Jump to content



Πείτε ό,τι θέλετε 3.0


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 10,5k
  • Created
  • Last Reply

Meanwhile in Ελλαδάρα!

Μαμά παρκάρει το απαστράπτον τουρμπάτο αυτ/το, σε στενό πλησίον γεμάτου καφενείου.

Δύο πιτσιρίκια μπαίνουν στο καφενείο να πούν τα κάλαντα, με την μαμά να περιμένει στην γωνία.

Βγαίνουν τα μικρά και η μαμά βάζει τα λεφτά στην τσέπη της.

Τουρμπάτη αναχώρηση γρήγορα-γρήγορα προφανώς πρός το επόμενο καφενείο...

Άει σιχτίρ μέρες που 'ναι!!!:TD:

Link to comment
Share on other sites

Meanwhile in Ελλαδάρα!

Μαμά παρκάρει το απαστράπτον τουρμπάτο αυτ/το, σε στενό πλησίον γεμάτου καφενείου.

Δύο πιτσιρίκια μπαίνουν στο καφενείο να πούν τα κάλαντα, με την μαμά να περιμένει στην γωνία.

Βγαίνουν τα μικρά και η μαμά βάζει τα λεφτά στην τσέπη της.

Τουρμπάτη αναχώρηση γρήγορα-γρήγορα προφανώς πρός το επόμενο καφενείο...

Άει σιχτίρ μέρες που 'ναι!!!:TD:

Εδω μου ρχονται στο μαγαζι και τραγουδανε , παιδια τα οποια ειναι αδερφια....χωριστα...

Μου ηρθε το ενα απ τα αδερφια στις 9 και το αλλο στις 11... για να παρουν ξεχωριστο χαρτζιλικι.

Εχουν ξυπνησει τα παιδια στις μερες μας...

Εμεις δε θυμαμαι να καναμε ετσι.

Ασε πολλοι ηταν αυτοι που μας φιλευαν καραμελα ή κανα μελομακαρονο στην καλυτερη.

Τωρα εχει χαθει το νοημα του εθιμου και εχει γινει επαγγελμα.

Και εχει περασει και στα παιδια αυτη η θεωρεια.

Και εχω και το ξαδερφακι μου παει σε 5-6 σπιτια επιλεγμενα (παππουδες γιαγιαδες θειους νονες) μαζευει σε μια ωρα 200 ευρω και κανει χαρα... ξεκουραστα.

Δε παμε καλα....

Link to comment
Share on other sites

η Πατυ μου αρεσει :p οχι η σειρα :p:magic:

μπλιαχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

YouTube - ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 2 ΜΕΡΟΣ 2 - ΟΥΚ ΑΝ ΛΑΒΟΙΣ ΠΑΡΑ ΤΟΥ ΜΗ ΕΧΟΝΤΟΣ

:blink:

Link to comment
Share on other sites

μπλιαχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

YouTube - ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 2 ΜΕΡΟΣ 2 - ΟΥΚ ΑΝ ΛΑΒΟΙΣ ΠΑΡΑ ΤΟΥ ΜΗ ΕΧΟΝΤΟΣ

:blink:

το μπλιαχ παει στο βιντεο? (αν ναι οκ... αλλιως........ )

Link to comment
Share on other sites

το μπλιαχ παει στο βιντεο? (αν ναι οκ... αλλιως........ )

get a life ... πήγαινε για καφε ....

εχτές είδα 10 πολύ πιο ωραίες απο την πατη μέσα σε 60 λεπτά... και όλες είναι οκ and greek προιον ... μην συγκρίνετε τις ελληνιδες με τις ξενες ...

άμα δείτε τι βλέπουν τα ματάκια μο όταν πάω για καφε θα :drool::drool::drool: ... απο 17 εώς 22 φρέσκα πράματα

Link to comment
Share on other sites

γιατι να μην συγκρινουμε? XD εξισου καλα "κομματια" εχει και το εξωτερικο εχω παει σε αρκετες χωρες και ξερω....τωρα βεβαια ειναι και τα γουστα μεσα :p κατι που δεν σου αρεσει εσενα δεν σημαινει οτι δεν αρεσει σε κανεναν... και οι 10 κοπελες που λες οτι ειδες εμενα μπορει να μην μου αρεσουν... καταλαβες?

Link to comment
Share on other sites

αποκλείεται ήταν τοπ κομμάτια ...

δεν λέω για εξωτερικό αλλά μην κάνεις όνειρα για κάτι που δεν μπορεις να αγγιξεις !!!

ενώ τα άλλα δίπλα σου είναι και σπαρταράνε φωνάζοντας εδώ είμαι πιάσεμε :p

Link to comment
Share on other sites

ενώ τα άλλα δίπλα σου είναι και σπαρταράνε φωνάζοντας εδώ είμαι πιάσεμε :p

σε ποια ψαραγορα ψωνιζεις?? xD ακου εκει... σπαρταρανε φωναζοντας.. lol xD

δεν λέω για εξωτερικό αλλά μην κάνεις όνειρα για κάτι που δεν μπορεις να αγγιξεις !!!

δεν σου ειπα οτι θελω να παντρευτω... απλα οτι ειναι πολυ ωραια κοπελιτσα... :p

[/σπαμ]

Link to comment
Share on other sites

η κρίση .... σου λέει το παιδί γιατί να βγω να κάνω πάν κάτω και να μην μαζεψω ούτε 50 ευρώ ...

η μήπως υπάρχει απότερος σκοπός να κατασργηθούνε οι παραδώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.