Jump to content



Euro Truck Simulator 2


alkgeopa

Recommended Posts

Ρε σεις στις διασταυρώσεις πώς βλέπετε αριστερά - δεξιά??

Mια φορα επιχειρησα να βγω απο μια διασταυρωση χωρις να κοιταξω και μου εσκασαν και απο τις δυο λωριδες...:suicide2:

Απο τοτε κοιταω ειτε με το ποντικι οπως ειπανε η εναλλαγη στις καμερες 1,2.

Link to comment
Share on other sites

@Delijohn δεν ειναι το νοημα να το βγαλεις οταν βαλεις το cheat για $+xp αλλα το να κατεβαζεις γρηγορα 14 ταχυτητες και να γουσταρεις ροπη και επιταχυνση. Πιστεψε με δε τελειωνουν οι αποστολες επειδη θα πας απο 600 σε 1000+hp :hehe: ισα ισα που γινεται πιο ενδιαφερον.

Χτες πηρα ενα νεο φορτηγο να το κανω απο το 0 παλι οπως ηθελα με αλλα mod κτλπ και μεχρι να παω στο upgrade shop κοντεψα να κανω και uninstall απο τη βαρεμαρα :slap:

Μολις εγιναν τα tunings ηρθαμε στα ισα :hi:

Link to comment
Share on other sites

Ολόκληρη Scuderia και κοιτάξτε με τι ψοφίμια μεταφέρονται...

BECU6NTCIAEXNMF.jpg:large

Αν κι ένας τυπάκος που είχα ρωτήσει, μου είχε πει ότι τα πειράζουν λιγάκι :whistle2:

Ο Ιταλός τον Ιταλό θα στηρίξει...:D

Άλλα όντως, τουλάχιστον στο παιχνίδι, πολύ ψοφίμια...

Link to comment
Share on other sites

Oσο πειραγμενο και να ναι δυστηχως (ή ευτυχως?) το οριο στους δρομους ειναι 70/80 ή με κοφτη στα 85/90... Παλια εκανα καποια ταξιδακια Θεσσαλονικη-Βολος-Κομοτηνη με φορτηγα MAN - Mercedes-και καποια Steyr MAN (ΕΛΒΟ) 40m60 στρατιωτικα και ενω εχουν απιστευτη ροπη μολις φτασεις κοφτη εχεις φαει ξενερα:to_pick_ones_nose: Ειδικα σε προσπερασεις ειναι μαμισε τα...

Link to comment
Share on other sites

οχι απλα βαλε το mod στο φακελο mod και βγηκε ο κοφτης.

Realistic Physics Mod v1.7 Update for ETS2 v1.3 | ETS 2 mods

edit

Αυτα εχω τωρα σε εκδοση 1.2.5.1

http://dl.dropbox.com/u/30378098/mod.rar

(τα περισσοτερα ειναι για scania R και o limiter βγαινει μονο σε 6ρια σασι)

ETS2 Scania V8 Sound v4 = ρεαλιστικος ηχος απο scania R

Realistic Physics Mod v1.5 for 6x2 & 6x4 without limiter = πιο ρεαλιστικη συμπεριφορα για 6ρια

Scania Engine Pack v1.1.1 = καποιες εξτρα μηχανες

SCANIA tuning mod = εξτρα σασι κτλπ

shell= βενζιναδικα

tuned up engines by cmos= μια μηχανη για scania με ουτε εγω ξερω ποσα αλογα :p

zzzfirmenmod = ρεαλιστικες φιρμες σε καροτσες και εταιρειες

Έγινε επεξεργασία από CmoS
Link to comment
Share on other sites

οχι απλα βαλε το mod στο φακελο mod και βγηκε ο κοφτης.

Realistic Physics Mod v1.7 Update for ETS2 v1.3 | ETS 2 mods

edit

Αυτα εχω τωρα σε εκδοση 1.2.5.1

http://dl.dropbox.com/u/30378098/mod.rar

(τα περισσοτερα ειναι για scania R και o limiter βγαινει μονο σε 6ρια σασι)

ETS2 Scania V8 Sound v4 = ρεαλιστικος ηχος απο scania R

Realistic Physics Mod v1.5 for 6x2 & 6x4 without limiter = πιο ρεαλιστικη συμπεριφορα για 6ρια

Scania Engine Pack v1.1.1 = καποιες εξτρα μηχανες

SCANIA tuning mod = εξτρα σασι κτλπ

shell= βενζιναδικα

tuned up engines by cmos= μια μηχανη για scania με ουτε εγω ξερω ποσα αλογα :p

zzzfirmenmod = ρεαλιστικες φιρμες σε καροτσες και εταιρειες

1ον Τα mods είναι απίστευτα αλλά με ένα πρόβλημμα. Πριν τα βάλω το παιχνίδι το έπαιζα full και χωρίς lag μετά τα mods μου κολάει αρκετά..! Το σύστημα είναι αυτό στην περιγραφή...!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει δυνατότητα "teleport" στα jobs που με ενδιαφέρουν? Δλδ αν έχω παραδόσει κάτι πχ. Πράγα και η άλλη δουλειά που μου αρέσει να ξεκινήσω είναι Βερολίνο, πρέπει να οδηγήσω εκεί μόνο με τον τράκτορα σαν τον βλάκα?

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει δυνατότητα "teleport" στα jobs που με ενδιαφέρουν? Δλδ αν έχω παραδόσει κάτι πχ. Πράγα και η άλλη δουλειά που μου αρέσει να ξεκινήσω είναι Βερολίνο, πρέπει να οδηγήσω εκεί μόνο με τον τράκτορα σαν τον βλάκα?

Teleport υπάρχει μόνο από garage σε garage. Φρόντισε να παίρνεις δουλειές που προλαβαίνεις (μη λήγουν γρήγορα) ή όταν ψάχνεις για δουλειά, κλίκαρε πρώτα την πόλη που βρίσκεσαι, ώστε να κοιτάς δουλειές που μπορείς να πάρεις από εκεί που ήδη είσαι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι προς το παρών έτσι το έκανα, έλεγα μήπως κάτι μου ξεφεύγει γιατί είμαι και νιούφης.. ;)

Πρέπει να αρχίσω να αγοράζω γκαράζ δλδ :hehe:

Κάτι τελευταίο: Πήρα δάνειο για να αγοράσω το φορτηγό 100Κ € και ενώ έλεγε οτι η τράπεζα θα μου παίρνει πχ 3,000 κάθε μέρα, δεν έχω πληρώσει ακόμα φράγκο εδώ κ καιρό. Πώς θα παίξει η πληρωμή;

Link to comment
Share on other sites

Ναι προς το παρών έτσι το έκανα, έλεγα μήπως κάτι μου ξεφεύγει γιατί είμαι και νιούφης.. ;)

Πρέπει να αρχίσω να αγοράζω γκαράζ δλδ :hehe:

Κάτι τελευταίο: Πήρα δάνειο για να αγοράσω το φορτηγό 100Κ € και ενώ έλεγε οτι η τράπεζα θα μου πέρνει πχ 3,000 κάθε μέρα, δεν έχω πληρώσει ακόμα φράγκο εδώ κ καιρό. Πώς θα παίξει η πληρωμή;

Ε άμα μπορέσεις αγόρασε.. μα δεν αρκεί το γκαράζ. Θες εκτός από τα 100k, κι άλλα 90κ περίπου για ένα βασικό τράκτορα κι έναν οδηγό.. που στην αρχή δεν παίζει να σου παράγει πάνω από κάνα 200άρικο, άντε 400άρικο. Σιγά σιγά.. στηρίξου πρώτα σε όσα εσύ βγάζεις!

Όσο για το δάνειο.. στα παίρνουν αυτόματα. Δεν είναι ελλάδα εδώ, παίρνουμε δάνειο κι εξαφανιζόμαστε! :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.