Jump to content




DJD

Recommended Posts

Καλημέρες.

Σήμερα ήρθε στη δουλειά η αγαπημένη μου πωλήτρια...

730-albums470-picture32743.jpg

Άσε τα ψόφια.

Την εντόπισα στην κανονική της δουλειά σε αυτό το videoclip

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=cpYPPXf63a4]Daniel Santacruz - Lento (Official Video HD) - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

μολις εβγαλα αιτηση πληρωμης

14%2B-%2B1

1000 ευρω - 90 ο φορος, αμα κατσει λιγο ακομα ο τυχερος, θα του τα παρω πισω :hehe:

[MENTION=134]kom[/MENTION] μεχρι χθες το μεγιστο που ειχα δωσει ητανε 300 στα 3αρια 100 σε 5αρια - μονα και 50 σε δυαρια.

edit : ακομα παιζει ο τυπας, ανακυκλωση :p

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι αυτο ? τα ξυνεις ολα και οτι κατσει?

Τις προαλλες με το τζακποτ στο τζοκερ ειπα να ριξω 2-3 δελτια, εβαλα προγραμμα στο κινητο με τις πιθανοτητες εμφανησης των αριθμων και ειδα οτι το 3 αν θυμαμαι καλα βγαινει τις περισσότερες φόρες.

Λεω αφου 2 συνεχόμενες φορες εχει βγει το 18 (νομιζω αυτος ηταν, δεν βγαίνει συχνα σαν αριθμός ) λεω του π@@στη ας βάλω το 3.

Τελικα βγηκε το 3 :p κερδισα 1,5 ευρω! :D

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ευχαριστήσω απο καρδιάς όλους τους συμφορουμίτες που συνέβαλαν έμπρακτα ώστε αν θέλω, μόλις γυρίσω απο το γραφείο, να μπορώ να τυφλωθώ με το Φάπινγκ.

Μετά την δήλωση του Πέτρου για ατυχία στο Διάβλο 3, αυτό που έφτιαξε την μέρα!

Θα μοιράσω φιλίες σε λίγο!

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη για τη σκουπιδο-συζήτηση στο θέμα που χαρίζονται πράγματα. Νομίζω όμως οτι λίγο τσίπα και φιλότιμο χρειάζεται από όλους, για να είναι πραγματικά σωστή η χρήση του συγκεκριμένου θέματος με βάση όπως το σκέφτηκε αυτός που το ξεκίνησε.

Link to comment
Share on other sites

Θα ειναι κανενα δγοσεγο κογιτσι απο δω μεσα στην ΔΕΘ αυτο το ΣΚ?

Δεν θελω να ειναι μονο ο πιτσαδορος και το επιτελειο του. Σκιαζομαι. :p

Μπορεί να πάει ο πρώην συγκάτοικος του που φέρνει κοσμο..

Link to comment
Share on other sites

Μετά την πτώση αρκετών Sites που είχαν anime κλπ κλπ από DDoS / DRDOS attacks και ορισμένα είναι down (πληροφοριακά η ιαπωνική κυβέρνηση έβγαλε ένα νόμο να κλείσουν όλα τα sites με τα anime - υπάρχουν και βάσιμες πληροφορίες ότι στην ενέργεια αυτή πήραν συμβουλές απο ελληνικά σαΐνια που έχουμε στην βουλή ).

ανοίξτε το παρακάτω σε chrome να δείτε live attacks :jump1: για κάποιο λόγο έχουν πιάσει όλη την Αμερική

Norse - IPViking Live

και άλλο ένα site

http://www.digitalattackmap.com/#anim=1&color=0&country=ALL&time=16315&view=map

άλλο ένα

http://cybermap.kaspersky.com/

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.