Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Mortal Kombat X - ....το αγορασα για φιλο κ πηρα κ γω ενα κλειδι (3€ νομιζω). Δε παιζει προφανως (3770/7950 συνιστωμενες) στον φιλο και το παιζουμε σε εμενα.

Ειναι με διαφορά το καλυτερο MK που εχει κυκλοφορησει. Δε περιμενα να ειναι τοσο καλο. Συνισταται ακομα κ σε μη μυημενους σε fighting games.

 

Assassin's Creed Unity - ...τελειωσα main story, side quests κλπ κλπ. Εχουν μεινει μονο κατι coop και helix αποστολες. Και μερικα chests αγνοουνται, συνηθως 1-2 σε καθε district, αλλα δε καθομαι να τα ψαξω. Το εχω εγκατεστημενο μονο για το feeling εντος του Παρισιου. Με διαφορα το καλυτερα σχεδιασμενο περιβαλλον, απο ολες τις αποψεις.

 

Assassin's Creed Syndicate - ....εχω βγαλει 8-10 αποστολες στο main story και κυκλοφορησα λιγο στο Λονδινο. Δε φτανει το Unity σε καμια περιπτωση αλλα ειναι αξιοπρεπεστατο. Πιο απαιτητικο σε ultra settings απο το Unity χωρις να εχει το ''βαθος'' του.

Link to comment
Share on other sites

Resident Evil 7...

 

Φοβερή ατμόσφαιρα, πιο survival horror παρά shooter, επιστροφή στα παλιά καλά RE !

Τρέχει νεράκι στην GTX 970 στα very high,  ωραία γραφικά και φωτισμοί και πολύ τρομακτικό !!!!

 

Ας είναι καλά οι "Ιταλοί"...

 

ps. το animation στο healing είναι λίγο τραβηγμένο από τα μαλλιά αλλά δεν πειράζει...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αλλά πρώτου προσώπου ρε γμτ μου;;;;

Αν και δεν παίζω παιχνίδια πλέον, αυτός ως φαν της σειράς λέω να το παίξω μιας και το 6 μετά από καμιά ώρα το παράτησα...

Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος akilleas έγραψε:

Αλλά πρώτου προσώπου ρε γμτ μου;;;;

Αν και δεν παίζω παιχνίδια πλέον, αυτός ως φαν της σειράς λέω να το παίξω μιας και το 6 μετά από καμιά ώρα το παράτησα...

Ναι το πρώτου προσώπου ήταν αναγκαίο για το στυλ του RE7. Αν ήταν τρίτου θα άλλαζε genre τελείως !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
8 hours ago, winters said:

Βρείτε τρόπο να παίξετε το νέο Zelda. Ακριβώς όπως το έγραψε το kotaku, open-world perfection. Το τερμάτισαν....

Για τους PC-only, να ενημερώσω ότι αναμένεται ναναι full-playable σε 2-4 μήνες στο cemu, βάσει δηλώσεων devs.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος acct έγραψε:

Να τις εκατοστίσεις! ;)

 

Alpha ή Omega clone;

Το account το εφτιαξα λιγο πριν τον φεβρουαριο , οποτε χοντρικα παιζω κατι περισσοτερο απο μηνα . 

Την πρωτα βδομαδα δεν ηξερα που παν τα 4 , μιναρα αριστερα και δεξια χωρις στοχους . Μετα μου ηρθε invite για corporation και φυσικα εκανα Join , καλα παιδια ξενοι . 3-4 μερες μετα μπηκαμε σε ally (Requiem Eternal ) και εκει ηταν το σημειο που οντας σκατοnoobo του κερατα επρεπε να μπω σε nullsec  . 

 

Ξεπατωθηκα να κανω mining με ....venture .... οσπου μαζεψα 900Μ και μου εδωσαν PLEX σε χαμηλη τιμη . Οποτε πλεον Omega :p 

Να ειναι καλα τα Roquals που ερχοντε και σπρωχνουν την κατασταση . Χθες μονο εβγαλα 120Μ οποτε πλεον με το Procurer μπορω να βγαζω την συνδρομη μου σχετικα ευκολα . Τουλαχιστον οσπου να ανεβασω λιγο τα skills για να μπορω να πεταξω κανα Gila . 

Spoiler

2017_03_06_12_31_44.thumb.png.7142deeb36c3c0b579774c8e14b8bd6b.png

 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Εισαι ορφανο ?(δεν ξερω ακομα τον λογο ) 

Η αδελφη σου πεθανε κατα το ματωμενο φεγγαρι και τωρα ο αντρας της , εχει σπιτωσει εσενα και τον αδελφο σου ? 

Στο επομενο ματωμενο φεγγαρι τον βλεπεις να θυσιαζει τον αδελφο σου για καποιο "greater good και sacriface" τρελες ? 

Μηπως κατα την προσπαθεια σου να τον σωσεις , μετατραπηκες κατα λαθος σε δαιμονα ? 

Και σαν να μην εφταναν ολα αυτα , μαλλον ο αντρας της αδελφη σου , ειχε σκοτωσει και την αδελφη σου ? 

 

Τοτε μαλλον η εκδικηση μοιαζει σαν μια πολυ καλη επιλογη !!!! 

Και καπως ετσι εχουμε το Tales of Berseria 

Ειναι ενα anime game οπου εχει ογκο σχεδον 14Gb , πραμα που με ψιλοφοβιζει για την διαρκεια του ....

 

Το συστημα μαχης ειναι πολυ καλο και μπορεις να κανεις συνδιασμους combo με skills .

Upgrade/dismantle κλπ πραματακια αρκετα ευκολα . 

Αξιοπρεπει γραφικουλια . 

Anime cutscenes οταν συμβαινει κατι δυνατο . 

Load/Save τροπος που σου θυμιζει αλλη εποχη . 

Στα σουπερ θετικα - japanese voiced :p 

 

Το καραπροτεινω , εχω παιξει σχεδον 5 ωρες (οι οποιες δεν καταλαβα για ποτε περασαν = θετικο ) και με βλεπω να μην το κλεισω οσπου να το τερματησω . 

 

 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.