Jump to content




DJD

Recommended Posts

Γιατί κάθε τρεις και λίγο αλλάζουν το youtube !

τώρα δεν μπορώ να βλέπω τι ακούει η Ελλάδα , Ιαπωνία κλπ κλπ (ποιο παραπληγικές χώρες)

πριν πάταγες το κανάλι τις μουσικής και μετά κάτω εκεί που σου λέει χώρα άλλαζες και έβλεπες τα Top tracks ...... :suicide2:

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς τους καπνιστές του φόρουμ (που δεν την κάνω στο αντίστοιχο νήμα γιατί είναι απειραχτο 6 μήνες), 40 γραμμάρια καπνός, πόσο καιρό σας βγάζει πάνω κάτω? Και κυρίως από πότε αρχίζει και χαλάει ο καπνός?

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

40 gr καπνος? δεν προλαβαινει να ξεραθει καν..εμενα με βγαζει 2μιση 3 μερες max.

Link to comment
Share on other sites

Ξάπλα κοιμήσου κι ούτε που θα το καταλάβεις πότε πέρασε! :p

Edit: 40gr σε τρεις μέρες; :o

Eγώ είχα κάνει προσπάθεια να το κόψω..

Τα κατάφερα για λίγο καιρό..

Μετά ξανακύλησα..

Και τώρα είμαι στα 3-6 τσιγάρα την ημέρα..

Όταν δεν έχω κάποιον δίπλα μου να καπνίζει, ή δεν βλέπω κανά μ@λ@καρά να το ανάβει στην TV,στο ιντερνέ ή σε καμιά σειρά είναι πιο εύκολα τα πράματα πάντως... :p

Έγινε επεξεργασία από zampONakiaskiou
Link to comment
Share on other sites

Ξάπλα κοιμήσου κι ούτε που θα το καταλάβεις πότε πέρασε! :p

Edit: 40gr σε τρεις μέρες; :o

Eγώ είχα κάνει προσπάθεια να το κόψω..

Τα κατάφερα για λίγο καιρό..

Μετά ξανακύλησα..

Και τώρα είμαι στα 3-6 τσιγάρα την ημέρα..

Όταν δεν έχω κάποιον δίπλα μου να καπνίζει, ή δεν βλέπω κανά μ@λ@καρά να το ανάβει στην TV,στο ιντερνέ ή σε καμιά σειρά είναι πιο εύκολα τα πράματα πάντως... :p

Στη δουλεια ειμαι δεν μπορω ν κοιμηθω. Ναι καπνιζω π0ολυ,καθε μερα ενα 15αρι κανω τωρα αλλα κοιμαμαι ελαχιστα επισης ειμαι αρκετα νευρικος, πιο πολυ ειναι το να εχεις κατι στο χερι να στριβεις να βγαζεις τον καπνο ξερω γω παρα ο εθισμός στην νικοτηνη ας πουμε.πρεπει να το κοψω.μπας και μεινει κανα φραγκο και για αναβαθμιση :smoke::dance3:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Κατεβαίνω Σπάρτη!

Ναι ξέρω, θα βάλετε το ποντίκι σας να κλαίει και είναι laser/optical/whatever και θα καεί :p

Εμένα πέθανε από τα γέλια.

Ευτυχώς είναι εντός εγγύησης.

:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.