επιπλέον υπάρχει τρόπος να βλέπετε mail, winamp, Live365 και να διαβάζετε ότι βγάζει το CPU-Z. Αυτά έχω βρεί μέχρι τώρα...

Link to comment
Share on other sites

βασικα το dual view απο τοτε που το πρωτοχρισιμοπηισα δεν το αλλαζο με τιποτα .......

με εχει βολεψει σε ολα οτι και να ειναι αυτο εκτος απο ταινια....... ψαχνο καμια οθονει που να ειναι dual αλλα να ειναι ενα κοματι χωρις διαχοριστικο

Link to comment
Share on other sites

τελειος φιλε μου

πολυ μερακλης εισαι , μπραβο σου

η οθονη ειναι ολα τα λεφτα

ανοιξε νεο θεμα και ριχτα ολα εκει

πολλοι θα θελουν και φυσικα και εγω

κανε μας τη χαρη μανκαι ποστερισε λεπτομεριες σε νεο θεμα

καλη συνεχεια

:T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.