Jump to content



Διάφορα hardware+ watercooling parts+Thermaltake armor


Recommended Posts

Λοιπόν, από Hardware:

Asus commando, άριστη κατάσταση, έχω αρκετά παρελκόμενα πιστεύω 30 ευρώ

Crucial D9GMH, 2χ1gb, από Eshop, 20ευρώ

Asus x1900xt 512mb ddr3, 35 ευρώ

so-dimm ddr2 2gb ,800άρι νομίζω, 20 ευρώ

Watercooling parts:

-Αντλία Laing DDC1+petra's tech top (η καλή με το μανομετρικό 6μέτρα)

-Ψυγείο τριπλό swiftech MC320

-swiftech block για vga(δε θυμάμαι πιο είναι αλλά έχει τη δομή του apogee)

-Dtek fuzion cpu block

-tank 3,5" θύρας πολύ βολικό

-3 ανεμιστήρες thermaltake,σπιράλ για να μη διπλώνουν τα καλώδια, κλιψάκια για να σφίγγουν καλά, uv υγρό, σωλήνες κάμποσα μέτρα από αυτούς τους πανάκριβους(δε θυμάμαι όνομα)

Όλα 1/2" είναι με τα ρακόρ τους έτοιμα κομπλέ.

Τιμή όλου του σέτ 120 ευρώ, αν βρεθεί αγοραστής για κάθε κομμάτι θα το δώσω χωριστά. Αν τα δώσω χωριστά, στο καθένα θα δίνει και κάτι δώρο από τα τελευταία κομμάτια που δε θέλω να μου ξεμείνουν.

-Netbook Dell mini 9 σε άριστη κατάσταση με πληκτρολόγιο καινούργιο με πιο μεγάλα κουμπιά. έχει κανά μήνα εγγύηση ακόμη νομίζω,1gb ddr2,8gb ssd+ win xp sp3, 4 cell μπαταρία+8cell μπαταρία(που κρατά 8ώρες με αρκετή χρήση) φοριστή αυτοκινήτου και τσάντα μεταφοράς μικρή. Tiμη 120 ευρώ

Koυτί thermaltake armor ταλαιπωρημένο, 30 ευρώ μόνο για ντόπιους(ρατσιστής! :p)

Μένω Ηράκλειο Κρήτης ευχαριστώ!

Ξέχασα να πω, με ενδιαφέρουν ανταλλαγές με φθηνούς(σχετικά) ssd με υποστήριξη trim και ddr3 φθηνές 4gb.

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω πως υπάρχει και ένα κουτί thermaltake armor, λίγο ταλαιπωρημένο λόγω του ότι έχει φάει πάνω αρκετές ιστορίες, δε το στέλνω, μόνο αν θέλει κάποιος να συναντηθούμε από Ηράκλειο Κρήτης να το δει και αν του αρέσει να το πάρει το δίνω 30ευρώ.

Επίσης, οι μνήμες παίζει να έχουν ακόμη εγγύηση, crucial είναι, αν θυμάται κανείς πόση εγγύηση έδινε το eshop θα με βοηθήσει!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.