Jump to content



Euro Truck Simulator 2


alkgeopa

Recommended Posts

Europa winter δεν εχω παιξει τωρα παιζω με america θα δοκιμασω ομως γιατι δειχνει ωραια :jump:

Για το σασμαν βαλε το 14ρι το GT και θα πιασεις 200+κατι ;) που ειναι ΟΚ για το παιχνιδι παραπανω δε μας φτανουν οι χαρτες!!

Link to comment
Share on other sites

CmoS γιατί μου το είπες :p χαχαχαχα έχω εδω και ένα 10λεπτο κλαιω απο το γελιο...

Ειπα να το δοκιμασω...ημουν σε ενα απο τα γκαραζ μου παω service..βαζω το GT...καπου εκει στην Lille ημουνα :p λεω ωραια αντε να δουμε...βρισκω εναν δρομο οδηγουσε εκτως πολεως στην αρχη..ξεκιναω..έπιασε σχετικά πολύ εύκολα τα 208οπου και μετα δεν ειδα κατι απλα πηρα τα χερια απο το keyboard για να δω την κατάληξη...

Αφου πηρα σβάρνα καμια 10αριά αυτοκίνητα...εφερα 2-3 τούμπες :p πηρα σβαρνα το περιπτερο της Μαρικας με αυτην μεσα :p και κατεληξα πίσω απο ένα κικλίδωμα :p

Ηταν καλο...τελικα το GT Το 14αρι αξίζει :p Tested :p:D

Link to comment
Share on other sites

ναι man δοκιμασμενα πραγματα αλλα...............keyboard?? Βαλε κανενα gamepad να δινεις με το αναλογικο γκαζια γιατι το keyb σου δινει τερμα και δυσκολευει σε στροφες κτλπ θα φευγεις συχνα ετσι.

Ενα tip...στα options καπου σου εχει επιλογη για το ποσο εντονο θελεις να ειναι το φρενο, ανεβασε το πιο πολυ για να σταματας κανονικα :innocent:

Link to comment
Share on other sites

Μιάς και είδα κατι πριν για ταχύτητα ας βάλω και εγώ :)

Με φορτίο πάντα..σε km/h πάντα...Ελλάδα εισαι ;)...ισως να πρέπει να το δοκιμάσω και χωρις φορτιο να δώ μεχρι ποια σχέση μπορώ να κουμπώσω...

Υ.Γ : Αυτο το παιχνίδι ειναι πόρωση λέμε :)

Να πω οτι δειτε με τι σχέση είμαι στο κιβώτιο..και μετα την ταχύτητα.. :)

Ειμαι ακόμα στην 5η και έχω αλλες 9να κουμπώσω :p θελω μεγαλη ευθεια λέμε...

Πρεπει να βρουμε ενα τετοιο Map :)

Ανοιγοντας τα spoiler πατηστε εκει που λεει για μεθυνση να τις δειτε μεγαλες ;)

5btc7r.jpg

2cdjco.jpg

Υ.Γ : Έχω μια πολή σοφή απόρία..

Μέχρι πριν 2ημερες παιχνιδου ειχα κανονικα φορτια για να παω.

Χτες και σημερα δεν υπάρχει τιποτα και πουθενά...

Εχω γυρισει πολλές πολεις..έφτασα σχεδον στο 14% στην γυρα απο πολεις και δεν έχω βρει πουθενα καροτσα να μεταφέρω..

Κανεις καμια ιδέα τι παιχτηκε?

Έγινε επεξεργασία από THANOSJ3
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έβαλα το mod που δώθηκε νωρίτερα για κόφτη και Physics για την 1.3.1 και η μόνη διαφορά στο φορτηγό μου είναι οτι το σήμα στο τιμόνι απο DAV έγινε DAF :hehe::hehe:

Στο γκάζι τίποτα παραπάνω. Έχω το πιο μικρό DAF και στοκ. Μήπως έτσι κ αλλιώς δεν πάει παραπάνω? :jump::jump: (φορτωμένος - άδειος, τα ίδια)

Έγινε επεξεργασία από fantomas
Link to comment
Share on other sites

στην 1.3.1 δεν υπάρχει dav(έχω 1.3.1 και daf ήταν από day 1 δίχως mods)....

τώρα για το Limiter ...μήπως έχεις βάλει έκδοση με το limiter on?

αλλά το dav υποδεικνύει ότι έχεις παλαιότερη έκδοση

ps....το mod κάνει διαφορά αρκετά μεγάλη (κυρίως στις στροφές ) ....

γέρνει....αρκετά

Link to comment
Share on other sites

στην 1.3.1 δεν υπάρχει dav(έχω 1.3.1 και daf ήταν από day 1 δίχως mods)....

τώρα για το Limiter ...μήπως έχεις βάλει έκδοση με το limiter on?

αλλά το dav υποδεικνύει ότι έχεις παλαιότερη έκδοση

ps....το mod κάνει διαφορά αρκετά μεγάλη (κυρίως στις στροφές ) ....

γέρνει....αρκετά

Είχα παλιότερη έκδοση κ έκανα αναβάθμιση. Είμαι κατά 99% σίγουρος οτι διάλεξα με limiter off. Θα ξαναδώ μόλις πάω πίσω σπίτι!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος έπρεπε να πει οτι πρέπει να το κάνεις apply το patch και όχι απλά πέταμε μέσα στο φάκελο mods. :suicide:

Edit profile στο ξεκίνημα του παιχνιδιού --> δεξιά έχει ένα πίνακα με τα mods και επιλέγεις αυτά που θες!! :p :P

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος έπρεπε να πει οτι πρέπει να το κάνεις apply το patch και όχι απλά πέταμε μέσα στο φάκελο mods. :suicide:

Edit profile στο ξεκίνημα του παιχνιδιού --> δεξιά έχει ένα πίνακα με τα mods και επιλέγεις αυτά που θες!! :p :P

lol αυτό υπέθεσα πως το ήξερες...

anyway εντυπώσεις με το physics?

πως κουνάει βάρκα γιαλό το φορτηγό?

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε σε καμία τράκα...

εκεί το χάνει την πρώτη φορά νόμιζα ότι θα πάθω επιληψία από το ανέβα-κατέβα της καμπίνας

Δοκίμασα και τράκα :hehe::hehe: Σπέσιαλ κωλοτουμπιδι κουβαλώντας κάτι χημικά και η νταλίκα έμεινε στο πλάι ακούνητη σαν κατσαρίδα. Βασικά δεν ήξερα τι να κάνω κ το έκλεισα με alt+F4 :D

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα και τράκα :hehe::hehe: Σπέσιαλ κωλοτουμπιδι κουβαλώντας κάτι χημικά και η νταλίκα έμεινε στο πλάι ακούνητη σαν κατσαρίδα. Βασικά δεν ήξερα τι να κάνω κ το έκλεισα με alt+F4 :D

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

νομίζω στο f7 είναι έχει call asistance (enter) ...

πληρώνεις και σε πάει σε κοντινή πόλη..

πάντως και εγώ έχω πλεον θέμα με τις τούμπες...

συνήθως σε είσοδο αυτοκινητόδρομου....

πινακίδα 40 εγώ 75 εε δεν θέλει και πολύ

Link to comment
Share on other sites

Πώς το κατάφερες αυτό ωρέ? Δεν σταματάς στα κόκκινα και τους πέρνεις όλους σβάρνα?

Να ρωτήσω γιατί είμαι σε φάση αναζήτησης επόμενης επιχειρηματικής κίνησης :p

Να αγοράσω 2ο γκαράζ σε μία από τις μεγάλες πόλεις της Γερμανίας (τώρα είμαι Πολωνία λόγω εντοπιότητας) ή Αγγλία μιας και είναι μακριά απο μένα? Ή να πάρω 2ο οδηγό? Το experience του θα έρχεται σε μένα? :p

Link to comment
Share on other sites

Πώς το κατάφερες αυτό ωρέ? Δεν σταματάς στα κόκκινα και τους πέρνεις όλους σβάρνα?

Να ρωτήσω γιατί είμαι σε φάση αναζήτησης επόμενης επιχειρηματικής κίνησης :p

Να αγοράσω 2ο γκαράζ σε μία από τις μεγάλες πόλεις της Γερμανίας (τώρα είμαι Πολωνία λόγω εντοπιότητας) ή Αγγλία μιας και είναι μακριά απο μένα? Ή να πάρω 2ο οδηγό? Το experience του θα έρχεται σε μένα? :p

Μεγαλώνεις το γκαραζ σου και παίρνεις 2η νταλικά και οδηγό .... Το experiance το κρατάει για τον εαυτό του , και μάλιστα μπορείς να ορίσεις σε ποιο να δώσει το βάρος..

Το σημαντικότερο του παιχνιδιού, είναι το Long Distance..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.