Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Dragon Age Inquisition.Καλο φαινεται,ακομα είμαι πολύ στην αρχή.Πολύ αργο loading εχει παντως.Επίσης πρέπει να κάνω και level up και τους άλλους εκτός απο τον χαρακτήρα μου;Δηλαδή τα points πρέπει να τα μοιράζω σε όλους;

Link to comment
Share on other sites

Cities: Skylines. Το βλέπω από τώρα. Θα χαθούν πολλές ώρες.

 

 

Δυο μέρες παίζω συνέχεια.Αρκετά δυνατό αν και στην αρχη φαινεται ευκολο,

οταν μεγαλωσει η πολη δυσκολευει αρκετα και θελει υπομονή!

Θελω να πιστευω οτι θα με κρατησει !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dragon Age Inquisition.Καλο φαινεται,ακομα είμαι πολύ στην αρχή.Πολύ αργο loading εχει παντως.Επίσης πρέπει να κάνω και level up και τους άλλους εκτός απο τον χαρακτήρα μου;Δηλαδή τα points πρέπει να τα μοιράζω σε όλους;

 

Τα loading times είναι ένα θέμα σε αυτό το παιχνίδι.

Με το που το πήρα πρέφα και επειδή ξέρω οτί θα λιώσω 120+ ώρες τουλάχιστον, έφαγε uninstall, πήρα τον 850 evo 256 σε αντικατάσταση ενός 128άρη που είχα, format και reinstall στον νέο ssd. Όλα αυτά για την πάρτη του.

Τώρα πάει σφαίρα, σε σημείο να μην προλαβαίνω να διαβάσω καλά-καλά τα hints&tips στο loading.

 

Μπόμπα φαίνεται το παιχνιδάκι, αν και είμαι ακόμα βρέφος (level 5 warrior). Ήδη τα side quests που έχω ενεργά είναι 20+, ώρες να έχει κανείς να παίζει...

 

Το level up στους υπόλοιπους της παρέας σου μπορείς να το βάλεις να γίνεται αυτόματα, αλλά χάνεις τη μισή μαγεία έτσι...

Έγινε επεξεργασία από virus777
Link to comment
Share on other sites

legend of grimrock.

Δε το ειχα ξανακουσει το παιχνιδι.Το εβαλα και δε το περιμενα τοσο απολαυστικο.Respect.Μεσα απο την απλοτητα βγαινουν παιχνιδαρες.

 

Έχει βγει και 2. Παλιές καλές εποχές.

Link to comment
Share on other sites

resident evil revelation 2 ...απλα ΣΠΕΡΝΕΙ (οκ δεν ειμαι και ο αντικειμενικοτερος κριτης της σειρας, αφου ειμαι κολλημενος χρονια, αλλα ειναι πραγματικα πολυ καλο, οπως και το 1)

 

DOA5 ...καλα, τι μαλ... pc port ειναι αυτη? ειμαι σιγουρος πως οι developers ασχοληθηκαν απειρες ωρες για το game σε κονσολες και ενα ξημερωμα μετα απο ξυδια και αυπνιες εκατσαν και εφτιαξαν στο ποδι port για pc και το μεσημερακι το κυκλοφορησαν στην αγορα... ακομα και για να παξεις λιγο με τις αναλυσεις πρεπει να κανεις χακιες επιπεδου ληστειας τραπεζης...

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στον οπλοποιό-σιδερά στο Haven έξω από την πύλη, στο stand που λέει modify weapons, αλλάζεις το χαρακτήρα από το δικό σου στο Varric (πάνω δεξιά η επιλογή, τα βελάκια) και voila!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω ως κλασσικος καμενος με το ποδοσφαιρο και το μανατζεριλικι , παιζω Football Manager 2015! Καλοσχεδιασεμνο με καινουργιο interface menus αλλα οχι τοσο ρεαλιστικο και με ελαχιστες βελτιωσεις απο τα προηγουμενα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα το State of Decay, αν και θα φάει revisit κάποια στιγμή. Πολύ καλό zombie survival, μαζεύεις resources, κύκλος μέρας/νύχτας, περιορισμένα(αν και υπέραρκετα) supplies), αληθοφανείς αποστάσεις μεταξύ των τριών κατοικημένων περιοχών, ένα μικρό dinosaur theme park και άλλα ωραία καλούδια. Λόγω του τρόπου που δουλεύει το παιχνίδι και σε παροτρύνει να έχεις ενα AI survivor για παρέα όταν κάνεις βόλτες, θα είχε τέλειο multiplayer, απίστευτη παράλειψη από τους devs.

 

Επόμενα στη λίστα, Pillars of Eternity & Sniper Elite 3!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.