Jump to content




DJD

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν βοήθησε το κράξιμο στη σελίδα τους στο Facebook, αλλά σήμερα ήρθαν για 4η φορά να κάνουν μέτρηση οι τεχνικοί του πΟΤΕ για τη σύνδεσή μας. Αν και πότε θα μπει, δεν ξέρω βέβαια, απλά το αναφέρω.

Πάντως έχει πολύ πλάκα να μπείτε στη σελίδα τους να δείτε τι κράξιμο πέφτει και πόσα προβλήματα υπάρχουν. Αυτό για όσους υποστηρίζουν ότι πληρώνουν περισσότερα αλλά έχουν καλές υπηρεσίες (δεν αρχίζω flame, οπότε δε θα απαντήσω και σε ανάλογες ερωτήσεις)

https://www.facebook.com/ote.gr?filter=2

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς θέμα με το ebanking της πειραιώς αυτή τη στιγμή;

Θέλω να κάνω μία συναλλαγή αλλά δε μου στέλνει το κωδικό με sms στο κινητό! :dots:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς θέμα με το ebanking της πειραιώς αυτή τη στιγμή;

Θέλω να κάνω μία συναλλαγή αλλά δε μου στέλνει το κωδικό με sms στο κινητό! :dots:

Μόλις τσέκαρα, σε μένα δουλεύει κομπλέ

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα δουλεύει αλλά κάποιες λειτουργίες είναι κάτω. Π.χ. πήγα να μεταφέρω λεφτά από έναν λογαριασμό σε άλλο και δε μου έστελνε κι εμένα κωδικό στο κινητό. Είμαι σε αναμονή...

ZKuGbpw.png

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.