Jump to content



Euro Truck Simulator 2


alkgeopa

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ρε μάγκες άρχισα να το παίζω και εγώ και έχω κολλήσει άσχημα αλλά δεν έχω τιμονιέρη...Ποιος ασχολείται πολύ με Mods...???Εγω έχω βάλει αρκετά...

hGUMuNY.jpg

Np1fREe.jpg

gYuEGCH.jpg

QCHLNsV.jpg

Έγινε επεξεργασία από DimiR21
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

DimiR21 το παιχνιδι το ειχα κατεβασει σαν demo πριν απο μηνες, το βρηκα ενδιαφερον και τωρα λεω να το αγορασω επειδη το εχω βρει σε χαμηλη τιμη. Στο μεταξυ δεν εχω κρατησει καποια mod που ειχα κατεβασει (γιατι το ειχα παρατησει λογο του οτι ηταν demo), και σκεφτηκα οτι θα εχεις καποια δοκιμασμενα με βαση το τελευταιο patch που εχει βγει.

Link to comment
Share on other sites

DimiR21 το παιχνιδι το ειχα κατεβασει σαν demo πριν απο μηνες, το βρηκα ενδιαφερον και τωρα λεω να το αγορασω επειδη το εχω βρει σε χαμηλη τιμη. Στο μεταξυ δεν εχω κρατησει καποια mod που ειχα κατεβασει (γιατι το ειχα παρατησει λογο του οτι ηταν demo), και σκεφτηκα οτι θα εχεις καποια δοκιμασμενα με βαση το τελευταιο patch που εχει βγει.

Link με την τιμούλα pls

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Με το 1.4.6 το παιχνιδι ειναι μια χαρα. Να επαιζε και δικτυακο, τι καλα θα ητανε.....

Μου αρεσει που ειδα και την ελλαδα στο χαρτη και ξεκιναω τα ''ντοπια'' δρομολογια.

Link to comment
Share on other sites

Με το 1.4.6 το παιχνιδι ειναι μια χαρα. Να επαιζε και δικτυακο, τι καλα θα ητανε.....

Μου αρεσει που ειδα και την ελλαδα στο χαρτη και ξεκιναω τα ''ντοπια'' δρομολογια.

Με την 1.4.8 που πήρα εγώ από το site τους δεν έχω Ελλάδα..:confused:

Πάντως έχει στα options επιλογή για απενεργοποίηση του κόφτη πλέον, οπότε μάλλον έχουμε να ασχοληθούμε με ένα mod λιγότερο.

Κάτι μου λέει όμως ότι μου τρέχει λιγότερο ομαλά απ'ότι η 1.3.6

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!!! Δεν ξερω ποσοι ειναι αυτοι που φευγουν για διακοπες, εγω παντως ανηκω σε αυτους που εκαναν και επεστρεψαν. Με την επιστροφη τσιμπησα online key για το παιχνιδι και περασα το τελευταιο patch 1.4.12 (περιπου 330mb). Η αληθεια ειναι οτι εχει αλλαξει σε σχεση με το παλιο demo που ειχα, αλλα παντα προς το καλυτερο.

Για την ωρα θελω να δω ποια mod θα περασω (διοτι οτι ειχα τα σουταρα στο παρελθον), και παραλληλλα να δωσω λυση στο μανικι με την εξομοιωση στα αεροφρενα. Σε γενικες γραμμες για ελευθερο χρονο οταν θελεις να ξεφυγεις απο αλλα παιχνιδια κτλ. ειναι μια χαρα.

Θα ποσταρω καποια στιγμη τα Mod που εχω ηδη βαλει με την τελευταια εκδοση και θα περιμενω και τα δικα σας. Καλη συνεχεια σε ολους!

Έγινε επεξεργασία από FRuLiS13_acg
Link to comment
Share on other sites

Αλάνια τι λεβελ είσαστε έτσι να έχουμε μια εικόνα της καμενιάς που μας δέρνει :hehe:

Εγώ 18 έχω ψωμιά ακόμα. Ξέρουμε αν τερματίζει κάπου το λεβελ απ?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Χωρις να ειμαι το πλεον καταλληλο προσωπο για την συγκεκριμενη απαντηση... θα σου ελεγα πως ειναι απο level 50 και πανω. ΑΛΛΑ η ουσια νομιζω στο συγκεκριμενο παιχνιδι ειναι να ανοιξει o παικτης ολο το χαρτη (δηλ. map 100%), να δει τις περιοχες και φυσικα μεχρι να φτασει στο 100% του χαρτη να αρχιζει να προσλαμβανει οδηγους κτλ. Μεσα στο Σ/κ θα βαλω photo απο τα λιγοστα για την ωρα mod. Καλη συνεχεια σε ολους!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπερα κι απο μενα!!Ψαχνοντας τα thread των παιχνιδιων χαρηκα πολυ που βρηκα για το ETS2 :) Παιζω απο τη 1η μερα κυκλοφοριας του (το ειχα προπαραγγειλει μεσω origin) και μ αρεσε η ρεαλιστικοτητα του και το ποσο καλα εξελισοταν με τα updates του κατι που ομως ανακαλυψα μεσω αυτου του thread ειναι τα mods :p και τα ψαχουλεψα λιγο αλλα απο ολα αυτα δεν ξερω τι λεει να περασω :p Βασικα αν καποιος χρησιμοποιει καποιο καλο σετακι απο mods με το τελευταιο update αν θελει ας τα ανεβασει :) Ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλισπερα παιδια,και εχω μια απορια

οδηγαω τωρα τελευταια την renault(οχι το magnum,την αλλη) και στο τελευταιο δρομολογιο(μετεφερα sand).η εμπειρια ηταν πραγματικα χαλια.

με μια στροφη σε ευφευγε το φορτηγο η τουμπαρε.

σε αντιθεση με ενα αλλο δρομολογιο το φορτηγο κολαγε στο εδαφος καιι ηταν smooth

ξερει κανεις τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Ίσως παίζει ρόλο το φορτίο.

Εγώ έχω άλλο πρόβλημα, παίζω με modded maps και ενώ ήταν όλα καλά, ακόμα και μετά το update σε .12, πλέον ο χάρτης δεν κατεβαίνει πιο κάτω από το ύψος της Ιταλίας. Δεν μπορώ να δω δηλάδη το χάρτη της Ελλάδας και Αφρική. Ξέρετε πώς φτιάχνει?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους τους φιλους του ETS2. H εταιρεια κυκλοφορησε νεο patch και ετσι το παιχνιδι τρεχει στην εκδοση 1.5.2. Θα το περασω αυριο να δω διαφορες κτλ. Σε γενικες γραμμες μεσα απο την σελιδα του παιχνιδιου ολες οι σχετικες πληροφοριες. Καλη συνεχεια και καλο Σαββατοβραδο-)

Euro Truck Simulator 2 | Update

14cfodv.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.