Jump to content



2XSapphire 6970 2GB- Sandy i7 2600 +Gigabyte P67-UD4- Laptop DELL Inspiron 17R


WARRIOR

Recommended Posts

Πωλουνται σα καινουργιες στα κουτια τους δυο Sapphire Radeon 6970 2gb - Dirt3

Σε crossfire βγαζουν P 11000 στο 3dmark 2011

-Tιμη 260 euro η μια με εγγυηση απο πλαισιο !!!

Sapphire Technology Web Site

Κάρτες Γραφικών Μοντέλο Κάρτας Γραφικών HD 6970 - plaisio.gr

Πακετο σε αριστη κατασταση επεξεργαστης Ιntel Sandy Bridge I7 2600 3.4ghz

μαζι με μητρικη Gigabyte P67-UD4 B3. O επεξεργαστης μπορει να παιξει

κανονικα απο το bios στα 4,2GHZ

Δινονται μονο σα πακετο κανονικα στα κουτια τους με εγγυση Πλαισιο

--- Πουληθηκε---------

Laptop DELL INSPIRON 17R oθονη 17,3' με επεξεργαστη Ιntel i3- 370 2.4ghz

μνημη 3GB DDR3 1333MHZ σκληρος δισκος 320gb ,

καρτα γραφικων ΑΤΙ 5470 1GB ,Bluetooth

Σε αριστη κατασταση κομπλε στο κουτι με εγγυηση 1,5 ετη

Tιμη μονο 480 euro

Σκληρος Δισκος σφραγισμενος Western Digital 320GB Scorpio Blue WD3200BEVT 2.5' SATA II 5400rpm 8MB

Tιμη μονο 50 euro !!!

Δινονται οι παρακατω καρτες ηχου

------------------------------------

1)Sound Blaster audigy SE - 15 εuro

2)Sound Blaster Live 5.1 - 10 εuro

3)ASUS Supreme fx II (κανει μονο για μητρικες ΑSUS) - 10 euro

3)XONAR X-fi (Mονο για μητρικες Foxconn BloodRage) - 10 euro

Tηλ.πληροφοριες μονο σε πμ -Αθηνα ΟΧΙ Ανταλλαγες -

-- Υποψιν η αγγελια εχει μπει και σε αλλο φορουμ --

Για επαρχια μονο με καταθεση απο πριν

post-549-1416075715,7661_thumb.jpg

post-549-1416075715,828_thumb.png

post-549-1416075715,8523_thumb.jpg

post-549-1416075715,8778_thumb.jpg

post-549-1416075718,6502_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=549]WARRIOR[/MENTION] : Περιμένω άμεση απάντηση στην παραπάνω ερώτηση.

Αν μου επιτρέπεται ως μέλος να εκφέρω άποψη για το θέμα και ζητώ συγνώμη αν βγαίνω off-topic και spam-άρω το thread, θεωρώ την αρχική αναφορά από το μέλος madg ανήθικη και άτοπη. Αν εγώ βρίσκομαι στην ανάγκη και "σκοτώσω" ένα προϊόν που θα αγοράσει κάποιος άλλος, αυτό δεν απαγορεύει στον άλλο να πουλήσει το προϊόν στην τιμή που αυτός βρίσκει λογικότερη. Στην τελική είναι επιλογή του πιθανού ενδιαφερόμενου που θα το αγοράσει αν η τιμή είναι η επιθυμητή ή όχι. Το να "εκθέτουμε" τον άλλο επειδή νιώθουμε ότι είναι λάθος η τιμή που πουλήσαμε κάτι ενώ θα μπορούσαμε να είχαμε "βγάλει" παραπάνω χρήματα εμείς οι ίδιοι είναι λάθος. Δεν έχω καμία σχέση ούτε με το μέλος που ξεκίνησε την αγγελία ούτε κάποια έχθρα με το μέλος madg, απλά έτυχε να παρακολουθήσω το thread και με ενόχλησε το γεγονός. Καλή χρονιά σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε HighT3ch τους κανόνες τους διάβασες?

Πχ αυτό?

Απαγορεύεται το παρεμπόριο/αισχροκέρδεια. Ναι, μπορείτε να πουλήσετε την κάρτα που κερδίσατε σε διαγωνισμό, αλλά όχι να υπερτιμήσετε το προϊόν που προλάβατε να πάρετε μισοτιμής από το στοκ κάποιου μαγαζιού.

Link to comment
Share on other sites

Αν μου επιτρέπεται ως μέλος να εκφέρω άποψη για το θέμα και ζητώ συγνώμη αν βγαίνω off-topic και spam-άρω το thread, θεωρώ την αρχική αναφορά από το μέλος madg ανήθικη και άτοπη. Αν εγώ βρίσκομαι στην ανάγκη και "σκοτώσω" ένα προϊόν που θα αγοράσει κάποιος άλλος, αυτό δεν απαγορεύει στον άλλο να πουλήσει το προϊόν στην τιμή που αυτός βρίσκει λογικότερη. Στην τελική είναι επιλογή του πιθανού ενδιαφερόμενου που θα το αγοράσει αν η τιμή είναι η επιθυμητή ή όχι. Το να "εκθέτουμε" τον άλλο επειδή νιώθουμε ότι είναι λάθος η τιμή που πουλήσαμε κάτι ενώ θα μπορούσαμε να είχαμε "βγάλει" παραπάνω χρήματα εμείς οι ίδιοι είναι λάθος. Δεν έχω καμία σχέση ούτε με το μέλος που ξεκίνησε την αγγελία ούτε κάποια έχθρα με το μέλος madg, απλά έτυχε να παρακολουθήσω το thread και με ενόχλησε το γεγονός. Καλή χρονιά σε όλους.

καλό και δόκιμο είναι να θεωρείς ότι θες αφού πρώτα όμως φροντίσεις να ενημερωθείς για όλες τις πτυχές του "περιστατικού". εσυ κάνεις υποθέσεις και πάνω σε αυτές βασίζεις την όποια γνώμη-αποψή σου, πράγμα που δεν βλέπω και τόσο αξιόπιστο.

Εγώ δεν "σκότωσα" τίποτα, θεώρησα λογικές τις τιμές που πούλησα τότε το hardware μου, συνεπώς θα ήθελα, ειδικά σε μια κλειστή κοινότητα όπως η δική μας εδώ στο φόρουμ, να υπάρχει "ηθική τάξη" τουλάχιστον μεταξύ μας για λόγους ευνόητους σε αυτούς που σέβονται τους συνφορουμίτες τους και την νοημοσύνη τους.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.