Jump to content




tragikos

Recommended Posts

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Αν η παραπάνω φωτογραφία είναι από το AC III, τότε απορώ σε ποια εποχή θα εκτυλλίσεται. Τι δουλειά μπορεί να έχεις ένας Assassin με στολή μονομάχου να παλέβει με την άλλη από το Tekken; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

5o σε 5 χρονια?(χωρις τα spin offs ε , γιατι τοτε φτανουμε τα....11!!! !)

ΠΩΠΩ ΑΡΜΕΓΜΑ!!!

Αν η παραπάνω φωτογραφία είναι από το AC III, τότε απορώ σε ποια εποχή θα εκτυλλίσεται. Τι δουλειά μπορεί να έχεις ένας Assassin με στολή μονομάχου να παλέβει με την άλλη από το Tekken; :hehe:

Note: The screenshot above is not from Assassin's Creed III

Link to comment
Share on other sites

To ΑC είναι μια σειρά που ξεκίνησε δυναμικά με νέα στοιχεία κτλ. αλλά το πολύ το Κυριε Ελέησον το βαριεται και ο παπάς...Τώρα παίζω το AC Revelation και έχω αρχίσει και το ψιλοβαριέμαι ...το συνεχίζω επειδή έχω παίξει και τα 3 προηγούμενα και θέλω να το τερματίσω...Η μηχανή γραφικών γέρασε πλέον...όχι ξαναζεσταμένο φαγητό...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ηρεμήστε με την screenshot...

Πατήστε πάνω στην εικόνα δεξί κλικ, και ύστερα ''Άνοιγμα σε νέα καρτέλα''...

Τσεκάρετε το όνομα της διεύθυνσης, και θα μάθετε από ποιο παίγνιον είναι!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα Brotherhood & Revelations ειναι αδερφακια του ΙΙ. Εκαναν, και τα δυο, βηματα μπροστα στο gameplay αλλα το ΙΙΙ πρεπει να ειναι πραγματικα καινοτομο σε ολα. Οπως ηταν το ΙΙ σε σχεση με το Ι.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν μου πολυταιριάζει η εποχή σαν concept. Όλοι τότε φόραγαν πολύ "gentlemen" ρούχα. Η κουκούλα και η όλη αμφίεση είναι εκτός τόπου και χρόνου. Δεν αμφιβάλλω πάντως ότι θα είναι καλό το παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Παθιασμενος με τα προηγουμενα αλλα δε θα αντεξω ακομα μια φορα το ανοιξε τα μαγαζακια, εκπαιδευσε τους noobαδες, τρεξε εδω, πανε εκει και τελος στο βιντεακι του τερματισμου να μην εχω καταλαβει χριστο και να το κοιταω σαν κακο acid trip..

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω κατά πόσο κολλάει η χώρα-εποχή στην σειρά...

ως τώρα ήταν μεσαίωνας -αναγέννηση στην Ευρώπη και το Ισραήλ

το να καθαρίζω Βρετανούς-ιθαγενείς american απλά δεν μου κολλάει (μιας και νομίζω πως θα έχει πιο πολύ πιστολίδι σε σχέση με τα προηγούμενα λόγω εποχής και μόνο)

μακάρι η nubisoft να μην καταφέρει να διαλύσει άλλο ένα franchise (αν και το έχει αρμέξει κανονικότατα) μπας και διατηρήσει την ελάχιστη εκτίμηση που της έχω

και όσο να'ναι ας βρει ένα πιο ωραίο σύστημα απ'το αγόραζε μαγαζιά και στέλνε τους assassin wannabe σε όλο το america

καταντά τουλάχιστον κουραστικό όπως αναφέρθηκε και παραπάνω

το μόνο που ελπίζω είναι όντως να τελειώσει το franchise με την τριλογία(+2 είναι ήδη...) και όχι να πάμε στο στυλ nfs/cod για την σειρά

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.