Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από xrist [Σήμερα, στις 08:32]

Τέτοια κουταρα και... το ψυγείο εξω?

το λυπαμαι ρεσυ χριστ,ωρες ωρες μου ερχεται να πιασω με το dremel να το τσακισω αλλα δεν....,ουτως η αλλως με εχει βολεψει αυτο το setup οποτε το αφηνω ως εχει!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από madg

το λυπαμαι ρεσυ χριστ,ωρες ωρες μου ερχεται να πιασω με το dremel να το τσακισω αλλα δεν....,ουτως η αλλως με εχει βολεψει αυτο το setup οποτε το αφηνω ως εχει!!

Δεν χρειάζεται να κόψεις τιποτα...

Το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να καταργήσεις το δεύτερο διαμέρισμα των δίσκων βγάζοντας μόνο τα περτσινια (μπορούν να ξαναμπούν).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LevelOne [Χθες, στις 13:03]

Να και το δικό μου all-time-classic-Chieftec!

08042007012uf8.th.jpg

08042007007fe8.th.jpg

Γιατί δεν μαζεύεις λίγο τα καλώδια σου. Και ο πράσινος ανεμιστήρας είναι λίγο άκηρος θα ήταν πιο όμορφο με έναν απλό μαύρο.

Link to comment
Share on other sites

Μετά την πλακα που έχω πάθη με τα κουτιά σας παιδιά είπα να βάλω και εγώ το φτωχό μου έτσι για την πλακα... Σκέφτομαι να αλλάξω κουτί και να πάρω το AEROCOOL EXTREMENGINGE CASE 3T - BLACK " hΧΧp://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.808535 "από το eshop αλλα δεν ξέρω καταπόσο αθόρυβα θα είναι τα φουρφούρια του και αν κάνουν όντως δουλειά.

02eu9.th.jpg

01ys1.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από eon [Σήμερα, στις 06:40]

Μετά την πλακα που έχω πάθη με τα κουτιά σας παιδιά είπα να βάλω και εγώ το φτωχό μου έτσι για την πλακα... Σκέφτομαι να αλλάξω κουτί και να πάρω το AEROCOOL EXTREMENGINGE CASE 3T - BLACK " hΧΧp://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.808535 "από το eshop αλλα δεν ξέρω καταπόσο αθόρυβα θα είναι τα φουρφούρια του και αν κάνουν όντως δουλειά.

02eu9.th.jpg

01ys1.th.jpg

Αυτή τη σιδεριά που περνάει από τη μέση την είχε το κουτί από μόνο του ή την έβαλες εσύ? Πρώτη ΄φορά το βλέπω αυτό...:wassat:

Το AEROCOOL που λες το έχεις δεί από κοντά? Λογικά πάντως με τόσο μεγάλους ανεμιστήρες και ρυθμιστή στροφών φαντάζομαι θα είναι αρκετά αθόρυβο.

Link to comment
Share on other sites

Την σιδεριά την είχε το κουτί μέσα. Δεν κατάλαβα και εγώ για ποιο λόγο. Ήταν ότι ποιο φτηνό κουτί είχα βρει τότε... :) Κάποιος άλλος για γνώμη για το "AEROCOOL EXTREMENGINGE CASE 3T - BLACK " που λέω να πάρω? Δυστυχώς δεν το έχω δει από κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από eon [Σήμερα, στις 09:35]

Την σιδεριά την είχε το κουτί μέσα. Δεν κατάλαβα και εγώ για ποιο λόγο. Ήταν ότι ποιο φτηνό κουτί είχα βρει τότε... :) Κάποιος άλλος για γνώμη για το "AEROCOOL EXTREMENGINGE CASE 3T - BLACK " που λέω να πάρω? Δυστυχώς δεν το έχω δει από κοντά.

Πάντως βολεύει για να δένεις ανεμιστήρες!!! :D

Αλλά και να κρύψεις κανά cold cathode από πίσω ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκαιο. Το μονο πρόβλημα είναι ότι αλλιώς τα περίμενα τα led που πήρα και αλλιώς μου βγήκα. Βγήκαν λίγο Disco... Κανεις άλλος για το κουτί που ρωτάω ρε παιδιά?

Έγιναν ορισμένες αλλαγές... Καλύτερα έτσι?

p1010068gh5.th.jpg

p1010074xr2.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

DSC_0243.JPG.xs.jpg DSC_0244.JPG.xs.jpg

επειδη το ζητησε ο μεταναστης, κι επειδη εγω δε μπορω να του χαλασω χατηρι.

υγ: για να προλαβω τον xaos, εινα κατευθειαν απο τη μηχανη.

WoW, ομορφιά είναι :T:

Link to comment
Share on other sites

@darkman16

Καλορίζικο το συστηματάκι ρε bro...

2 σχόλια:

1) Μήπως να αφιέρωνες λίγο παραπάνω χώρο για το ποντίκι σου...?? Σε βολεύει? Γιατί βλέπω ότι παίζεις και games....

2) Την καρέκλα πρέπει να την αλλάξεις γιατί αν και φαίνεται βολική... ο "αυτός" σου πρέπει να τρώει μεγάλο ζόρι μετά από ένα 2ωρο...:p

EDIT: Ωραία δουλειά έχεις κάνει με τα καλώδια....:T:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω @perp για τα καλα σου σχολια ας σου δωσω και δυο απαντησης στα ερωτιματα σου 1) Το ποντικι με βολευη ετσι και ετσι και 2) Η καρεκλα δεν ειναι και πολι βολικι τιν εχω σχεδον 9 χρονια

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.