Jump to content



Πείτε ό,τι θέλετε 3.0


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 10,5k
  • Created
  • Last Reply
Kαβαλησα το Beverly να παω για τσιγαρα....Στη διαδρομη σκεφτηκα μηπως να κοψω το καπνισμα.

ΤΟΣΟ ΚΡΥΟ.

nooob :hehe: :hehe:

Ακόμα το καλοκαιρινό mesh μπουφανάκι φορώ με ένα φουτερ απο μέσα

Link to comment
Share on other sites

nooob

Ακόμα το καλοκαιρινό mesh μπουφανάκι φορώ με ένα φουτερ απο μέσα

Έεεεετσι... Εγώ είμαι με το κοντομάνικο. Πέρσι όλο το χειμώνα δεν έβαλα καν την επένδυση στο μπουφάν.

Btw, με πολύ προσοχή στο δρόμο σήμερα... και γενικά σε ότι κάνετε... έχει γενέθλια ο Δρακουμέλ... (aka Γκαντέμης, Απέθαντος, Δεινόσαυρος, Μητσοτέτοιος)... 93 αισίως...

Link to comment
Share on other sites

Btw, με πολύ προσοχή στο δρόμο σήμερα... και γενικά σε ότι κάνετε... έχει γενέθλια ο Δρακουμέλ... (aka Γκαντέμης, Απέθαντος, Δεινόσαυρος, Μητσοτέτοιος)... 93 αισίως...
Και τώρα...

...φανταστείτε σε κάποια χρόνια να κλείνει και ο Γιωργάκης τα 93 και μάλιστα στην ενεργή πολιτική.

Αυτή η σκέψη με κάνει να μην θέλω να φτάσω τα 53.

Link to comment
Share on other sites

απλά τηλέφωνο στη Benvenuto της περιοχής......μπορεί να ψάχνει για δουλειά αύριο αλλά τουλάχιστον δεν θα κηδέψει πρόωρα τη κόρη του.

(η οποία κόρη σε 10χρόνια θα είναι ένα ωραίο πιπίνι αλλά that is not the point here) :hehe:

Και σε πέντε! Και σε πέντε!!

Link to comment
Share on other sites

ποιο software δουλευει σε internet-cafe, σχολεία, κτλ για να έρχεται στο σύστημα στα default μετά από κάθε χρήστη ?

εχω ανοιξει δουλειές με το δημοτικό της κόρης μου και λέω να τους βοηθήσω λίγο να κάνουν την ζωή τους (και την μάθηση των παιδιών) λίιγο πιο εύκολη

Link to comment
Share on other sites

ποιο software δουλευει σε internet-cafe, σχολεία, κτλ για να έρχεται στο σύστημα στα default μετά από κάθε χρήστη ?

εχω ανοιξει δουλειές με το δημοτικό της κόρης μου και λέω να τους βοηθήσω λίγο να κάνουν την ζωή τους (και την μάθηση των παιδιών) λίιγο πιο εύκολη

deep freeze comes to mind first.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.