Jump to content



Project Fortress - Worklog


Daidalos

Recommended Posts

Συγχαρητηρια. Εκανες πολυ καλη δουλεια.

Και ειδικα αν σκεφτει κανεις ποσα καλωδια, σωληνες κλπ επρεπε να διαχειρηστεις, το αποτελεσμα βγηκε παρα πολυ τακτοποιημενο.

Περιμενω με αγωνια να δω και τις θερμοκρασιες σου

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Χαρηκα πολυ που μολις σημερα ανακαλυψα το thread.

Η ανυπομονεσια μου να διαβασω το καθε επομενο update post ηταν τοση που αν

το παρακολουθουσα απο την αρχη θα ειχαν σπασει τα νευρα μου απο την αναμονη.

Εξαιρετικη δουλεια, επαγγελματικη θα ελεγα αν θα μπορουσε να αποδοθει τετοιος τιτλος σε μερακι και χομπυ.

Εκπληκτικη δουλεια με το sleeving, μπραβο στην υπομονη σου.

Moυ αρεσει πολυ επισης που αν και μικρο το κουτι, δεν δειχνει "στριμωγμενο".

Σε εμφανιση και color scheme με καλυπτει 100%, το λατρευω, δεν θα αλλαζα τιποτα.

Θαρρω με καλυτερη φωτογραφικη, εκτος απο το lab καλα θα ηταν να στειλεις και μερικες στον mister mdpc για μια θεση στο ροστερ.

:T:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο και απο μένα για την αψεγάδιαστη δουλειά!:T:

Φαίνεται ότι έχει πέσει πολύ χωροταξική μελέτη πρίν κάν ξεκινήσει το project, αφού είχε προβλευθεί και η τελευταία λεπτομέρεια.

Πραγματικά δέν πίστευα ότι μπορούν να χωρέσουν όλα εκεί μέσα...με διέψευσες ευχάριστα!:T:

Καλοδούλευτο το κόσμημα!:)

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους σας για τα καλά σας λόγια. Χαίρομαι που σας άρεσε.

@Lakiss: Όντως η μελέτη είχε αρχίσει πολύ πριν αγοραστεί καν το κουτί. Όλα τα υλικά επιλέχθηκαν με μεγάλη προσοχή και αφού είχα περάσει ατελείωτες ώρες μελέτης-σχεδιασμού-διαβάσματος. Βέβαια όλη αυτή η μελέτη δεν σταμάτησε την εμφάνιση μερικών εκπλήξεων στην πορεία αλλά αυτό είναι απόλυτα λογικό λόγω του μεγέθους του project. Το σημαντικό για εμένα είναι οτι κατάφερα να ολοκληρώσω το project με ένα αποτέλεσμα που είναι οπτικά όσο και λειτουργικά πολύ πάνω από τις προσδοκίες που είχα όταν ξεκίνησα. Για εμένα είναι ένα τεράστιο βήμα μπροστά σε σχέση με το Leviathan! Στο επόμενο θα προσπαθήσω να ξεπεράσω για άλλη μια φορά τον εαυτό μου! :T:

Προς το παρών σήμερα το απόγευμα έλιωσα στο Crysis 2 δοκιμάζοντας το Fortress και το καταευχαριστήθηκα! Μέσα στο σαββατοκύριακο θα ετοιμάσω και το τελευταίο update με τις μετρήσεις. ;)

Link to comment
Share on other sites

Στάθη τα σέβη μου. Moυ άρεσε το Chieftec (με της μαματες μνήμες:p) αλλά το fortress είναι άλλη φάση όπως και να το κάνουμε. καπως ετσι λεω να κανω και το δικο μου αλλά...ποιος κάθεται...anyway καλή δουλειά :T:

πως τα πηγε ο cpu btw?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ένα μεγαλοπρεπέστατο Bump! Τι έγινε με τις θερμοκρασίες;;! Ένα μήνα περιμένουμε :shout:

Κρίμα είναι να χαθεί άδοξα το νήμα χωρίς αυτές :)

Μπράβο για τη μελέτη, τη σκέψη και φυσικά για το εξαιρετικό αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.