Jump to content



Euro Truck Simulator 2


alkgeopa

Recommended Posts

Παιδες.Με τι settings παιζεται το παιχνιδι και ποσα fps εχετε?

Δεν κυνηγαω τα fps λες και ειναι το bf3 αλλα μου κανει κατι κουλα..

Εχω ολες τις ρυθμισεις στο τερμα και καποιες στιγμες ειτε με την inside cam ειτε με την outside εκει που παιζω με 50 σταθερα με ριχνει πολλες φορες στα 20 και σερνεται..

Δεν νομιζω να μην του φτανει το συστημα της υπογραφης μιας και στα medium-high settings το κανει.

Οποια βοηθεια ευπροσδεκτη..

Link to comment
Share on other sites

To παιχνιδάκι τα σπάει!

Έχω μαζέψει γύρω στο 10χίλιαρο από ταξίδια για λογαριασμό άλλων. Τι προτείνετε, να αγοράσω με δάνειο δικό μου ή να συνεχίσω να οδηγώ για λογαριασμό άλλων; Η πληρωμή είναι γύρω στα 3900€ για ταξιδάκι ~4 ωρών (not real time).

Κεντρικά έχω Ζυρίχη και όλο Στρασβούργο κι εκεί γύρω με έχουν...

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

To παιχνιδάκι τα σπάει!

Έχω μαζέψει γύρω στο 10χίλιαρο από ταξίδια για λογαριασμό άλλων. Τι προτείνετε, να αγοράσω με δάνειο δικό μου ή να συνεχίσω να οδηγώ για λογαριασμό άλλων; Η πληρωμή είναι γύρω στα 3900€ για ταξιδάκι ~4 ωρών (not real time).

Κεντρικά έχω Ζυρίχη και όλο Στρασβούργο κι εκεί γύρω με έχουν...

Δανειο man με δικο σου εργαλειο ;)

@ponaei8anasi

Δε μπορω να φανταστω κατι αλλο με ιδια καρτα με εσενα ειμαι 60 καρφι παντα.

Link to comment
Share on other sites

Το κάνουμε extract στο Docs/μπλα μπλα/mod? Αν ναι, πώς ενεργοποιείται; Το έβαλα και δεν είδα κάποια διαφορά.

Το κανουμε extract ακριβως εκει! Και μετα πας στο Shop και αλλαζεις μηχανη(6000hp)!!!

Μεχρι τωρα το εχω δοκιμασει με Scania:p

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις στις διασταυρώσεις πώς βλέπετε αριστερά - δεξιά??

Πάω στη στροφή και βγαίνω λίγο και μετά πατάω το 1, να μπω καμπίνα.. και πατάω τα κουμπάκια 4 και 6 από numpad. Κοιτάει αριστερά δεξιά. Με βολεύει πιο γρήγορα από το να ψάχνω με το χέρι το ποντίκι...

Να ρωτήσω κάτι χαζό; Είμαι lvl 8 και έχω το Volvo. Έχει 600+ άλογα.. εσείς γιατί προτιμάτε άλλες μάρκες με λιγότερα άλογα πχ renault με ~400bhp;

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως δεξί κλικ καυ σύρσιμο! Απλά επειδή είχα κ το τιμόνι στο ποντίκι δεν το σκέφτηκα;)

Εγώ ακόμα lvl 5 με το DAV αγορασμένο με δάνειο :hehe:

Delijohn δεν έχω numpad ;)

Έγινε επεξεργασία από fantomas
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.