Jump to content



Πείτε ό,τι θέλετε 3.0


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 10,5k
  • Created
  • Last Reply
Κατι ακουγεται για απεργίες και για πρατήρια και για βυτία που θα διαρκέσουν καμια βδομαδα αλλα not sure...

Απεργία στα διυλιστήρια κάνουν και τα αποθέματα που υπάρχουν φτάνουν για 3-5 ημέρες. Φυσικά, μόλις μαθευτεί τα αποθέματα ξαφνικά θα εξαφανιστούν. Εύκολος τρόπος να ξεπουλήσεις ακριβά τη βενζίνη.

btw, πέρσι τέτοια εποχή, το βαρέλι το αργό ήταν στα 120$ και η βενζίνη στο Φορολογιστάν στο 1.5€.

Τώρα το βαρέλι είναι στα 70$ και ο Μ@ΚΑΣ πληρώνει τη βενζίνη στο 1.6€

Και μη μου πείτε για τους φόρους... Δεν ανέβηκαν 200%...

Link to comment
Share on other sites

Εύκολος τρόπος να ξεπουλήσεις ακριβά τη βενζίνη.

so fcuking truth. ουρές, αναμονή σπασμένα νεύρα και ξαφνικά η 95 στο 1,9 από κάνα βενζινάδικο που και καλά βρήκε βενζίνη από γνωστό και κάτι @@@@

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδες, θα σας πω αποτελεσματα μολις φτασω σε λιγες μερες. 3 μερες μετα δεν ποναω αλλα και η οραση ειναι γτπ...

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Εγώ έκανα lasik το 2005 και την ίδια μέρα το απόγευμα είδα. Και μάλιστα τέλεια.

Link to comment
Share on other sites

Για παν ενδεχομενο παντως πηγαμε και γεμισαμε αυτοκινητο,παπι και ενα 4λιτρο για το παπι,γιατι το βλεπω μεχρι την αλλη βδομαδα να μην εχει τιποτα :ph34r:

Παίδες η απεργία μας ποιάνει όλους ή μόνο στην Αθήνα;

Γιατί εγώ πριν από λίγο βγήκα, ούτε ουρά είδα και την πλήρωσα κλασικά, 1,565 το λίτρο.

Link to comment
Share on other sites

Την αλλη βδομαδα θα κανουν νομιζω και οι τελωνειακοι και την τελευταια φορα θυμαστε τι εγινε.σε συνδυασμο με αυτην,μπορει να τραβηξει αρκετα το πραμα για αυτο πηγα και γεμισα τα παντα ολα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.