Jump to content



Πείτε ό,τι θέλετε 3.0


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 10,5k
  • Created
  • Last Reply

1.5C σημερα το πρωι. Και πηγα στη σχολη με το ποδηλατο (και μετα απο σχεδον απο 8 ωρες σερι μαθημα) δεν νιωθω τιποτα πανω μου (και εχω αλλες 2 το βραδυ). Δεν παιζει να τον βγαλω τον χειμωνα :...:

Link to comment
Share on other sites

1.5C σημερα το πρωι. Και πηγα στη σχολη με το ποδηλατο (και μετα απο σχεδον απο 8 ωρες σερι μαθημα) δεν νιωθω τιποτα πανω μου (και εχω αλλες 2 το βραδυ). Δεν παιζει να τον βγαλω τον χειμωνα :...:

hurr-durr-derp-face-ma-lok-wat-i-kan-do.jpg

Link to comment
Share on other sites

210-95.... ξέρετε κατά πια μεριά πέφτει
Καλλιθεα
[MENTION=14318]ARMAGEDDON[/MENTION] Παίζει και στο Μοσχάτο αυτό, αλλά κοντά στα σύνορα με Καλλιθέα.

Συνήθως Καλλιθέα, αλλά όχι απαραίτητα πλέον, αφού με τη φορητότητα αριθμού μπορείς να μένεις οπουδήποτε Αθήνα με αυτό το νούμερο.

Link to comment
Share on other sites

Τα ποστ που ήταν σχετικά με την κατανάλωση μνήμης από το φίφη, μεταφέρθηκαν μιας και το θέμα προσφέρεται για συζήτηση http://www.thelab.gr/windows-platform/paralogi-xrisi-mnimis-sto-firefox-100607.html :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.