Jump to content



Ποια ταινία είδατε πρόσφατα 2.0 (CineLab)


DJD

Recommended Posts

  • 1 month later...

Είδα 

 

71AFX7TVZ7L._SY445_.gif

 

έπειτα 

 

no_img.jpg

 

γελάω λίγο με το ΦΟΝΙΑΣ αλλά κ το Widowmaker (ή Hiroshima όπως ονομάζεται πραγματικά) δεν είναι λίγο

 

TheHuntForRedOctoberPoster.jpg

 

κ το

 v1.bTsxMTIwNDI1MTtqOzE4MjE5OzEyMDA7MTE3O

 

δεν ξέρω γιατί η φάση ταινίες με υποβρύχια αλλά βγήκε :hehe:

 

Με σειρά προσωπικής προτίμησης :

ξεκίνησα απο το K19 , μου άρεσε πολύ σε σχεδόν όλους τους τομείς, έφερε το πρόσφατο Chernobyl στη μνήμη , η ηθοποίια είναι πολύ στιβαρή κ η χημεία μεταξύ

Ford κ Neeson άριστη. Βασίζεται σε πραγματικά γεγονότα , κ αυτό το κάνει απίστευτα πιο tense. 
Σαν δεύτερο , με μικρή διαφορά , το Red October βασισμένο στο βιβλίο του Clancy. Η τεχνολογία του υποβρυχίου έχει υπόβαθρο, ο Κόνερυ πέρασε διάστημα ως πραγματικός commander κ η ταινία έχει λίγα owww yeah  κ περισσότερα ζητήματα διερεύνησης των σχέσεων των δυο κρατών επι ψυχρού πολέμου. 

Ισοβαθμούν τα άλλα 2 , αν κ η ηθοποιία παραμένει πολύ καλή κ ζωντανή.  Τo Crimson Tide για το γλαφυρό  Hackman κ Washington κ το U571 για το όλο κλίμα Β Παγκόσμιου , 

που κάθε κίνηση μπορεί να είναι κ η τελευταία. Με κούρασε λίγο το ταρακούνημα στο τελευταίο κ νομίζω ότι ήταν λίγο νωρίς για τον Matthew τότε.

 

ΥΓ next ->  Das Boot 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.