Jump to content




DJD

Recommended Posts

[MENTION=129]Chosen[/MENTION] [MENTION=5217]felix[/MENTION] [MENTION=699]ΝTG[/MENTION] [MENTION=403]crmaris[/MENTION] και λοιποί...

Πόση ομορφιά μπορεί να κρύβει ένα τόσο δα πραγματάκι...

Samsung XP941 M2 512GB

730-albums185-picture29864.jpg

Ψάχνω m2 2240 με καλές επιδόσεις (για laptop) 256+ GB αλλά τζίφος :(
Link to comment
Share on other sites

Η αδικία ξέρεις ποια είναι?

Ο [MENTION=2868]Myralis[/MENTION] συμμετείχε στο ελάχιστο και τον πήρε η μπάλα στο ξεκάρφωτο. Ο [MENTION=48]LL_NEO[/MENTION] δεν έπαθε τίποτα.

Καπιταλισμός - Κομμουνισμός: 1 - 0

Τα μεγάλα κεφάλια δεν κάνουν απολύτως τίποτα,

οι middle/upper-middle class ξεσαλώνουν,

η εργατική τάξη τυχαίνει για μια φορά στη ζωή της στο λάθος μέρος τη λάθος στιγμή

Οι πρώτοι εννοείται την γλυτώνουν αφού δεν απέχουν,

Οι δεύτεροι παίρνουν δίκαια το αγγούρι

Οι τρίτοι ήταν τέρμα για τέρμα άτυχοι και τους έπαιξε άσχημο παιχνίδι η μοίρα

Και κάπως έτσι δημιουργούνται οι επαναστάσεις.

Ρε εγώ περίμενα να μου δείξεις κανένα σκάνδαλο που μου διέφευγε, καμία απόδειξη μαγειρέματος καταστατικών, τίποτα χοντρές μίζες, κάποια έρευνα που να λέει πχ ότι τα αντίγραφα φάρμακα είναι καρκινογόνα, κάτι τέτοιο τέλος πάντων.

Για αυτό σου είπα πες τα στο thelab να τα δούνε όλοι. Και δεν εννοούσα απαραίτητα στις ειδήσεις (δεν πήρα χαμπάρι ότι ήμασταν εκεί). Ας το έγραφες στη χρεοκοπία.

Fixed!

Btw, δεν πιστεύω να είσαι έτσι λόγω γκομενοδουλειάς και η λεγάμενη να είναι συνεργάτισσά σου? Μεγάλο πακέτο αυτό...

Μα δεν είχα μιλήσει καθόλου εγώ.....

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είχα μιλήσει καθόλου εγώ.....

100% σωστός.

Μου διέφυγε μια πρόταση από το γράψε/επεξεργασία του κειμένου.

Το έφτιαξα για να είναι σωστό το νόημα :)

Link to comment
Share on other sites

100% σωστός.

Μου διέφυγε μια πρόταση από το γράψε/επεξεργασία του κειμένου.

Το έφτιαξα για να είναι σωστό το νόημα :)

Ααααααα όχι τέτοια. Εγώ θίχτηκα και πήγα να ζητήσω μια απο τα ίδια

Για του λόγου το αληθές

http://www.thelab.gr/off-topic/eidiseis-apo-tin-ellada-kai-olo-ton-88519-759.html#post1063705644

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION]

thread ban και μένα μαζί με τα παιδιά. Δεν έχει πλάκα χωρίς τα ρεμάλια

Link to comment
Share on other sites

Μόλις διαπίστωσα ότι 30 μέτρα από την δουλειά υπάρχει σχολή χορού. Είχαν ανοιχτή την πόρτα και είδα 4-5 κοπέλες να χορεύουν.. pole dancing...

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια μικροσκοπική αράχνη κατέβηκε 30 εκατοστά μπροστά από το πρόσωπό μου. Αν δεν ήταν το άσπρο της οθόνης φόντο και αυτή μαύρη, δεν θα την έπαιρνα χαμπάρι. Μιλάμε ότι ολόκληρη ήταν το πολύ όσο το κεφάλι μιας καρφίτσας(1 χιλιοστό). Αλλά το εντυπωσιακό είναι ότι κατέβηκε από το ταβάνι. Πρέπει να είναι λίγο πάνω από 2 μέτρα από το ύψος του κεφαλιού μου (κάθομαι) μέχρι το ταβάνι. Και όμως ένα πραγματάκι όσο το κεφάλι μιας καρφίτσας είχε αρκετό ιστό μέσα της για να καλύψει αυτά τα 2+ μέτρα. Αν χοντρικά π.χ. μιλάμε για 2,2 μέτρα, δηλαδή 220 εκατοστά ή αλλιώς 2200 χιλιοστά, αυτό θα ισοδυναμούσε με έναν άνθρωπο δύο μέτρα ύψος με καλούμπα 1100 μέτρων.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.