Jump to content



Πείτε ό,τι θέλετε 3.0


jax7480

Recommended Posts

εχει,αλλα λογω ειδικων διαταξεων για την ηλεκτρονικη διακυβερνηση και τον διαχωρισμο των υπηρεσιων ,ειναι σε αλλο domain ..και εκει εχει ονλαιν καταγγελιες κλπ...

http://tinyurl.com/y8ufsnp

I KNEW IT

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10,5k
  • Created
  • Last Reply

Χαροπαλευεις -λεμε τωρα- με ρευματα/sweet spot κλπ να κρατησεις τον i7 στους 30 βαθμους..και τσουυυυυυυυπ ξεφυτρωνει thoroughbred athlon xp2400+ στους 55 βαθμους ..ολα μαμα (ρευματα (1.7 παρακαλω!!), ψυκτρες) σε ελαφρως ψιλοαθλιο κουτι..:p

Aν ηταν σε μητρικη που κρατουσε pci/agp θα του εβαζα νερα να δω που θα εφτανε

Mεχρι και bh5 θα του εκανε παρεα..

Θυμηθηκα και τα παλια...απο palomino σε barton...:inlove:

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το χαμστεράκι της ξαδερφούλας μου στο ΜΠΛΕΝΤΕΡ! ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ! LOL

ολο το σιτε αποτι καταλαβα εχει να κανει με βασανιστηρια ζωων.

δεν ξερω αν ειναι καινουρια αυτα που λεει, αλλα δεν φανταζομουν οτι υπαρχουν.

Zougla online - ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΤΕ ΤΩΡΑ ΣΤΟ www.safeline.gr ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΑΥΤΟ TO ΑΙΣΧΟΣ

έχω πάθει σοκ με το θέμα του σκύλου. κράταγα το σαγόνι μου λέμε, φωτό τις έκρυβα γιατί δεν άντεχα.

Link to comment
Share on other sites

Που να δεις και τα αλλα thread.Εχουν ενα ,που βαζουν φωτογραφιες απο παιδακια που πανε σε lives κτλπ και λενε ον/μο,διευθυνση κτλπ ,για να τα πλακωσουν.Και καλα επειδη ειναι αναρχικοι...:p

Εριξα λιγο γελιο,γιατι ενας τυπος εβαλε την Tarja Turunen απ'οταν ηταν μια φορα στο Revenge of Rock και λεει εκει συχναζει... ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΛΕΟΣ !

Μερικοι εχουν τοσο μισος μεσα τους,που θα 'θελα να ξερα τι θα μπορουσε να τους συγκινησει...

ΖΩΑ τελειως!

Link to comment
Share on other sites

Άρχισα να ταξινομώ τις αποδείξεις μου για το 2010...

ΓΚΡΡΡΡ....:wall:

Έπρεπε να το κάνεις ανα μήνα όλο το 2010. Τώρα άντε να βγάλεις άκρη.. :/

'Aιντε να μας δώσουν τις καρτούλες να τελειώνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ανά μήνα τις είχα, πιασμένες όλες με ένα μεγάλο συνδετήρα, αλλά πριν κάνα 2μηνο μου έπεσαν κάτω και σκόρπισαν...:fist:

Τώρα θα κάνω αθροίσματα ανά μήνα, θα τα γράψω σε ένα χαρτί, γενικό σύνολο και σε φάκελο για όταν έρθει η ώρα να κατατεθούν.:)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τώρα που δίνουμε τις αποδείξεις; Δεν μας φακελώνουν;

ΑΑΑΑΑ τώρα κατάλαβα, θα είναι από αυτές τις κάρτες με το 666 που μου έλεγαν στο δημοτικό. Όχι παιδιά, εγώ δεν θέλω... Τι θα κάνουμε τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Ανά μήνα τις είχα, πιασμένες όλες με ένα μεγάλο συνδετήρα, αλλά πριν κάνα 2μηνο μου έπεσαν κάτω και σκόρπισαν...:fist:

Τώρα θα κάνω αθροίσματα ανά μήνα, θα τα γράψω σε ένα χαρτί, γενικό σύνολο και σε φάκελο για όταν έρθει η ώρα να κατατεθούν.:)

Ένα από τα πολλά που υπάρχουν.

My Money - Κράτα τις αποδείξεις σου

Link to comment
Share on other sites

τελικα μαλλον υπαρχει θεος...

στο εργοστασιο που δουλευω,υπαρχει μια μικρη ιστορια..

περσι χριστουγεννα αποφασισαν να δουλεψουμε κανονικα και 24 και 25/12...πηγε το καντηλι και η καταρα συννεφο που θα μεναμε μακρια απο οικογενειες χρονιαρες μερες..

24 απογευμα βλαβη απο αστοχια υλικου αξιας μερικων χιλιαδων ευρω..κλειστη αναγκαστικα 3 μερες η γραμμη παραγωγης,σπιτια μας ολοι...

πασχα 2010 αποφασιζουν Μ.Παρασκευη να δουλεψουμε κανονικα..

μεχρι το μεσημερι βλαβη σε 2 διαφορετικα μηχανηματα σε 2 cluster ! αποκατασταση βλαβης 3 μερες ,ολοι σπιτια μας αναγκαστικα..

φετος χριστουγεννα μας εδωσαν αδεια 25/12 κ 1/1 -μας λυπηθηκαν και το επαιξαν καλοι χριστιανοι- ,ομως σημερα των Φωτων πηγαμε κανονικα για δουλεια ολες οι βαρδιες...

06:40 το πρωι γινεται συντηρηση ρουτινας στο shorter,10:00 παει να ξεκινησει παραγωγη και εχουμε βλαβη αισθητηρα στη λαμπα του shorter(laser)..αναμονη 2 μερες για ανταλλακτικο απο Γερμανια...

σημερα των Φωτων---βλαβη στη ΛΑΜΠΑ

i believe!!!!!

(γενικα το εργοστασιο δεν κλεινει ποτε 4 βαρδιες κυλιομενο σερι 24/7 δουλεια..365/365)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.