Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Εβαλαν citadel (player owned structure) , οποτε τι πιο λογικο 4 το πρωι να πανε να τους το σπασουν . Ολα κοκκινα γιατι ο εχθρος του εχθρου μου , ειναι φιλος μου  XD  . 918δις ζημια 

Spoiler

2017_05_07_01_23_18.thumb.png.7445f527bc085dfd5241057b29b1d122.png2017_05_07_01_41_28.thumb.png.3d42344da33b92af095a2756cf7e106c.png

 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prey...ψιλορηχή ιστορία αλλά καλοφτιαγμένο σε σχέση με Dishonored...
Πάντως πρέπει να είμαι ο μόνος με αυτό το πρόβλημα...έχω άπειρα materials απο την πρώτη φορά που πήγα στον recycler και δίπλα στον fabricator δεν εμφανίζει τίποτα. Μηδέν όλα τα materials.

Link to comment
Share on other sites

THE SURGE

Απιστευτο παιχνιδι 

Εχω γραψει σχεδον 35 ωρες στο πρωτο playthrough . Σκοταδιστικη industrial ατμοσφαιρα  που σε συνδιασμο με τον ηχο σε βαζουν μεσα στην δραση , ειναι "τρομακτικο" αλλα δεν πλησιαζει το χεσιμο του dark souls οταν σου εβγαιναν εχθροι απο το πουθενα  . Οι περιοχες ειναι 5-6 μοναχα αλλα μεγαλες σχετικα και φουλ λαβυρινθος , οι εχθροι μπορουν να σε παρουν 2-3 χιτ αμα δεν παιξεις καλα . Στο μονο αρνητικο βαζω πως παρα το γεγονος οτι δεν ειναι κατι το φοβερο , ειναι για καποιο λογο βαρυ 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
3 minutes ago, kpetros said:

Ωπ Ωπ , τι ειναι τουτο 

Μεγειές :) 

Αν είσαι στο δικό σου σύστημα, ίσως θέλεις να κρύψεις πληροφορίες από το όνομα του συστήματος, τους πιλότους στο Local, κλπ - δεν ξέρω πόσο "σφιχτά" είναι τα πράματα εκεί...

Εγώ είχα ξαναμπεί πρόσφατα ως Alpha clone, αλλά δεν το συνέχισα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος minast έγραψε:

Μεγειές :) 

Αν είσαι στο δικό σου σύστημα, ίσως θέλεις να κρύψεις πληροφορίες από το όνομα του συστήματος, τους πιλότους στο Local, κλπ - δεν ξέρω πόσο "σφιχτά" είναι τα πράματα εκεί...

Εγώ είχα ξαναμπεί πρόσφατα ως Alpha clone, αλλά δεν το συνέχισα.

Thanks :D

Τι σε σταματησε ?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, kpetros said:

Thanks :D

Τι σε σταματησε ?

Ο "μεγάλος" μου χαρακτήρας είναι care-bear high sec miner / mission runner, που έχει εξαντλήσει το ενδιαφέρον του, είτε σε Alpha είτε σε Omega.

Και μετά σκέφτηκα εάν συνεχίσω κάποιο ΜΜΟ, είναι πιο πιθανό να ξεκινήσω από το WoW, παρά το EVE - και προς το παρόν δεν έχω χρόνο για κανένα από τα δύο :) 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος minast έγραψε:

Ο "μεγάλος" μου χαρακτήρας είναι care-bear high sec miner / mission runner, που έχει εξαντλήσει το ενδιαφέρον του, είτε σε Alpha είτε σε Omega.

Και μετά σκέφτηκα εάν συνεχίσω κάποιο ΜΜΟ, είναι πιο πιθανό να ξεκινήσω από το WoW, παρά το EVE - και προς το παρόν δεν έχω χρόνο για κανένα από τα δύο :) 

 

Ελα ρε συ , τι κερδος να βγαλεις στο high sec . Εγω να φανταστεις εβγαζα 600+Μ καθε μερα στο null 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, edward said:

Dying Light the Following.Εθισμός!

ΝΑΙ ρε φιλε, το Dying Light είναι πραγματικά από τα καλύτερα games που έχω παίξει. Το έχω παίξει 3 φορές coop με διαφορερικά φιλαράκια κάθε φορά και πραγματικά ήταν έπος. Το the Following ήταν τρομερό  σχεδόν ένα νέο παιχνίδι εξολοκλήρου (την 3η φορά αυτό). 
10/10

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λόγω έλλειψης χρόνου για triple aaa games (τα οποία απαιτούν ηρεμία, αφοσίωση και προδέρμ) παίζω banner saga και μπορώ να πω ότι μ' αρέσει πολύ. Δεν έχω μάθει ακόμη τους μηχανισμούς μάχης, τον βέλτιστο τρόπο χρησιμοποιήσης των χαρακτήρων και τις υπόλοιπες λεπτομέρειες που κάνουν τη διαφορά -πολλές φορές κάνω restart, γιατί τα κάνω θάλασσα-, αλλά είναι εθιστικό παιχνίδι. Σκέφτομαι, κάποια στιγμή, να τσιμπήσω και το 2.

Επίσης, αφού έχουμε και βρεφικές πάνες στο σπίτι, λέω να μην τις αφήσω αναξιοποίητες, οπότε σκέφτομαι να αρχίσω εκ νέου και το alien isolation. Το έχω παρατήσει εδώ και 2 χρόνια, αλλά για μισή ώρα παιχνιδιού είναι ό,τι πρέπει. Παραπάνω δεν νομίζω ότι μπορώ ν' αντέξω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 5/13/2017 at 8:33 PM, jpavly said:

Legend of Zelda: Breath of the Wild. Ντάξει, δεν υπάρχει. 

Το ξεκίνησα και εγώ στον υπολογιστή μιας και επιτέλους είναι σταθερά τα 30fps με το τελευταίο cemu.

(όποιος θέλει βοήθεια ας πει)

 

Άφησα στην άκρη το MGSV, έχουν μείνει οι τελευταίες (σπαστικές) αποστολές.

Παίζω λίγο lego marvel super heroes, ξεκίνησα το prey αλλά δεν με ενθουσίασε και άρχισα το Wolfenstein the new order.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

έχει εκπτώσεις στο gold αυτή τη βδομάδα και είχε το Forza Horizon 3 μαζί με τα car packs dlc και VIP στο 50άρικο (απ' τα αδιανόητα 99€ που ζητάει η Turn10 κανονικά για τις "ultimate editions" - πολύ άρμεγμα). Οπότε μιας και έφαγα όλη την άδεια μες στον Ιούλιο, λέω δε γαμιέται να ντριφτάρουμε στις ερήμους τις Αυστραλίας αγκαλιά με το AC τον Αύγουστο.

 

To game είναι as good as they say. Το καλό arcadey gameplay των Forza σε συνδυασμό με το open-world του πράγματος, το μετατρέπει σε μια τέρμα διασκεδαστική και χαλαρωτική (αν και grindy at times) εμπειρία. Είχα δοκιμάσει και το Crew παλαιότερα ελπίζοντας ναναι μεθαδόνη για το Horizon αλλά η Ubi θέλει πολύ δουλειά ακόμη.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.