Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

η raijintek triton ειναι αυτη , και ερχεται με διαφανο υγρο και 3 μπουκαλια για να προσθεσεις χρωμα αμα θες (μπλε-κοκκινο-πρασινο)

Έγινε επεξεργασία από kpetros
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Axxxxxxxxxx Stacker <3

 

 

 

Να το βλέπουν τα γίδια της CM που πάνε και ονομάζουν Stacker κάθε μ@λ@κί@ που τους κατεβαίνει στον εγκέφαλο(; )!!

Έγινε επεξεργασία από Spirosssss
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύ ευχαριστημένος. Στα ίδια επίπεδα αλλά εντελώς αθόρυβη σε σχέση με την H100i που είχα. Όσον αφορά τις μνήμες δεν είχα κανένα πρόβλημα με τις crusial ballistix sport αλλά και ψηλότερες να είναι απλά μετακινείς τον ανεμιστήρα προς τα απάνω. Ορίστε και μερικές φωτογραφίες 

Link to comment
Share on other sites

Το νέο mini αφού μου έβγαλε το λάδι στην αρχή (τα καλώδια), χώρεσε bequite shadow rock slim και

τοποθετήθηκε το plexi του παράθυρου εσωτερικά.

 

DSC 1185

DSC 1189

 
ο ssd τοποθετήθηκε πάνω στο τροφοδοτικό σε plexi βάση που έφτιαξα λόγω πλάτους της ψύκτρας

DSC 1201

 

οι υπόλοιπες φωτογραφίες

DSC 1197

DSC 1226

DSC 1231

217

222

DSC 1212

 

DSC 1216

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν έχω τελειώσει.Μένει το μάζεμα στα καλώδια και κάποιες αλλαγές στα φανάκια.Από θερμοκρασίες σε idle 35 βαθμούς cpu και 35 σε gpu.Σε stress test της cpu στα 4,8 με 1,37 τάση  59 βαθμούς και στην gpu 1200/1600 45 βαθμούς από 72.Καλά από θόρυβο δεν το συζητώ μέρα με την νύχτα.

post-32899-0-52358100-1425743394_thumb.j

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έκανα και ένα βιντεάκι το PC..

 

Μιας και αλλάξαμε ψύκτρα και επιτέλους πετάξαμε αυτήν την Η80 από το 2011..

 

http://www.youtube.com/watch?v=b_GlSq8YqbU

 

Το κακό είναι ότι το πληκτρολόγιο το καθάρισα χθες :hehe:

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Axxxxxxxxxx Stacker <3

 

 

 

Να το βλέπουν τα γίδια της CM που πάνε και ονομάζουν Stacker κάθε μ@λ@κί@ που τους κατεβαίνει στον εγκέφαλο(; )!!

Κι εγω ακομα αυτο εχω, τιμιο κουτακι.. Το ειχα με τριπλο ψυγειο κατω οπως μπορει να δει κανεις σε παλαιοτερες εικονες που ειχα postαρει σε αυτο το thread.

Μολις πριν λιγους μηνες επεκτεινα την τρυπα, με την βοηθεια του Κοπριτη, και το γυρισα σε 4πλο ψυγειο των 45mm και αλλο ενα 120ρι στο tray της μητρικης..

Οφειλω να ομολογισω οτι ειναι αρκετα στριμωγμενο σαν κουτι πλεον, αλλα ουτε οι αντιστοιχες "μοντερνες" προτασεις δινουν ιδιετερα παραπανω χωρο, αν ο χρηστης θελει reservoir μεταξυ των 5.25 bays και τη μητρικη..

Σκευτομαι κι εγω να ανοιξω τρυπες με grommets βλεποντας πως ο Billys καταφερε να χωρεσει τα καλωδια απο πισω (παντα φοβομουν οτι το δευτερο πλαϊνο θα βρησκει).  Οταν με το καλο τελειωσω στρατο και υπαρξει budget, θα κανω και τις τελευταιες πινελιες στο δικο μου (Stacker 832) και θα postαρω το πριν και το μετα. ;)

Έγινε επεξεργασία από Frostbyte
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.