Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από xrist22

Bρε Λεωνιδα σου ειπα να ζητησεις απο κει που πηρες το πλεξυ .....εχουν ρεταλια πολλα...

Παντως καλα πας.

Συνεχισε ετσι.

Χριστο μιλαω για τις πλαστικες μαυρες γωνιες που πηρες για τους σωληνες.......τα ρεταλια τα πηρα μαζι με το πλεξυ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Χριστο μιλαω για τις πλαστικες μαυρες γωνιες που πηρες για τους σωληνες.......τα ρεταλια τα πηρα μαζι με το πλεξυ.

Sorry Leo δεν καταλαβα...

Οχι ρε συ επεσες σε απατεωνα.....νομιζω 1 πηρα τις δυο απο μια αποθηκη με υδραυλικα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ αλλά δεν είναι για μένα :p Σιγά μην είχα για πάρτη μου στοκ ψύχτρα να μου πέρνει τα αυτιά!! Απο θερμοκρασίες κοντά 44 idle και full δεν το έλεξα :p. Για εφαρμογές γραφείου πάει! Απλά μέσα στην όλη φάση του όσο φθηνότερο γίνετε μιας και με onboard vga και με τιμή κάτω απο 50 ευρώ η mobo απο e-shop με έβαλε στην διαδικασία αναζήτησης micro κουτιού. Ετσι μετά απο μπόλικη βόλτα στην Στουρνάρη βρήκα αυτό τo κουτάκι στα 52 με 250W psu στην Γραμμή. Aυτά :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 07:51]

το SUB σου ειναι επικυνδυνα κοντα στο συστημα , ισως να επηρεασει τους σκληρους σου . Κλαυτερα να το βαλεις καπου πιο μακρυα

Δεν το ήξερα αυτο. Θα το βαλω λιγο πιο αριστερα, και θα απεχει περιπου 0,5μ απο το pc πιστευω να μην υπαρξει κανενα προβλημα γιατι δεν εχω που αλλου να το βαλω:(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

το SUB σου ειναι επικυνδυνα κοντα στο συστημα , ισως να επηρεασει τους σκληρους σου . Κλαυτερα να το βαλεις καπου πιο μακρυα

Δε νομίζω ρε συ... Πρέπει να είναι μαγνητικά θορακισμένο. Τι στο καλό, κοντά 200 κάνουν...

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα υπάρχουν ρε συ... :p Αφού λέμε είναι χάλια. Φαντάσου:

1. Δεν έχω λάμπες γιατί το panelάκι που τις είχα τα 'παιξε

2. Την τελευταία φορά που μάζεψα τα καλώδια το έκανα κάπως βιαστηκά και δεν είχα με τι να τα πιάσω σε μερικά σημεία

3. Δεν φαίνεται στη φωτογραφία αλλά ένα καλωδιάκι σένσορα ψιλοκρέμεται δίπλα στη μητρική επειδή βαριώμουν να το περάσω απο πίσω... :p

...και πολλές άλλες λεπτομέρειες. Επίσης καταλαβαίνετε το λόγο που δεν έδειξα και πολύ την πρόσοψη... :p

Βέβαια το "περιθώρια βελτίωσης" μου το χρωστούσες... :hehe:

Α ρε Χρήστο. Πραγματικά θα ήθελα να σε "συναγωνιστώ" σε modding. Αρκεί βέβαια να βάλεις τα εργαλεία γιατί εγώ... γιοκ... :p

Για τον Κοπρίτη δεν το συζητάω... Αυτός είναι αύθαστος... :unsure:

Αρχική απάντηση από spc

Σε εμένα παραμένει η αιώνια απορία: Πως τέτοια (σε μέγεθος) cases τα βάζεται πάνω στο γραφείο και όχι στο πάτωμα....

Για μέχρι αυτό το ύψος δεν υπάρχει πρόβλημα. Αλλά παραπάνω αρχίζουν τα δύσκολα... :( Όσο για το βάρος μην ανησυχείς, το γραφείο έχει γερό μεταλλικό σκελετό απο κάτω... ;)

Αλλά πώς να το κάνουμε, άμα δεν το βάλουμε πάνω στο γραφείο πού θα δείξουμε μούρη; :hehe::tomato:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.