Jump to content




mchls

Recommended Posts

Τόσο καλό είναι ρε παιδιά από gameplay?

Από τα βίντεο που έβλεπα μου φαινόταν για τυπικό 3rd person,υπερφορτωμένο με quicktime events και scripted events,οπότε είχε φάει "Χ".

Να το δοκιμάσω?

Για να έχει 8.5 στο gamespot κάτι θα λέει δεν μπορεί. Εκτός αν δεν σου αρέσει το είδος.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

ειμαι στο 52% overall complete. Βέβαια θέλει να γυρίσω ξανα σε προηγούμενες τοποθεσίες, μιας και αναβαθμίζεται σταδιακά η λαρα σε εξοπλισμο και ικανότητες, για να πεις να τα βρείς όλα τα κρυμμένα και τα bonus

Το gameplay μ αρεσε πολύ, αλλα σαν φανατικός της σειράς περίμενα να χει και γρίφους, κατι που δεν ισχύει (τουλαχιστον προς το παρον). Έχει καποια μικρά παζλ αλλα ουτε για αστειο δε συγκρίνοντε με τα παλια που έπρεπε να ψαχνεις τι ακριβώς πρέπει να κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Αθλια crashes με nvidia στο ultimate μετα το μισαωρο-40 λεπτο αρχιζω και νιωθω οτι νιωθανε οι amd αδες τοσα χρονια με τα Way ιts meant to be played games.Το καλο ειναι οτι αναγνωρισαν στην nvidia και αναμενεται driver το ΣΚ για να fix το προβλημα και καλυτερο framerate.

http://www.gameranx.com/updates/id/13242/article/tomb-raider-nvidia-crashes-fix-coming-soon/

Link to comment
Share on other sites

Αυτο περισσοτερο για δυσφημιση μου κανει παρα για διαφημιση...
Τώρα μην λέμε ότι Θέλουμε. Όταν κατά γενική ομολογία ένα game λέγεται ότι είναι καλό, θα είναι καλό. Συνήθως δεν υπάρχουν μεγάλες αποκλείσεις, να είναι για 8.0 να είναι για 7.8 πάνω κάτω σε όλα τα site. Εγώ δεν έχω παίξει ποτέ ένα game με αυτές τις βαθμολογίες και να έχει βγει μάπα, πάντα με την προϋπόθεση ότι μου αρέσει το είδος έτσι.
Link to comment
Share on other sites

Αθλια crashes με nvidia στο ultimate μετα το μισαωρο-40 λεπτο αρχιζω και νιωθω οτι νιωθανε οι amd αδες τοσα χρονια με τα Way ιts meant to be played games.Το καλο ειναι οτι αναγνωρισαν στην nvidia και αναμενεται driver το ΣΚ για να fix το προβλημα και καλυτερο framerate.

Tomb Raider NVIDIA Crashes Fix Coming Soon

εχω και εγω αρκετα crashes με την 670gtx Και με τους τελευταιους drivers....

Link to comment
Share on other sites

εχω και εγω αρκετα crashes με την 670gtx Και με τους τελευταιους drivers....

Παρε 7970 κολασμενε να ευχαριστηθεις το παιχνιδι !!! :rofl: Να δεις το μαλλι της Λαρουλας να ανεμιζει να γουσταρεις.

Η καρτα το παιζει νερακι το game με ολα στο φουλ.:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Παρε 7970 κολασμενε να ευχαριστηθεις το παιχνιδι !!! :rofl: Να δεις το μαλλι της Λαρουλας να ανεμιζει να γουσταρεις.

Η καρτα το παιζει νερακι το game με ολα στο φουλ.:hehe:

Ρε μην ρίχνεις λαδι στη φωτια....οκ τη λαρα την παιζει καλα η κόκκινη καποιο αλλο παιχνίδι η πρασινη και και παει λεγοντας.εκτος και αν υπαρχουν λεφτα για παραδειγμα να παρουμε μια 7970 και μια 680-τιταν για να παίζουμε καλα αναλογα με τις απατεωνιες και συμφωνιες με ατι και νβιντια με τον καθε παραγωγο παιχνιδιων.αυριο θα το τεσταρω και εγω σε quad 690 σε 2560χ1440 να δω τι κανει.τωρα ομως δεν ειμαι κομματια

Link to comment
Share on other sites

Νικο, μην τρελαινεσαι απλα γουσταρω να κουρδιζω τον φιλο μου Ορεστη [MENTION=478]sebastian[/MENTION] να γινεται και λιγο χαβαλες.

Οχι ρε χαβαλε κανουμε το ξερω σιγα μη σκασω για ατι και νβιντια εξάλλου τα εχουμε πει αυτα ολα για τον εναν θεο το ΧΡΗΜΑ ειναι:innocent: και να σου πω και εγω ζαχαρωνα την μαρσ2 7990 πετα σε επιδοσεις αλλα σε καποια παιχνιδια σε αλλα η 690 οποτε ασκοπη αγορα και η ιστορια κανει τον ιδιο κύκλο ξανα και ξανα:jester:

Link to comment
Share on other sites

διαφορά στα άλλα υπάρχει; ας αφήσουμε λιγδιασμένο το μαλλί (πιο ρεαλιστικό απ'το φρεσκολουζμένο κυματιστό)

δεν το καταλαβαίνω...δεσμεύουμε πόρους για τα αεράτα μαλλιά στο 10% της οθόνης και ρίχνει στα τάρταρα τα fps για το υπόλοιπο 90%;

Link to comment
Share on other sites

διαφορά στα άλλα υπάρχει; ας αφήσουμε λιγδιασμένο το μαλλί (πιο ρεαλιστικό απ'το φρεσκολουζμένο κυματιστό)

δεν το καταλαβαίνω...δεσμεύουμε πόρους για τα αεράτα μαλλιά στο 10% της οθόνης και ρίχνει στα τάρταρα τα fps για το υπόλοιπο 90%;

Μονο στις τριχες εχει διαφορα... Το SLI παντως δεν δουλευει ετοιμαζεται driver οπου να ναι.

Link to comment
Share on other sites

Άψογο το παιχνίδι, προσφέρει κάτι καινούριο χωρίς

να αομακρύνεται εντελώς από τη λογική των πρώτων tr.

Δεν δοκίμασα καν χωρίς tressFx γιατί και με αυτό πάει άψογα.

Με ultimate settings και 1150/1575 παίρνω αυτά τα αποτελέσματα:

tr-1150-1575_zpse53c6dca.jpg

Link to comment
Share on other sites

We have just made public a new version of the PC version of Tomb Raider, build 1.0.717.1. This patch will be applied by Steam automatically when you next start the game. If your game does not update, please restart the Steam client.

This is a first update that addresses a variety of issues that we either found out about shortly before release or immediately after.

Fixes include:

- Addressed some stability issues on machines that have both Intel and Nvidia graphics hardware.

- Various small UI updates.

- Fix for players being unable to progress related to the boat in the beach area.

- Some fixes for crashes on startup and when selecting Options.

- Some improvements to TressFX hair rendering.

- Fixes for various smaller graphics glitches.

- Fixes related to the benchmark scene and benchmark mode.

While we expect this patch to be an improvement for everyone. If you do have trouble with this patch and prefer to stay on the old version we made a Beta available on Steam, Build716.5, that can be used to switch back to the previous version.

We expect further patches to follow fairly soon, addressing further issues we see being brought up by players, and are actively monitoring these and other forums looking for issues.

http://forums.eidosgames.com/showthr...95#post1873995

*Edit*

We have removed this patch again due to issues people are reporting with their profiles being reported as corrupt after installing the patch. This will be investigated before the patch is put live again.

PC gaming για παντα ρεεεε!:p:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα το σπασω, στην αρχη οταν τρεχεις να βγεις απο την σπηλια, αποφευγω την 1η πετρα με βελακι αριστερο, στην επομενη που πρεπει να πας δεξια με σκοτωνει συνεχεια.Τι κανω λαθος το εχω κανει πανω απο 100 φορες

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.