Jump to content



Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 

36 minutes ago, inetus3r said:

https://www.gog.com/connect

 

Προστέθηκαν νέα παιγνίδια σήμερα.


 

Τα παιγνίδια είναι τα παρακάτω:

 

Alien Shooter + expansions
Broken Sword: Director's Cut
Broken Sword 2: Remastered
Eador: Genesis
Frozen Cortex
Frozen Synapse
Huniepop
Metro 2033 Redux
Moto Racer
Moto Racer 2
Moto Racer 3 Gold Edition
Risk of Rain
Sins of a Solar Empire: Rebellion Ultimate Edition
Starbound
Vangers
Worms World Party Remastered
Zombie Shooter
The Witcher Adventure Game
The Witcher Enhanced Edition
Witcher 2: Assassin's of Kings - Enhanced Edition

Έγινε επεξεργασία από inetus3r
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, acct said:

Καμιά ιδέα μέχρι πότε ισχύει; Μέχρι τώρα αρνούμαι πεισματικά να φτιάξω λογαριασμό Uplay, αλλά λυπάμαι και τα παιχνιδάκια να πηγαίνουν τσάμπα.

Πλέον το uplay το θεωρώ καλύτερo σαν application από το Origin. Εκτός αν δεν εννοείς για το application/platform αλλά δεν πας γενικά ότι έχει να κάνει με Ubisoft :p Όπως και να χει έχεις περίπου 1 μήνα για το κάθε παίχνιδι να το ενεργοποιήσεις.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ποιος σου είπε ότι έχω Origin; :D

 

Steam + GOG ήμουν αποκλειστικά, αλλά λίγο τα Far Cry, λίγο τα παλιότερα δωρεάν σαν το Prince of Persia, σκέφτομαι να υποκύψω στην Ubisoft. Ήξερα ότι το επόμενο το βγάζουν σε κάναν μήνα, αλλά δεν ήξερα μέχρι πότε μπορώ να το κατεβάσω. Μάλλον θα ασχοληθώ το Σ/Κ.

Link to comment
Share on other sites

Για να μην εκτροχιάσω περισσότερο το θέμα, συνοπτικά: με ενοχλεί η Ubisoft ως εταιρεία και ειδικά μου σπάει τα νεύρα το διπλό DRM ακόμη και στα παιχνίδια τους που έχουν στο Steam (Steam+Uplay), γι αυτό τα απέφευγα.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, idonthave said:

Στο steam (αν είναι ολόκληρα δεν ξέρω :p) τα έχω βάλει και κατεβαίνουν 

Warframe

Blacklight: Retribution

TrackMania Nations Forever

Evolve Stage 2

Dota 2

Αν δεν ξέρεις Dota ή δεν έχεις κάποιον να σου δείξει δεν θα την ευχαριστηθείς έχει αρκετά πράγματα που πρέπει να μάθεις. Aν έχεις κάποιο φίλο παίξε co-op αυτό είναι παιχνιδάρα!

http://store.steampowered.com/app/630/

Έγινε επεξεργασία από Havic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος Havic έγραψε:

Αν δεν ξέρεις DOta ή δεν έχεις κάποιο να σου δείξει δεν θα την ευχαριστηθείς έχει αρκετά πράγματα που πρέπει να μάθεις, αν έχεις κάποιο φίλο παίξε αυτό είναι παιχνιδάρα!

Alien Swarm on Steam

:whistling: είναι το μόνο από τα παραπάνω που δεν κατεβάζω, το πήραν τα σκάγια κι αυτό ,  

ευχαριστώ Havic :p το έβαλα για να το δείτε οι υπόλοιποι, δεν έχω ασχοληθεί ποτέ..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.