Jump to content



Πείτε ό,τι θέλετε 3.0


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 10,5k
  • Created
  • Last Reply
έχω πεθάνει στο γέλιο..

διάβαζα την ιστορία με την μήνυση και τα 200κ, κ το ένα λινκ έφερε το άλλο...

πόσο πλερώνεις την 5770 από apple...

250$, 270e στο ελλάντα...

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Γιατί έχει ΜΕΓΑΛΕΣ διαφορές η 5770 sanctured by apple με τις "απλές" πχ της sapphire..

100% καπέλο, τρέχτε πρόβατα...μπεεεεεεεεε

Ωχ κι'αλλα 200κ θα ζητάει η apple

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχει ΜΕΓΑΛΕΣ διαφορές η 5770 sanctured by apple με τις "απλές" πχ της sapphire..

Υπάρχει μια λογική. Για τον ίδιο λόγο πάνω κάτω που ένας Extreme Edition επεξεργαστής της Intel που κάνει $999 κοστίζει (για να κατασκευαστεί) όσο και ο entry level επεξεργαστής της ίδιας λιθογραφίας που πωλείται προς $80.

Το αν είσαι διατεθιμένος να τα δώσεις, είναι άλλο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Double post, ντέντλυ μπλο:

Τα νηπιαγωγία θα πληρώνουν πλέον πνευματικά δικαιώματα για τα τραγουδάκια που λένε τα παιδιά στο μάθημα - Γερμανία

(δεν είχαμε ένα σχετικό θέμα για πειρατίες, copyrights και τα ρέστα?)

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα τώρα γκαντεμιά. Πριν 15 μέρες μου ήρθε η επιδότηση για το κινητό. Ήθελα το BlackBerry 9300 αλλά επειδή η Cosmote δεν το φέρνει, πήρα το 8520 το οποίο είναι το ίδιο ακριβώς, με μόνη διαφορά ότι δεν είναι 3G και δεν έχει GPS. Ανοίγω σήμερα το site της Cosmote και έχουν φέρει το 9300.

fffffuuuuuuu.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το μεσημέρι αναχωρώ για τα ξένα, σας στέλνω τώρα τις ευχές μου γιατί αύριο θα είναι λίγο δύσκολο ανάμεσα στις μπύρες και τα ζνίτσελ!

Παιδάκια, χρόνια πολλά, καλή χρονιά, με υγεία, ευτυχία, και πολλά πολλά χαμόγελα, σε εσάς και τις οικογένειες σας!

Σας εύχομαι ότι ποθείτε στο ’11 να το βρείτε!

Link to comment
Share on other sites

για που μεσιέ αν επιτρέπετε;

ανάμεσα σε μπύρες ,λουκάνικα και σνίτσελ θα είμαι και γω από το νέο έτος...

να πω πως τα Χριστούγεννα είναι η καλύτερη περίοδος να επισκεφτεί κανείς κάποια πόλη του εξωτερικού....

καλές γιορτές σε όλους σας!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.