Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ζάχο, πάντως έχουν και εδώ στην Λόνδρα τεράστια διαφορά σε τιμή οι εταιρίες που σου πακετάρουν αυτές τα πάντα + κουβαλάνε, και αυτές που απλά κουβαλάνε.

Στα όρια του λογικού το πακετάρισμα είναι οκ να το κανεις και το ότι δεν πακετάρουν αυτοί δεν πάει να πει πως τα πετάνε. (απο την άποψη πως δεν πρέπει να κάνεις πακετάρισμα επαγγελματία για να φτάσουν σε ένα κομμάτι τα πράγματα).

Link to comment
Share on other sites

Ζάχο, πάντως έχουν και εδώ στην Λόνδρα τεράστια διαφορά σε τιμή οι εταιρίες που σου πακετάρουν αυτές τα πάντα + κουβαλάνε, και αυτές που απλά κουβαλάνε.

Στα όρια του λογικού το πακετάρισμα είναι οκ να το κανεις και το ότι δεν πακετάρουν αυτοί δεν πάει να πει πως τα πετάνε. (απο την άποψη πως δεν πρέπει να κάνεις πακετάρισμα επαγγελματία για να φτάσουν σε ένα κομμάτι τα πράγματα).

2 εταιρείες ρώτησα και πήρα σχεδόν ίδια τιμή. Μετά απλά το διέγραψα σαν επιλογή και είπα πως θα τα κουβαλήσω μόνος μου. Έδωσα 180€ για ένα mini van στην Hertz και με 3 διαδρομές είχα τελειώσει. Δεν είχαμε πολλά πράγματα (σαλόνια, τραπέζια κτλ). Αυτά τα είχε το σπίτι. Το μόνο μεγάλο ήταν το κρεββάτι. Δυστυχώς όμως είχαμε τόσα πολλά συμπράγκαλα (κουζινικά, ρούχα κτλ) που ψόφησα στο ανέβα-κατέβα με τις κούτες.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όμως είχαμε τόσα πολλά συμπράγκαλα (κουζινικά, ρούχα κτλ) που ψόφησα στο ανέβα-κατέβα με τις κούτες

Εδώ την γλυτώνω σε αυτά λόγο πολλών φίλων στο Λονδίνο, κάλεσμα για Dominos + SURPRISEEEEEE

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις μην ανεβάζετε speedtests! Όσο πιο μεγάλες ταχύτητες βλέπω, τόσο πιο μακάκας νιώθω που πλερώνω τους ντόπιους ISPS!!!! :hehe:

Ξέχασα να αναφέρω ότι αυτή η σύνδεση κοστίζει 10€ το μήνα :baby:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1002]GriGas[/MENTION] ρε φίλε μήπως γνωριζόμαστε???

Έχω και εγώ ένα hilux flat και έχω πάρει μέρος σε πάνω από 6-7 μετακομίσεις φίλων...

Καλημέρεςςς

λες;;; από την άλλη το όνομά μου είναι σε κάθε review που έχω κάνει, οπότε θα το είχες δει...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.