Jump to content



Πείτε ό,τι θέλετε 3.0


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 10,5k
  • Created
  • Last Reply

Τι κακό κι αυτό με ορισμένους ανθρώπους. Σε ρωτάνε, λες όχι, και τελικά κάνουν αυτό που είχαν βάλει στο μυαλό τους. Αν διαολοστείλω, κάποια στιγμή, κανέναν τους, θα είμαι κακός... :getlost::getlost:

Link to comment
Share on other sites

Μήν πάς για HPI. Επάν θές drift πήγαινε σε thundertiger, ποιό φτηνα ανταλλακτικά και πιο έυκολο να βρεθούν Ελλάδα.

Ο αντιπρόσωπος της HPI δέν είναι εμπιστοσύνης

Link to comment
Share on other sites

Παω με την κοπελα μου το πρωι κεντρο για δωρα και ηθελε να μου παρει και μενα.της ελεγα οχι και οχι αλλα μου λεει σκεφτοταν να μου παρει το προ,και της λεω οχι και να μου παρει το hawx 2(μιας και ο θειος απο αμερικα δεν το εχει ετοιμο ακομα :p )

το παιρνουμε και βλεπω πανω να λεει οτι απαιτει μονιμη συνδεση στο ιντερνετ και τοτε θυμαμαι οτι λογω μετακομισης εχω ιντερνετ στο λαπτοπ μονο απο ενα ανοιχτο δικτυο

fffffuuuuuuu.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παω με την κοπελα μου το πρωι κεντρο για δωρα και ηθελε να μου παρει και μενα.της ελεγα οχι και οχι αλλα μου λεει σκεφτοταν να μου παρει το προ,και της λεω οχι και να μου παρει το hawx 2(μιας και ο θειος απο αμερικα δεν το εχει ετοιμο ακομα :p )

το παιρνουμε και βλεπω πανω να λεει οτι απαιτει μονιμη συνδεση στο ιντερνετ και τοτε θυμαμαι οτι λογω μετακομισης εχω ιντερνετ στο λαπτοπ μονο απο ενα ανοιχτο δικτυο

fffffuuuuuuu.jpg

Αυτα ειναι εσενα σου παιρνει η κοπελα σου και μεις ειμαστε μ***κες και παιρνουμε για αυτες!

Α ρε γαμωτο,θελω και γω δωρο!! :tomato:

Φετος με βολεψα με ενα "ακριβο" αποσμητικο.

Link to comment
Share on other sites

Τι κακό κι αυτό με ορισμένους ανθρώπους. Σε ρωτάνε, λες όχι, και τελικά κάνουν αυτό που είχαν βάλει στο μυαλό τους. Αν διαολοστείλω, κάποια στιγμή, κανέναν τους, θα είμαι κακός... :getlost::getlost:

πακιστανοι στα φαναρια ε?

Link to comment
Share on other sites

Τραγική διαδικασία.. ευτυχώς δούλεψε!

nvidia 8400m gt windows 7 driver - Windows 7 Forums

attachment.php?attachmentid=42405&stc=1&d=1293635652

και δε μου στελνες ένα πμ που το κανα πέρυσι αυτό! :hehe:

πρόσεξε μη χάσεις τα .ini και την απαραίτητη διαδικασία...δε τα θυμάσαι εύκολα αν ξαναχρειαστούν :p

Link to comment
Share on other sites

Παω με την κοπελα μου το πρωι κεντρο για δωρα και ηθελε να μου παρει και μενα.της ελεγα οχι και οχι αλλα μου λεει σκεφτοταν να μου παρει το προ,και της λεω οχι και να μου παρει το hawx 2(μιας και ο θειος απο αμερικα δεν το εχει ετοιμο ακομα :p )

το παιρνουμε και βλεπω πανω να λεει οτι απαιτει μονιμη συνδεση στο ιντερνετ και τοτε θυμαμαι οτι λογω μετακομισης εχω ιντερνετ στο λαπτοπ μονο απο ενα ανοιχτο δικτυο

fffffuuuuuuu.jpg

ICS ( Internet Connection Sharing )

Link to comment
Share on other sites

Αυτα ειναι εσενα σου παιρνει η κοπελα σου και μεις ειμαστε μ***κες και παιρνουμε για αυτες!

Α ρε γαμωτο,θελω και γω δωρο!! :tomato:

Φετος με βολεψα με ενα "ακριβο" αποσμητικο.

Πήρες στην κοπέλα σου για δώρο, αποσμητικό; :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια λογική. Για τον ίδιο λόγο πάνω κάτω που ένας Extreme Edition επεξεργαστής της Intel που κάνει $999 κοστίζει (για να κατασκευαστεί) όσο και ο entry level επεξεργαστής της ίδιας λιθογραφίας που πωλείται προς $80.

Το αν είσαι διατεθιμένος να τα δώσεις, είναι άλλο θέμα.

Ο ΕΕ έχει premium γιατί είναι ο ταχύτερος της intel. Άλλο το ένα, άλλο το άλλο. Το καπέλο που πληρώνεις στον ΕΕ είναι γιατί είναι "the best", top bins κτλ και το πληρώνεις στην εταιρία που το έφτιαξε.

To καπέλο που πληρώνεις στην 5770, δεν είναι επειδή είναι η καλύτερη 5770 της AMD. Το πληρώνεις γιατί έβαλε ένα έξτρα EFI firmware η Αpple στην κάρτα. Κατά τα άλλα είναι 100% ίδιες. Δεν είναι θέμα design. Δεν είναι θέμα υλικών. Παίρνουν μια κάρτα 130$, περνάνε στο bios ένα extra firmware και το πουλάνε στην διπλάσια τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.