Jump to content



The VDSL Thread: Μοιραστείτε τον πόνο και την χαρά σας


Recommended Posts

14 λεπτά πριν, το μέλος minast έγραψε:

Κυρίως προσφέρει επιπλέον υπηρεσίες εικονικού τηλεφωνικού κέντρου.

Μαλιστα.. μονο να μην το μαθει η γυναικα μου. 😂

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

34 λεπτά πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

Μαλιστα.. μονο να μην το μαθει η γυναικα μου. 😂

Μία από τις υπηρεσίες είναι ότι μπορείς να δημιουργείς προφίλ με περιορισμένα δικαιώματα, πχ μόνο εισερχόμενες ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ηρθε τεχνικος σημερα βαζει 100αρα μετραει 111 στον πινακα της πολυκατοικιας, 92 στην πριζα και το H300s να δινει 96, μου λεει αλλαξε μπριζα

η φτιαξε την καλωδιωση αν εχεις προβληματα. Καλα μεχρι εδω, με βαζει παλι την 50αρα γιατι δεν εχει ερθει το ZTE H267A, του λεω πως γινεται να ερθει

ποιο γρηγορα το ρουτερ γιατι θα λειπω σε ταξιδι σε 10 μερες μου λεει παρε στα κεντρικα και πες να το παραλαβεις απο καταστημα.

 

Καλω μου λενε δεν παιζει να το παρεις απο καταστημα θα ερθει με κουριερ, ε δεν περνανε 2 ωρες σκαει το ρουτερ στο σπιτι, τωρα περιμενω ξανα τον τεχνικο. :p

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, το μέλος slalom έγραψε:

Γιατι να σε βαλει σε 50ρα?

Ετσι του ειπαν στο τηλ απο τα κεντρικα, να γυρισει την γραμμη οπως ηταν και πριν μεχρι να ερθει το ρουτερ.

Αυριο ερχεται ξανα ο τεχνικος παντως και απο τι βλεπω οταν εχει να κανει με εταιρικα το συστημα δουλευει καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Update, ηρθε χτες τεχνικος βαζει την 100αρα το ρουτερ δινει 87 μεχρι στιγμης και μου λεει να περιμενω απο την Δευτερα και μετα που θα ερθει και το τηλεφωνο

και ενδεχομενος να γινει και firmware update να δω αν εχω αποσυνδεσεις κτλ, σε τετοια περιπτωση λεει να αλλαξω το ζευγος απο το πινακα της πολυκατοικιας

με το εφεδρικο για αρχη και να καταργησω τις 2 απο τις 3 τηλεφωνικες μπριζες εντος σπιτιου μπας και ανεβει και αλλο. Το ρουτερ δινει αυτα.

Spoiler

55.png.7e229cf3f1502d9735109f725324c721.png

Steam

Spoiler

1973616716_.png.f39fab402f41235382c103cd419ec4d9.png

Και speedtest για το οποιο καπου διαβασα στα γρηγορα οτι το upload των 5 οφειλετε σε bug ξερει κανεις ?

Spoiler

66.png.cf03a8b216e061537e3bb7fcf39a3fd7.png

Τωρα απο χτες εως τωρα δεν εχω αποσυνδεσεις και τα 80-90 δεν με πειραζουν και ιδιαiτερα αλλα θα ηθελα κατι παραπανω στο upload..

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή αποσύνδεσε τις άλλες τηλεφωνικές πρίζες, και μάλλον θα πιάσεις 100.

Εάν έχεις Vodafone και ZTE H267 με G.INP, είναι πιθανό να συναντήσεις το bug με μέγιστο upload 5Mbps. Απενεργοποίησε το G.INP ή άλλαξε modem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, το μέλος minast έγραψε:

Εάν έχεις Vodafone και ZTE H267

Με το firmware V1.0.2_VDFT20 δε θα εχεις προβλημα, περιμενε να το κατεβασει

 

λενε κυκλοφορησε και η εκδοση 21, την περιμενω...

 

Φτιαξε την καλωδιωση σου οπως εδω

 

1393663753_.png.d84fbd2fb20cd68b3208f6ba270dd36c.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
37 minutes ago, GoMaR said:

και εγω περιμενω αντεεεε

 

Περίμενε, αλλά μην κρατάς και την ανάσα σου...

 

1473636-opt-ines-930-4.jpg
WWW.EURO2DAY.GR

Τα ασφαλιστικά μέτρα της Vodafone στην ΕΕΤΤ και οι δύο γραμμές στις τάξεις της Επιτροπής για τα επόμενα βήματα. Εμεινε εκτός...

 

Quote

Η ΕΕΤΤ εξετάζει ακόμα και το ενδεχόμενο να προχωρήσει σε ακρόαση για ασφαλιστικά μέτρα. Αν όντως επιλεγεί μία τέτοια διαδικασία, αναμένεται να διαρκέσει αρκετά, ουσιαστικά αφήνοντας στον αέρα τις εγκρίσεις των πακέτων του ΟΤE αλλά και χιλιάδες συνδρομητές που ανέμεναν τον δωρεάν διπλασιασμό των ταχυτήτων τους.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

VODAFONE.... πως και πως περιμένω να τελειωσει η υφιστάμενη σύνδεση....να σε δω να σέρνεσαι να με παρακαλάς να μείνω...

δωρεαν να μου το δίνεις το πακέτο και να αρνούμαι..

 

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος acct έγραψε:

Περίμενε, αλλά μην κρατάς και την ανάσα σου...

 

Πιο αστείο είναι οτι ένας γείτονας προσπαθεί εδώ και 1 χρόνο να βάλει γραμμή και δεν υπάρχουν διαθέσιμες πόρτες . . . 

Link to comment
Share on other sites

28 λεπτά πριν, το μέλος rastaman έγραψε:

 

Πιο αστείο είναι οτι ένας γείτονας προσπαθεί εδώ και 1 χρόνο να βάλει γραμμή και δεν υπάρχουν διαθέσιμες πόρτες . . . 

Πήγαινε πες του ότι αναβαθμίστηκες τζάμπα, να δούμε αν θα επιστρέψεις :hehe: 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, το μέλος sstav έγραψε:

VODAFONE.... πως και πως περιμένω να τελειωσει η υφιστάμενη σύνδεση....να σε δω να σέρνεσαι να με παρακαλάς να μείνω...

δωρεαν να μου το δίνεις το πακέτο και να αρνούμαι..

 

Και εγω πως και πως περιμενω να τελειωσει το συμβολαιο .

Link to comment
Share on other sites

On 5/4/2022 at 7:04 ΜΜ, το μέλος acct έγραψε:

 

Περίμενε, αλλά μην κρατάς και την ανάσα σου...

 

1473636-opt-ines-930-4.jpg
WWW.EURO2DAY.GR

Τα ασφαλιστικά μέτρα της Vodafone στην ΕΕΤΤ και οι δύο γραμμές στις τάξεις...

 

 

 

Αναβαθμιστηκα πριν κάποιες μέρες. :gyro:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.