Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

συνεχίζω mass effect Andromeda...Αρκετές αλλαγές σε σχέση με τα προγενέστερα (πιο rpg) αλλά γίνεται βαρετό να πω....βίτσιο να το τερματίσω περισσότερο...

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ξεκίνησα το Rise of the Tomb Raider. Ωραίο φαίνεται μέχρι στιγμής. Άσε που θέλω να μπω στην οθόνη και ν' αγκαλιάσω τη Lara, για να μην τουρτουρίζει. Απροστάτευτο κορίτσι είναι.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Αυτή την ρώτησες αν θέλει να την αγκαλιάσεις; :hehe::p 

 

Εγώ AC Origins. Είναι καψιματάκι, παρόλο που από performance είναι αχταρμάς με τον ταπεινό μου 4590. 

 

  Hide contents

Screenshot_14.png

 

Αγόρι μου, δεν χρειάζεται να τη ρωτήσω. Η ζεστή τρίχα στο στήθος μιλάει από μόνη της. Την έχουν βάλει με τα τσίτια και κυκλοφορεί στους -50. Έλα στον άντρα pellet να βρεις την υγειά σου.

Καλό το ac, με λίγο λόξυγγα να φανταστώ.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Παίζει με λίγο stuttering εδώ κι εκεί και τα cores 100% σε σχεδόν μόνιμη βάση , και έχει σημεία που πάει πάνω από 60 (ή σταθερά 60 αν έχω vsync). Μου αρέσει που μέσο όρο στο παιχνίδι μου βγάζει "59 fps LOW Performance :hehe: " .

 

Αnyway... Είναι offtopic αυτά. Τα του AC στο AC αν θες :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Τέλος το The Banner Saga 2. Μικρότερο από το 1ο, με μπερδεμένη ιστορία, λίγες μάχες, με ένα απότομο τέλος που σε αφήνει στα κρύα του λουτρού. Λες και έπρεπε με το ζόρι να αφήσουν κάτι και για 3ο παιχνίδι.

Κρίμα γιατί το 1ο μου άρεσε πολύ, ενώ εδώ προσπάθησα να το τελειώσω πριν να το αφήσω.

Link to comment
Share on other sites

 

Battlefield  Bad Company 2. Ειχα πανω απο 400 ωρες πριν βγει το BF3,  και μου ειχαν λειψει καποια οπλα-gadgets που προσφερουν πολλα στο gameplay  . Πολυ καλο για "μη επαγγελματιες" fps παικτες.Υπαρχουν αρκετοι  servers.  Μολις 2,5 ευρω στο steam.

 

 

Έγινε επεξεργασία από xriantw
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζω το Rise of the Tomb Raider, αλλά έχει αρχίσει να μ' ενοχλεί η υπερπληθώρα των collectibles. Είπαμε, ρε παιδιά, να εξερευνήσουμε κανέναν τάφο, να βρούμε κανένα κειμήλιο, να ακούσουμε τα ηχογραφημένα ντοκουμέντα, αλλά φτάνει. Βλέπω τον χάρτη με τόσα εικονίδια και αγχώνομαι.

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Συνεχίζω το Rise of the Tomb Raider, αλλά έχει αρχίσει να μ' ενοχλεί η υπερπληθώρα των collectibles. Είπαμε, ρε παιδιά, να εξερευνήσουμε κανέναν τάφο, να βρούμε κανένα κειμήλιο, να ακούσουμε τα ηχογραφημένα ντοκουμέντα, αλλά φτάνει. Βλέπω τον χάρτη με τόσα εικονίδια και αγχώνομαι.

 

Θα ξεκινήσω και εγώ ένα γρήγορο run, το είχα τερματίσει όταν πήρα το καινούριο pc.

Η unreal engine είναι εκπληκτική και στα 1440p/60fps που παίζω μπορείς να κάθεσαι και να χαζεύεις τα τοπία και τα μοντέλα των χαρακτήρων για ώρες. 

 

Ανακάλυψα και καινούριο roguelike, το dead cells. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος rip_noob έγραψε:

 

Θα ξεκινήσω και εγώ ένα γρήγορο run, το είχα τερματίσει όταν πήρα το καινούριο pc.

Η unreal engine είναι εκπληκτική και στα 1440p/60fps που παίζω μπορείς να κάθεσαι και να χαζεύεις τα τοπία και τα μοντέλα των χαρακτήρων για ώρες. 

 

Ανακάλυψα και καινούριο roguelike, το dead cells. 

Τοπία έχει υπέροχα. Και σκηνές με ένταση και αγωνία. Τα collectibles είναι υπερβολικά πολλά. Ούτε το unity/syndicate δεν είχε τόσα.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Τοπία έχει υπέροχα. Και σκηνές με ένταση και αγωνία. Τα collectibles είναι υπερβολικά πολλά. Ούτε το unity/syndicate δεν είχε τόσα.

 

Προσωπικά με άφησαν αδιάφορα αυτά, και το crafting σύστημα που πρόσθεσαν ήταν πολύ βασικό.

 

Το Nioh είναι στα παιχνίδια που θέλω να παίξω κάποια στιγμή.

 

Επίσης όσοι έχετε καλό (intel) επεξεργαστή είναι αμαρτία να μην παίξετε το Zelda Breath of the Wild μέσω του Cemu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.