Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από kallileo [Χθες, στις 21:04]

To Ocarina ειναι οντως μεσα στο TOP3 και για μενα...βασικα ουτε καν το επαιζα πρακτικα..απλα το ελεγχε ενας φιλος και γω ημουν το μυαλο της ομαδας και ελυνα τους γριφους. ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ!!!!!

Εχω παιξει ολα τα Cod και τα Moha, επισης και τα Wolfenstein. Ψαχνω ενα fps με θεμα τον WWII. Εχει κανεις να προτεινει κατι γιατι οποιοδηποτε αλλα θεμα σε fps δεν με συγκινει πλεον.

brothers in arms θα σου ελεγα να δοκιμασεις αν και δεν το εχω παιξει ποτε ....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR

brothers in arms θα σου ελεγα να δοκιμασεις αν και δεν το εχω παιξει ποτε ....

Δεν ειναι ακριβως fps και δεν μου αρεσε...

Το SafeCracker ειναι τρομερο αλλα δυσκολο..ελυσα του πρωτους 4-5 γριφους και το παρατησα...θελει πολυ υπομονη.

Link to comment
Share on other sites

Είναι ωραίο ρε συ το brothers in arms, τρομερή ατμόσφαιρα στα πρώτα επίπεδα - το κακό είναι ότι μετά από λίγο βαριέσαι το συνεχές flanking και σε εκνευρίζει. Παρ'όλα αυτά παραμένει πιστεύω ένα από τα καλύτερα WW2 FPS.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από anubis [Σήμερα, στις 15:58]

:OT: Max Payne 3 έχει βγει ή πρόκειται να βγει; :OT:

edit: δεν έχει βγει απ' ότι είδα, αλλά ξέρει κανείς αν σκέφτονται, έστω, να το βγάλουν;

stranglehold, google it ;)

Link to comment
Share on other sites

χμμ, ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά αυτό όσο καλό και να είναι, είναι απλά 'τύπου' Max Payne. Το παιχνίδι αυτό (και το 1 και το 2) τα έπαιζα 20% για το gameplay και 80% για το story τους. Επειδή είναι τύπου comic κλπ

Mona Sax RULEZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Στο Pc

Βιoshock....οι ημερες των Undying & System shock II αναβιωνουν...

Fifa 08 ....πολυ καλος ελεγχος της μπαλας,καλη φυσικη,μετρια γραφικα,φαινεται διαφορετικο..

Στο 360

Blue Dragon....καταπληκτικη ''αντιγραφη''του ανυπερβλητου Final Fantasy!!

ΝΒΑ 2Κ7...μεχρι να ερθει το 2K8...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.