Jump to content



Πείτε ό,τι θέλετε 3.0


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 10,5k
  • Created
  • Last Reply
έτυχε κανείς να χρησιμοποιεί τα βραχιολάκια power balance??

Προϊόντα Power Balance

PowerBalance Admits Their Wristbands Are a Scam

Το έχω βάλει εγώ, δεν ξέρω πως-τι-γιατί αλλά στα test είχα καλύτερη επίδοση με αυτό :innocent:

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελνω ενα usb wifi και μια επεκταση κεραιας χθες απο e-shop στελνω στο καπακι να mail(γιατι στο τηλεφωνο ημουν ο 21ος που περιμενε :hehe:) να ακυρωθει η επεκταση και να στειλουν το αλλο κανονικα και μπαινω τωρα το πρωι και βλεπω στην εξελιξη παραγγελιας να τα εχουν βαλει και τα 2.τζιμανια οι τυποι :rubik:

Link to comment
Share on other sites

έτυχε κανείς να χρησιμοποιεί τα βραχιολάκια power balance??

Προϊόντα Power Balance

PowerBalance Admits Their Wristbands Are a Scam

'Εχω 3 γνωστούς που το φοράνε και μου έχουν πει ότι τους έχει βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελνω ενα usb wifi και μια επεκταση κεραιας χθες απο e-shop στελνω στο καπακι να mail(γιατι στο τηλεφωνο ημουν ο 21ος που περιμενε :hehe:) να ακυρωθει η επεκταση και να στειλουν το αλλο κανονικα και μπαινω τωρα το πρωι και βλεπω στην εξελιξη παραγγελιας να τα εχουν βαλει και τα 2.τζιμανια οι τυποι :rubik:

από point θα πας να παραλάβεις ή θα στο φέρουν?

Link to comment
Share on other sites

θα παω εγω για παραλαβη οποτε πολυ απλα θα παρω μονο αυτο που θελω...

έτσι ακριβώς εκείνη τα χτυπάει για απόδειξη, οπότε του λες ακύρωση και δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα.

;)

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω αν εχει να κανει με τα νεκρα πουλια ή τα νεκρα ψαρια στην Αμερικη,αλλα σημερα τα 2 ξυπνητηρια που εβαλα στο 5800 δε χτυπησαν ποτε.Και ειμαι σιγουρος,γιατι ειχα ηδη ξυπνησει μια ωρα νωριτερα...

Αυριο σειρα εχουν τα Sony Ericson... ;

APOCALYPSE!! :nuke:

apocalypse.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.