Jump to content



Πείτε ό,τι θέλετε 3.0


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 10,5k
  • Created
  • Last Reply
Τι εννοεις "βγαζει" ματια?

Μην το παίρνεις προσωπικά.

Το έχω ξαναγράψει αυτό με τις υπογραφές ότι κουράζουν το μάτι διαβάζοντας την σελίδα..ειδικά η δική σου που είναι extra large.

Τι να κάνουμε...αποκτάμε παραξενιές τώρα που γερνάμε!:p

Link to comment
Share on other sites

Μην το παίρνεις προσωπικά.

Το έχω ξαναγράψει αυτό με τις υπογραφές ότι κουράζουν το μάτι διαβάζοντας την σελίδα..ειδικά η δική σου που είναι extra large.

Τι να κάνουμε...αποκτάμε παραξενιές τώρα που γερνάμε!:p

Θα τη μικρυνω, no prob.

-γεροπαραξενε-

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου αρέσει που δεν μπορώ να βάλω και εγώ μεγάλη υπογραφή ούτε σύνδεσμο από προσωπικό site ,που βάζουν μερικοί και είναι μήνες εκέι.

Δεν το λέω με κακία,απλά με ενοχλεί λίγο,γιατί οι κανονισμοί απ'όσο ξέρω δεν έχουν αλλάξει σχετικά με αυτό. :)

Φιλικά,καλημέρες!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα τη μικρυνω, no prob.

-γεροπαραξενε-

Είχα σκεφτεί να σου πω να ανοίξω θέμα κάποια στιγμή γι' αυτό τον λόγο, αλλά θα πλακώναν όλοι με τις υπογραφές να με φάνε...:p

Βασικά ήθελα να δω αν είμαι μόνο εγώ γεροπαράξενος, η όντως είναι θέμα και για μερικούς άλλους.

Τι να λέμε...εδώ υπάρχει κάποιος (όνομα δεν λέμε:p) που κυκλοφορεί με ανάποδο avatar...εκεί να δεις παραξενιές!:p

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου αρέσει που δεν μπορώ να βάλω και εγώ μεγάλη υπογραφή ούτε σύνδεσμο από προσωπικό site ,που βάζουν μερικοί και είναι μήνες εκέι.

Δεν το λέω με κακία,απλά με ενοχλεί λίγο,γιατί οι κανονισμοί απ'όσο ξέρω δεν έχουν αλλάξει σχετικά με αυτό. :)

Φιλικά,καλημέρες!!!

report.gif <---Χρησιμοποίησε το

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει δίκιο έχεις και συ,γι αυτό υπάρχει το κουμπάκι ,αλλά είναι άσχημο να πάρω με τη σειρά όλους αυτούς και να κάνω τον ρουφιάνο,εφόσον είναι καθημερινά ενεργοί χρήστες και φαίνονται οι υπογραφές τους,θα έπρεπε να είχαν σβηστεί προ πολού.

Τέσπα ,forget it,δεν είναι τόσο σοβαρό το θέμα.

Report δεν κάνω πάντως... ;)

Link to comment
Share on other sites

Το έχετε παρεξηγήσει το report. Δεν θα έπρεπε να το βλέπετε ως ρουφιανιά, αλλά ως βοήθεια στους mods και admins. Δεν γίνεται 14 άτομα που είμαστε, να ελέγχουμε 20.000 γραμμένους χρήστες, ούτε το τι κάνουν 1.000 άτομα που είναι στο forum κάθε στιγμη. Οι κανόνες είναι ίδιοι για όλους και κανένας δεν πρέπει να αισθάνεται ριγμένος. Για να εφαρμοστούν όμως, χρειάζεται η συνδρομή όλων μας.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.