Jump to content



Που θα πάτε φέτος τα Χριστούγεννα???


alexmaster

Recommended Posts

Μιας και οι μέρες για τα Χριστούγεννα πλέον είναι "2"(!) πείτε μας πως θα περάσετε τις γιορτές σας φέτος.. Αν θα πάτε πουθενά για Χριστούγεννα και Πρωτοχρονιά :D

Link to comment
Share on other sites

ΚΑι έλεγα πότε θα σκάσει ένα τέτοιο τοπικ ;)

Μετά απο ένα σύντομο 4ήμερο Παρίσι, λέω να πάω Ελλάδα αύριο πάντως!!

Πέρσι έφευγα και φέτος έρχομαι για γιορτές, αλλά δόξα τον θεό είναι "κάθε φέτος και καλύτερα"

Link to comment
Share on other sites

ΚΑι έλεγα πότε θα σκάσει ένα τέτοιο τοπικ ;)

Μετά απο ένα σύντομο 4ήμερο Παρίσι, λέω να πάω Ελλάδα αύριο πάντως!!

Πέρσι έφευγα και φέτος έρχομαι για γιορτές, αλλά δόξα τον θεό είναι "κάθε φέτος και καλύτερα"

Παρίσι ε? τέλεια... είσαι από τους λίγους τυχερούς που λένε αυτή τη φράση.. Συνήθως ακούς το κάθε πέρσυ και καλύτερα :p

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς πουθενά...πάλι! Τεράστιο απωθημένο...:nothing:

Ποτέ δεν έχω φύγει από Αθήνα Χριστούγεννα/Πρωτοχρονιά γιατί οι γονείς μου είχαν κατάστημα, οπότε πέφταμε θύμα του εορταστικού ωραρίου.:cry:

Link to comment
Share on other sites

Περυσι ειχα παει Κοπεγχαγη (12-18 Δεκ) για 6 μερες.

Επειδη φετος πηγα Στοκχολμη (αρχες οκτωβρη), πηρα το βορειοευρωπαικο αερα, δε σκοπευω να παω καπου στο εξωτερικο.

Για εσωτερικο....

Σελι/3-5 Πηγαδια/Καιμακτσαλαν/Αγ. Αθανασιος οπως καθε χρονο γιατι ειναι διπλα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα γυρίσω, άλλωστε λεφτά υπάρχουν!

Έχουμε στα σχέδια να πάμε Kharg Island, Damavand Peak, Caspian Border, στην κεντρική αγορά της Τεχεράνης όπως και να κυκλοφορήσουμε στο αυτοκινητόδρομο, Seine Crossing, Noshahr Canals, Karkand, Gulf of Oman, Wake Island και Sharqi Peninsula.

Φαίνεται μεγάλο κι ακριβό ταξίδι, αλλά δεν είναι, αφού είναι κοντά όλα και οι αραβικές χώρες δεν έχουν ακριβές τιμές...

Link to comment
Share on other sites

Λεφτά δεν υπάρχουν και ο στρατός μου έκανε αβαβά την κατάσταση επιβίβασης που δικαιούμαι για Αθήνα....

Θα την βγάλω με έξοδα του θείου στη μαγευτική χώρα του Skyrim.

Άντε και του χρόνου καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λογικά θα έχω σκοπέτο.. :p Πρωτοχρονιά Καλαμάτα και τέλη Γενάρη ελπίζω να ξαναπάω Bansko.

Sent from my Huawei Ideos X5 1.12.9(ret4rt) using Tapatalk

λογικα και εγω Σπαρτη ισος μου τυχη καμια ατυχια.Γυρναω 29, περνουμε οπλα, και βλεπουμε.Αν και εχουμε "καλες" σκοπιες.

Link to comment
Share on other sites

Θα την βγάλω με έξοδα του θείου στη μαγευτική χώρα του Skyrim.

Άντε και του χρόνου καλύτερα.

κάτι παρόμοιο με εμένα αλλά που θα πάει, έτσι και το αποφασίσω είμαι ικανός να φτάσω Hawaii η USA (έχω να κάνω 2 χρόνια+ normal διακοπές και έχω φρικάρει άσχημα :fist::fist::fist:).

1-2 χιλιάρικα θα τα βρώ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.