Jump to content



Recommended Posts

Υπάρχει στο amazon και uk και de το race 75% αλλά όχι ακόμα με μωβ backlit.

[ame=http://www.amazon.co.uk/KBTalking-backlight-International-Mechanical-Keyboard/dp/B00880IQ6E/ref=?ie=UTF8&m=A35N9T5Y3WBHX9]KBTalking: KBT Race 75% - White Limited Edition (White backlight) - Mx-Red (QWERTY - Ansi - US International) Mechanical Keyboard: Amazon.co.uk: Computers & Accessories[/ame]

[ame=http://www.amazon.co.uk/KBTalking-backlight-Mx-Brown-International-Mechanical/dp/B00880HP2U/ref=?ie=UTF8&m=A35N9T5Y3WBHX9]KBTalking: KBT Race 75% - White Limited Edition (White backlight) - Mx-Brown (QWERTY - Ansi - US International) Mechanical Keyboard: Amazon.co.uk: Computers & Accessories[/ame]

[ame=http://www.amazon.co.uk/KBTalking-Mx-Blue-International-Mechanical-Keyboard/dp/B00880CMYG/ref=?ie=UTF8&m=A35N9T5Y3WBHX9]KBTalking: KBT Race 75% - White back light - Mx-Blue (QWERTY - Ansi - US International) Mechanical Keyboard: Amazon.co.uk: Computers & Accessories[/ame]

[ame=http://www.amazon.co.uk/KBTalking-Mx-Brown-International-Mechanical-Keyboard/dp/B00880DQDC/ref=?ie=UTF8&m=A35N9T5Y3WBHX9]KBTalking: KBT Race 75% - White back light - Mx-Brown (QWERTY - Ansi - US International) Mechanical Keyboard: Amazon.co.uk: Computers & Accessories[/ame]

[ame=http://www.amazon.de/KBTalking-KBT-race-75-International/dp/B007LLL2V2/ref=?ie=UTF8&m=A35N9T5Y3WBHX9]KBTalking KBT race 75% - Mx-Red - NKRO - mechanische: Amazon.de: Computer & Zubeh[/ame]

[ame=http://www.amazon.de/KBTalking-KBT-race-75-International/dp/B00880CMYG/ref=?ie=UTF8&m=A35N9T5Y3WBHX9]KBTalking KBT race 75% - Mx-Blue - NKRO - mechanische: Amazon.de: Computer & Zubeh[/ame]

[ame=http://www.amazon.de/KBTalking-KBT-race-75-International/dp/B00880DQDC/ref=?ie=UTF8&m=A35N9T5Y3WBHX9]KBTalking KBT race 75% - Mx-Brown - NKRO: Amazon.de: Computer & Zubeh[/ame]

[ame=http://www.amazon.co.uk/KBTalking-Mx-Red-International-Mechanical-Keyboard/dp/B007LLL2V2/ref=?ie=UTF8&m=A35N9T5Y3WBHX9]KBTalking: KBT Race 75% - White back light - Mx-Red (QWERTY - Ansi - US International) Mechanical Keyboard: Amazon.co.uk: Computers & Accessories[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Nαι το μωβ ειναι φρεσκαδουρα. Χτες το ανεβασαν fb

Το έχει φέρει και ο qtan στο ebay shop του στα 126$ (χωρίς μεταφορικά)

KBT Race 75% backlit Mechanical Keyboard Cherry MX Switches with Purple LED | eBay

Link to comment
Share on other sites

Το έχει φέρει και ο qtan στο ebay shop του στα 126$ (χωρίς μεταφορικά)

KBT Race 75% backlit Mechanical Keyboard Cherry MX Switches with Purple LED | eBay

Πως ειναι δυνατον ο τυπος να πουλαει πιο φτηνα απο το "εργοστασιο" ? το limited edition RACE που ειχα ρωτησει απευθειας το rabbitwebfactory μου ειπε 159$ + 30$ μεταφορικα. Αυτουνου βγαινουν στα 145$.. Για κοροϊδα ψαχνουν οι κουνελαδες??

Wtf??

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λόγο κοιτάς στο rabbit web factory?

Απο την στιγμή που υπάρχει το kbtpure.com που είναι στη γαλλία έχει τιμές σε € και στέλνει σε 26 χώρες.

KBT Race

Germany

France

Spain

Italy

Belgium

Luxembourg

Netherlands

the Republic of Ireland

Portugal

Austria

Bulgaria

Cyprus

Czech Republic

Denmark

Estonia

Finland

Greece

Hungary

Latvia

Lithuania

Malta

Poland

Romania

Slovakia

Slovenia

Sweden

Στο rabbit web πάντως έχουν τιμή για το L.E white KBT RACE Limited Edition Price: USD$139.00.

Το καλό είναι οτι πλέον αρχίζουν και έρχονται πολλά μοντέλα και ευρώπη και απο amazon.co.uk / amazon.de

ο πωλητής είναι ο Mister Deal αλλά και Fulfilled by Amazon (κάτι μου λέει οτι ίσως είναι ο qtan)

Link to comment
Share on other sites

ειχα ρωτησει για ενα L.E που εχω ποσταρει παραπισω, με λευκο φωτισμο αλλα κοκκινα λεντ στα WASD και στα βελη. Ισως γι'αυτο εβγαινε παραπανω. Θα κανω ερωτηση εκει που εδειξες αν το εχουν!! thanks!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω παιδιά , από το ems tracking γράφει ότι η παραγγελία έχει έρθει,έχει περάσει και τελωνείο (to ducky shine) και χωρίς να μου βάλουν καπέλο (έγραφε non-dutiable) και είναι στο departure από Κυριακή βράδυ (για να έρθει σπίτι μου) .

Δίπλα στην Αθήνα είμαι (Χαλκίδα) , λέτε να μου έρθει ξέρω γώ σήμερα , ή να τους πάρω κανα τηλέφωνο.Μήπως κολλάνε εκεί ή οτιδήποτε άλλο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπεριζω τη παρέα...

ειπα να παρω τελικα ενα πληκτρολογιο γιατι τελευταια εχω ξεμεινει με ενα χρεπι της κακιας ωρας και θα παθω τενοντιτιδα...

επειδη δε το κατεχω και πολυ τo αθλημα... (διαβαζω για red brown blue switches etc... καποια κανουν θορυβο αλλα ειναι για gaming) ειπα να ρωτησω εσας που εχετε εντρυφησει στο ζητημα...

η χρηση που θελω ειναι πολυ πληκτρολογηση(programming) και gaming.

budget καπου στα 200 ευρα... λιγο πανω λιγο κατω no prob..

thanks in advance

Link to comment
Share on other sites

καλησπεριζω τη παρέα...

ειπα να παρω τελικα ενα πληκτρολογιο γιατι τελευταια εχω ξεμεινει με ενα χρεπι της κακιας ωρας και θα παθω τενοντιτιδα...

επειδη δε το κατεχω και πολυ τo αθλημα... (διαβαζω για red brown blue switches etc... καποια κανουν θορυβο αλλα ειναι για gaming) ειπα να ρωτησω εσας που εχετε εντρυφησει στο ζητημα...

η χρηση που θελω ειναι πολυ πληκτρολογηση(programming) και gaming.

budget καπου στα 200 ευρα... λιγο πανω λιγο κατω no prob..

thanks in advance

Up, γιατί μάλλον τα αλάνια που είναι χωμένα μέσα στα κόλπα δεν είδαν το post σου.

Εγώ με βάση τα λίγα που ξέρω, πιστεύω ότι πρέπει να πας είτε σε red είτε σε brown, εφόσον θες να συνδυάσεις gaming και typing. Ρίξε και ένα search σε google/wikipedia σχετικά με τα χαρακτηριστικά του κάθε διακόπτη, έτσι ώστε να βγάλεις μόνος σου τα συμπεράσματα για το τι θα σε βολέψει περισσότερο.

Επίσης, μιας και το budget σου είναι βαρβάτο, μπορείς να επιλέξεις ανάμεσα σε μία τεράστια γκάμα πληκτρολογίων.

Προσωπικά θα συνιστούσα κάτι σε ducky ή filco, μιας και η κατασκευαστική τους ποιότητα είναι κορυφαία.

Link to comment
Share on other sites

thanks για την απαντηση... βρηκα χρονο και εκατσα και εψαξα στο νετ... διαβασα και προηγουμενα ποστ και ψιλοκατεληξα σε ducky shine II με red switches... τωρα ψαχνω απο που θα γινει η αγορα...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγω θέλω ducky shine 2 μπήκα σήμερα στο Shop Mechanical keyboard By Brand >> Ducky, E-sports-Gaming-equipments και βλέπω ότι υπάρχει σε μπλε λεντ που δεν με χαλάει καθόλου γτ παει και με το θέμα του πισι, όταν όμως τα βάζω στο καλάθι κοιταξτε τι βγάζει Cart, E-sports-Gaming-equipments τι γίνετε;;;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγω θέλω ducky shine 2 μπήκα σήμερα στο Shop Mechanical keyboard By Brand >> Ducky, E-sports-Gaming-equipments και βλέπω ότι υπάρχει σε μπλε λεντ που δεν με χαλάει καθόλου γτ παει και με το θέμα του πισι, όταν όμως τα βάζω στο καλάθι κοιταξτε τι βγάζει Cart, E-sports-Gaming-equipments τι γίνετε;;;

Δεν υπάρχει πρόβλημα πλέον και έχει φέρει και άλλα χρώματα. Μόλις έκανα παραγγελία το blue με red switches και έστειλα μήνυμα για αποστολή αν χρειάζεται τελικά με EMS.

EDIT: Μίλησα με το παιδί του site και μου έστειλε "Fine, I was think about using FedEx IP but if you say you want EMS, that’s ok ,I can post by EMS but that’s 45 dollar shipping. I would say you can just go by whatever, last dragon year sent with DHL to Greece was not be taxed. Usually, FedEx will have about 10 euro fees or DHL might charge 10 euro VAT something like that. EMS to Greece is very high, but it is up to you."

Εσείς τι λέτε?

Έγινε επεξεργασία από Th3Beh0ldeR
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο PayPal πληρώνεις κάτι σαν συνδρομή; Γτ κάτι έλεγε για account founding μην μπλεξουμε με συνδρομές τώρα...

Την πρώτη φορά που προσθέτεις μέθοδο πληρωμής (πχ κάρτα), μπορεί να σου χρεώσει εφάπαξ ένα ποσό (1€), για να εμφανιστεί η χρέωση με έναν κωδικό δίπλα.

Όταν δεις τον κωδικό και τον γράψεις πίσω στο paypal, επιβεβαιώνουν ότι είναι δικιά σου η κάρτα και σου πιστώνουν το ποσό.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.