Jump to content



Πείτε ό,τι θέλετε 3.0


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 10,5k
  • Created
  • Last Reply
ποιο κινητο των 700+ ευρω αντιμετωπιζει προβλημα με το ξυπνητηρι?
Πολλά φαίνεται να είναι τα iPhone των οποίων τα ξυπνητήρια δεν χτύπησαν την Πρωτοχρονιά λόγω τεχνικής βλάβης.

Η Apple επιβεβαίωσε το πρόβλημα και απ’ οτι φαίνεται είναι η δεύτερη φορά που συμβαίνει αυτό και φυσικά το γεγονός αυτό πολλά σχόλια και παράπονα από πολλούς εκνευρισμένους χρήστες στο internet

Η βλάβη αφορά κυρίως τα iPhone 4, που κυκλοφόρησαν το Νοέμβριο, χωρίς όμως αυτό να είναι απόλυτο αφού υπήρξαν αναφορές για προβλήματα και σε παλαιότερες εκδόσεις των συσκευών στις οποίες είχε γίνει αναβάθμιση λογισμικού.

Σύμφωνα με την Apple. όλα τα ξυπνητήρια από σήμερα θα δουλεύουν κανονικά αλλά καλύτερα όσοι έχετε iPhone που δεν χτύπησε να βάλετε κι ένα εναλλακτικό για να μην σας πάρει ο ύπνος...

Πηγή:newsit.gr

+ R.I.P στον ηθοποιο...

δεν εχω δει πολλες ταινιες του,αλλα τον Κομπαγιασι δε θα τον ξεχασω.Τελεια ερμηνεια.

Link to comment
Share on other sites

εχεις μαϊμου απο κινα μαλλον. στα αυθεντικα το ξυπνητηρι ειναι θυμα του y2k+11 bug.

Απο Voda Eλλαδος το εχω. Δεν θα εκαναν μαμακια, ειδικά στην εταιρία μας που ειμαστε απο τους 'πολυ δυνατους' πελατες !

Link to comment
Share on other sites

καλά δεν είναι αυτό το θέμα... τα ανήλικα που ξέρουν να μπουν internet ξέρουν να βρουν και NSFW είναι θέμα αρχών και επιπέδου... προσωπικά αυτή τη κουβέντα την έχω πει 5-6 φορές :p

Link to comment
Share on other sites

Τόσο καιρό γκρίνιαζα που το τρένο περνάει κάθε 15 λεπτά στο τμήμα Κηφισιά - Ειρήνη. Προφανώς, άκουσαν τη γκρίνια μου εκεί στον ΗΣΑΠ, και είπαν να λύσουν το πρόβλημά μου: Από 6/1 έως 19/1 δε θα περνάει κανένα τρένο στο τμήμα Κηφισιά - Ειρήνη. Γεφύρι της Άρτας έχει γίνει η αναβάθμιση των γραμμών του ΗΣΑΠ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.