Jump to content



Euro Truck Simulator 2


alkgeopa

Recommended Posts

Update σε 1.6.1.

(1.6.1) Fixed crash when a truck uses addons from removed mods.

(1.6.1) Increased length of input in UI related to World of Trucks accounts.

Kαι ενα mod που βελτιωνει τον ουρανο κ τις καιρικες συνθηκες...Improved Weather mod.

Link to comment
Share on other sites

Tα πιο πολλα mods που εχεις τα εχω βαλει κ εγω,κ δεν εχω κ καποιο προβλημα...

Το μονο που παρατηρησα μου μηδενισε την προοδο απο τον χαρτη,αυτο εγινε οταν περασα την 1.6.....

Link to comment
Share on other sites

Truck Sim Map v 4.1.2 a. Δεν το εχω περασει αλλα ειναι συμβατο με την τελευταια εκδοση του παιχνιδιου.

Link: http://sharemods.com/55cbednyu9zv/TSM-Map_4.1.2.7z.html

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=p-E7UWWdJj8]Gameplay TruckSim Map 4.1.2 [1.6.0 + DLC Going East] - YouTube[/ame]

Έγινε επεξεργασία από FRuLiS13_acg
Link to comment
Share on other sites

Απορια..

Εχω το παιχνιδι στο steam account μου και πηγα να το κανω update στην τελευταια εκδοση μεσω internet αλλα μου πεταξε ακυρο. Καποιος αλλος που του εχει συμβει αυτο;

Sent from my Note II using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα σε ολους τους φιλους του ETS2. Τελικα η εταιρεια πισω απο το παιχνιδι δειχνει να πιστευει πολυ στο προιον της με αποτελεσμα να εχουμε τακτικα νεα updates με προσθηκες κτλ. Η τελευταια εκδοση πλεον ειναι η version 1.7.0.

What's new in 1.7.0:

-All new Volvo FH and FH16 truck model

-Photo Studio - includes Photo-mode and Screenshot Manager allowing upload of your best screenshots to World of Trucks

-Online profiles - ability to connect your profile to your World of Trucks account

-New Iveco Stralis Hi-Way sounds recorded from actual truck

-Individual air-horn sounds

-Realistic fuel consumption option

-Adaptive automatic transmission option

-Shorter jobs generation probability increased

-License plate changes fixed

-(1.6.1) Fixed crash when a truck uses addons from removed mods

-(1.6.1) Increased length of input in UI related to World of Trucks accounts

Για περισσοτερα στην επισημη σελιδα του παιχνιδιου...

Euro Truck Simulator 2 | Update

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Να ενημερωσω ολους τους φιλους του ETS2 οτι εχουμε νεο update. Δεν το εχω περασει στο pc μου, αλλα πιστευω οτι αυριο θα προσπαθησω να του ριξω μια ματια.

Η νεα εκδοση ειναι η 1.7.1

Fixed crash on freight market when too many jobs were generated (mods only)

Fixed rare crash that sometimes happened with air horn usage

Fixed incorrect trailer placement when automatic parking was used in Trameri Warszaw

Fixed engine displacement volumes for Volvo and Iveco

Euro Truck Simulator 2 | Update

Το κατεβαζουμε απο το επισημο site του παιχνιδιου, με εξαιρεση για οσους το εχουν απο STEAM. Καλες βολτες σε ολους...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Καλησπέρα η καλύτερα καλημέρα ...(λόγο της ώρας)...Νέος στο forum σας και βλέπω ότι είσαστε αρκετά ψαγμένοι για το Euro truck simulator...Εγώ παίζω το παιχνίδι εδώ και ένα χρόνο αφού έκανα μια αλλαγή στο p/c μου (αναβάθμιση από την αρχή) αποφάσισα να αγοράσω και γνήσιο το παιχνίδι γιατί είναι κόλλημα όπως και να έχει......Θα ήθελα μια βοήθεια εκπέμπω s.o.s s.os χθες αγόρασα μια τιμονιέρα γιατί δε το πάλευα άλλο με τα πλήκτρα η τιμονιέρα είναι η Drift O.Z της speedlink προφανώς έπαιξα και έχασα δεν πρέπει να είναι συμβατή από τις 20:00 μέχρι και τώρα προσπαθώ να την σετάρω αλλά αρνείται. 1) Ξέρει κάποιος κάτι περισσότερο.....2)Αν την επιστρέψω έχετε να προτείνεται κάποια συμβατη-δοκιμασμενη-και οικονομική η μήπως ζητάω πολλά.....Σας ευχαριστώ για κάθε βοήθεια ssss.oooooo.ssssss :weep::weep::weep::weep::weep::weep::weep::weep::weep::weep::weep:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ρε σεις με πόσα fps το παίζετε το παιχνίδι? Mε 580@900 έπιανα καρφωτα 60 λες και είχε vsync το παιχνίδι, με μια 460 OC Top έπιανε 30 :hehe: και τωρα με τη ΤΙΤΑΝ@1ghz παίζω με 40-44

Τόσο βαρύ είναι; :unsure::blink::blink: Ρυθμίσεις κάθε φορά παίρνει από το Geforce Experience και έχω και αρκετό tearing..

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις με πόσα fps το παίζετε το παιχνίδι? Mε 580@900 έπιανα καρφωτα 60 λες και είχε vsync το παιχνίδι, με μια 460 OC Top έπιανε 30 :hehe: και τωρα με τη ΤΙΤΑΝ@1ghz παίζω με 40-44

Τόσο βαρύ είναι; :unsure::blink::blink: Ρυθμίσεις κάθε φορά παίρνει από το Geforce Experience και έχω και αρκετό tearing..

[MENTION=3291]FRuLiS13_acg[/MENTION], [MENTION=9719]kuza[/MENTION], [MENTION=15100]jother74[/MENTION] ???

Tip: Αν έχετε μερικά γκαράζ και οδηγούς που φέρνουν χρήμα, κάνοντας fast travels από το ένα στο άλλο, αυξάνει τον τραπεζικό σας λόγαριασμό εντυπωσιακά! ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.