Jump to content



Πείτε ό,τι θέλετε 3.0


jax7480

Recommended Posts

τελικα μαλλον υπαρχει θεος...

στο εργοστασιο που δουλευω,υπαρχει μια μικρη ιστορια..

περσι χριστουγεννα αποφασισαν να δουλεψουμε κανονικα και 24 και 25/12...πηγε το καντηλι και η καταρα συννεφο που θα μεναμε μακρια απο οικογενειες χρονιαρες μερες..

24 απογευμα βλαβη απο αστοχια υλικου αξιας μερικων χιλιαδων ευρω..κλειστη αναγκαστικα 3 μερες η γραμμη παραγωγης,σπιτια μας ολοι...

πασχα 2010 αποφασιζουν Μ.Παρασκευη να δουλεψουμε κανονικα..

μεχρι το μεσημερι βλαβη σε 2 διαφορετικα μηχανηματα σε 2 cluster ! αποκατασταση βλαβης 3 μερες ,ολοι σπιτια μας αναγκαστικα..

φετος χριστουγεννα μας εδωσαν αδεια 25/12 κ 1/1 -μας λυπηθηκαν και το επαιξαν καλοι χριστιανοι- ,ομως σημερα των Φωτων πηγαμε κανονικα για δουλεια ολες οι βαρδιες...

06:40 το πρωι γινεται συντηρηση ρουτινας στο shorter,10:00 παει να ξεκινησει παραγωγη και εχουμε βλαβη αισθητηρα στη λαμπα του shorter(laser)..αναμονη 2 μερες για ανταλλακτικο απο Γερμανια...

σημερα των Φωτων---βλαβη στη ΛΑΜΠΑ

i believe!!!!!

(γενικα το εργοστασιο δεν κλεινει ποτε 4 βαρδιες κυλιομενο σερι 24/7 δουλεια..365/365)

Οκ, μενει μονο να βρειτε ποιος σαμποταρει το εργοστασιο στις αργιες και να του κανετε ενα καλο κερασμα :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10,5k
  • Created
  • Last Reply
Οκ, μενει μονο να βρειτε ποιος σαμποταρει το εργοστασιο στις αργιες και να του κανετε ενα καλο κερασμα :p

σταυρουκο,ειμαι σιγουρος οτι οι γερμανοι διευθυντες παραγωγης εχουν κανει φυλλο και φτερο τις καμερες που καλυπτουν καθε σπιθαμη του χωρου παραγωγης και αν δεν ηταν καποια ανωτερη δυναμη θα την ειχαν απολυσει already...

μη μου το χαλατε ..:secret:

the faith strong is in me.. :p

το πασχα πεφτει νωρις φετος?:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Στο λαπτοπακι για καμια 15αρια μερες με βλεπω. Αφου ηθελα υδροψυξη ανευ προετοιμασιας... Ολα θα κουμπωσουν ελεγα. Μαλλον δεν ειχε καλες κουμποτρυπες :fist:

Failure to prepare equals lost time. Ή οπως λενε στο χωριο μου οποιος δεν εχει μυαλο, εχει ποδια (και χρονο να χασει) :wall:

Πι Ες. Ας ειναι καλα ο Jaco και το Mint linux. Toυ πεταξα και 1gb μνημης και για τα βασικα ειμαι οκ :)

Link to comment
Share on other sites

(οι ατζουγιες τα σπανε)

Με το κινητο σε 3G πιο γρηγορα ανοιγουν οι σελιδες.

Εχω βαρεθει να βριζω τη Forthnet.Ποτε θα καταλαβουν οτι τους πληρωνω για μια τεχνολογια 15ετιας και μου προσφερουν ταχυτητες 8ετιας? :nothing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.