Jump to content



Πείτε ό,τι θέλετε 3.0


jax7480

Recommended Posts

Παπί με κουτί Benvenuto...

Ο οδηγός περνάει μπροστά μου κάθετα από στενό που ΔΕΝ έχει προτεραιότητα.

Ούτε κοίταξε, ούτε σταμάτησε.

Εγώ ευτυχώς είχα σταματήσει, γιατί ελέγχω πάντα.

Πηγαίνει μέσα στα στενά με 30-40χλμ

Μιλάει στο κινητό

ΔΕ φοράει κράνος

Οδηγεί με το ένα χέρι

Το καλύτερο;

Κάθεται ΜΠΡΟΣΤΑ του, στην άκρη του καθίσματος μια κοπέλα 8-10 χρονών, πιθανόν κόρη, ΧΩΡΙΣ κράνος

Το κορυφαίο;

Αυτό ο Μ@ΚΑΣ, ΨΗΦΙΖΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10,5k
  • Created
  • Last Reply

απλά τηλέφωνο στη Benvenuto της περιοχής......μπορεί να ψάχνει για δουλειά αύριο αλλά τουλάχιστον δεν θα κηδέψει πρόωρα τη κόρη του.

(η οποία κόρη σε 10χρόνια θα είναι ένα ωραίο πιπίνι αλλά that is not the point here) :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πάγκαλος τώρα στον Παπαδάκη: ''Οι πολιτικοί πρέπει να έχουν ευαισθησία''

Ανέβασα 2bar. πίεση πρωί-πρωί λέμε....

Διπλα φιλος... μην λερωνουμε το ΠΟΘ με αχρηστα...
Link to comment
Share on other sites

kalispera tha ithela na kano mia erotisi!!! exo ta ubuntu 11.10kai kathe fora pou kleino ton ipologisti mou mou anoigei to anemistiraki tis kartas grafikon sto terma!!!!! den tha tin kapsei kapoia stigmi??? ti mporo na kano???............:confused: an mporei kapois as mou grapsei minima parakalo gt eimai kainourgios kai den ksero kala tin selida :D

E3f0T.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kαβαλησα το Beverly να παω για τσιγαρα....Στη διαδρομη σκεφτηκα μηπως να κοψω το καπνισμα.

ΤΟΣΟ ΚΡΥΟ.

Εγώ που είχα την φαινή ιδέα να καβαλήσω ποδήλατο απόψε?:slap:

Να σου πω ότι όταν έφτασα στο ύψος της αττικής οδού είδα ελαφρύ χιονόνερο. και από την Πάρνηθα κατέβαινε αέρας ''ξυράφι''!

Τρεις μπλούζες, δύο φόρμες και πάλι τίποτα...άσε που είχαν ανοίξει τα πνευμόνια και είχαν παγώσει τα σωθικά μου...

Ευτυχώς που στο παγούρι είχα βάλει ζεστό νερό και την πάλεψα.

Έχει όμως και τα καλά του...εδώ δες temps.!

ccccccccccccy.png

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.