Jump to content



Πείτε ό,τι θέλετε 3.0


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 10,5k
  • Created
  • Last Reply
We call it the new AMD FX 8-Core Processor Black Edition and it's unlocked for your overclocking pleasure.1 Experience unmatched multitasking and pure core performance with the industry's first 32nm 8-core desktop processor featuring the all-new "Bulldozer" architecture. Get the speed you crave with AMD Turbo CORE Technology to push your core frequencies to the limit when you need it most. Go beyond the limits of maximum speed with easy-to-use AMD OverDrive™ and AMD Catalyst Control Center™ software suites. But the best part of all? You'll get all this impressive performance at an unbelievable price. You'll be asking yourself "what competition?" in no time.

Από OCUK, στην περιγραφή του μπουλντόζα 8150... ουδέν σχόλιον.

Link to comment
Share on other sites

iOS o Θεός, iOS ισχυρός, iOS αθάνατος, ελέησον ημάς.

Ποιο iOS μωρέ (:p) που πήρα το iphone 4 δώρο στην δικιά μου, και πήγα να στείλω bluetooth έφαγα άκυρο, μετά πήγα να κατεβάσω ένα torrent αρχείο (ΠΡΟΣΟΧΗ: Πήγα να κανω ΛΗΨΗ του αρχείου .torrent, όχι να ξεκινήσω να κατεβάζω το torrent με client), για να το φορτώσω μετά στο web interface του transmission στο ddwrt, και πήρα "safari cannot download this type of file", και τέλος πήρα χαμπάρι ότι κάθε εφαρμογή είναι sandboxed, και ότι "δεν υπάρχει" filesystem, δηλαδή ένα αρχείο που δημιούργησα από ένα πρόγραμμα δεν μπορώ να το "δω" από άλλο πρόγραμμα. Θα μου πεις, κάντο jailbreak. Όχι ρε μαν, έσκασα 600 ευρώ για το γιοτόφωνο και θέλω να κάνει βασικά πράγματα χωρίς να ρισκάρω να το μπρικάρω (αν ήταν δικό μου δε το συζητάω θα ειχε φάει jailbreak εννοείται). Γενικά μου την έσπασε αφάνταστα το γεγονός ότι έσκασα τόσα λεφτά, και είναι κλειδωμένο μέχρι αηδίας. Είναι σαν τις ferrari που κοστίζουν 2 εκ. ευρώ, τις αγοράζεις, και σου λέει η ferrari "α μάγκα, αν θες να την καβαλάς κιόλας, θα έρχεσαι εδώ πίσω απ' το εργοστάσιο στη πιστα, θα φέρνεις 2 σβούρες και μετά άμε στο καλό".

Από την άλλη η συσκευή είναι σε άλλο πλανήτη, όσον αφορά το design, την ποιότητα κατασκευής και την οθόνη, σχεδόν τα πάντα δηλαδή. Η αποκρισιμότητα και η ευκολία με την οποία κάνεις απλά task, όπως το να διαβάσεις το email σου είναι άψογη. Στο android 2.3.5 στο HD2 πρέπει να ανοίξω terminal ssh στο router και να κάνω compile εφαρμογή που λέει ο λόγος... :hehe:

Ο καθείς με τις ανάγκες του θα μου πεις...

Link to comment
Share on other sites

Με παίρνει πριν από λίγο ένας μπάρμπας (μεγάλης ηλικίας ακούγονταν) τηλ.:

-Τον κύριο Τάδε θέλω.

-Λάθος κάνετε!

-Δεν είναι εκεί το 210-........?

-Ναι αυτό είναι, αλλά δεν υπάρχει το όνομα αυτό εδώ.

-Γ@@ω την Π@@@@ια του, γ@@ω τον Χ@@@@τό του ο κερατάς!

-Τι φωνάζεις τώρα? του λέω

-Αααα....λάθος τηλέφωνο μου έδωσε ο π[MENTION=3015]@ΣΤ[/MENTION]ης...αν τον πετύχω στο καφενείο το βράδυ θα τον γα@@@σω!

:hehe::hehe::hehe:

Σάλεψε ο κόσμος!

Link to comment
Share on other sites

diesel, 1 απο τα 12 bmw E60 taxi σε ολη την Ελλαδα :p

καταναλωση σε πολη 10-12 και εξω 5,5 λιτρα στα 100χλμ και μ@μω τα νουμερα

Το ειχε ελαχιστα πειραγμενο πρεπει να ηταν 270-280 αλογα στοκ απο οτι μου ειπε, εκτος αν τα φουσκωνε (στο wiki με το ιδιο μοτερ βγαζει και 285 αλογα αν δες 530-535d)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.